FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

kasarna kamensko mart 1988 wes makarista.

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
maric 88
Gušter
Gušter

Broj komentara : 2
Član od : 2015-03-11
Dob : 47
M(j)esto padinska skela,Beograd

KomentarNaslov komentara: kasarna kamensko mart 1988 wes makarista.   11.03.15 19:30

ja sam sluzio u kasarni Kamensko vp 3713 kapetan Branko Boskovic,desetar Dragic iz Iloka,i desetar Simsic nesecam se odakleje,obuka 5 meseci i 22 dana pa posle prekomanda u kasarna mekusje vp 5102 izvidjacko ronilacki vod kapetan Ivan Juras, porucnik Babic,strazu davao na Kupi,ako je neko bio u to vreme cuo je za slucaj kadaje vojnik napustio strazarsko mesto i otisao u kafanu da kupi rakiju a dezurni oficir Steker dosao u obilazak a mene nema i ja otpusten na 4 godine,posle me pozvali 1990 u Tuzlu.ako me neko zna nek se javi.
Na vrh Go down
vojnik 84
Gušter
Gušter

Broj komentara : 12
Član od : 2013-04-18
Dob : 50

KomentarNaslov komentara: Re: kasarna kamensko mart 1988 wes makarista.   19.03.15 4:18

I meni je u kasarni VP-3713(Kamensko), ceta C-3, 1984 g. k-dir cete bio kapetan Branko Boskovic, koji je tada(avgusta 1984g.)dosao umesto kapetana Ojdanica.
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1176
Član od : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: kasarna kamensko mart 1988 wes makarista.   19.03.15 7:25

Pozdrav Maric-u 88,drago mi je da si se javio ovde i zelim ti srecan pocetak i ako nekada ponovo navratis imam jedno pitanje za tebe ???
Vidim da si u Mekusju bio VP 5102 ,e sad me interesuje gde si spavao jer sam i JA bio VP 5102/6-60 ve12 ,SRO druga ceta ,mart 91 i koliko se secam nismo imali kod nas izvidjacko ronilacki vod....????? bijeg
Na vrh Go down
maric 88
Gušter
Gušter

Broj komentara : 2
Član od : 2015-03-11
Dob : 47
M(j)esto padinska skela,Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: kasarna kamensko mart 1988 wes makarista.   20.03.15 0:16

Hvala na pozdravu Saša staža,ja sam bio samo 2 ipo meseca u Mekusju, vodnik je bio Miroslav Lukić a major Žarko Gačić na prvom spratu,nesećam se koji paviljon,pozdrav za VOJNIK 84. stražar
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: kasarna kamensko mart 1988 wes makarista.   Today at 18:52

Na vrh Go down

kasarna kamensko mart 1988 wes makarista.
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Novo Mesto, kasarna Milan Majcen 1988/89
» Pirot 1988/89 VP 8297
» Kamensko, Karlovac
» Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...
» POSTOJNA, kasarna Milovan Šaranović junska 1988/89