FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
AutorPoruka
gerard ford
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 664
Član od : 2014-03-12
M(j)esto Jaska

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   02.04.15 18:34

@Prke (citat):
@duci64 (citat):
tačno tako prke ti beše treći vod a slavko je bio samnom prvi vod

Evo tebi plusic, klaso  cheers. Jesi li prepoznao Monara u vocnjaku Question ..
Jeli Monar ili Molnar,Prke ?
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 857
Član od : 2014-11-26
Dob : 52
M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   02.04.15 18:37

@gerard ford (citat):
@Prke (citat):
@duci64 (citat):

Monar je. Ja sam pokusao da ga trazim kao Molnar ali su mi ljudi koje sam upoznao preko FB-a iz Ruskog Krstura rekli da je Monar..  Very Happy
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 3270
Član od : 2013-12-01

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   02.04.15 19:33

Na vrh Go down
gerard ford
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik

M(j)esto Jaska

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   02.04.15 21:19

@Prke (citat):
@gerard ford (citat):
@Prke (citat):
@duci64 (citat):

Monar je. Ja sam pokusao da ga trazim kao Molnar ali su mi ljudi koje sam upoznao preko FB-a iz Ruskog Krstura rekli da je Monar..  Very Happy
ha,ha,ha..
Na vrh Go down
gerard ford
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik

M(j)esto Jaska

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   02.04.15 22:50

Dakle riječ je o Malnar Slavku iz Krstura Ruskog,kako mi kaže medij radi se o visokom i dobroćudnom  crnom momku uvijek nasmijanom i dobre volje.
Ovaj mi je gadno ostario,ali Prke vjerujem ti.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   03.04.15 15:17

@gerard ford (citat):
Dakle riječ je o Malnar Slavku iz Krstura Ruskog,kako mi kaže medij radi se o visokom i dobroćudnom  crnom momku uvijek nasmijanom i dobre volje.

Pa svi smo ostarili...Sad dali bas "gadno" ili "slatko" Question Question Question .  Monar je lafcina. 
I mi smo..  bom. Pa covece bili smo granicari pre 30 godina...
Na vrh Go down
duci64
Razvodnik
Razvodnik

Broj komentara : 200
Član od : 2012-08-15
M(j)esto NOVI KNEZEVAC

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   03.04.15 17:42

tako je klaso bili smo graničari pre 32 godine naš drug je malo izgubio kose ali ja sam ga odmah poznao
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   03.04.15 20:40

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   03.04.15 21:36

@Prke (citat):
@gerard ford (citat):

Pa svi smo ostarili...Sad dali bas "gadno" ili "slatko" Question Question Question .  Monar je lafcina. 
I mi smo..  bom. Pa covece bili smo granicari pre 30 godina...
Upravo tako prijatelju.Vidim imas talenat da privuces jos momaka ovde,svaka cast tako treba
Pogledaj da nemas negde jos koga od skrivenih aduta,da malo omasovimo temu
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   04.04.15 19:00

Prke prijatelju,ovaj stanovnik Krcina nekog ceka.Ali obzirom da vi imate neke nerasciscene racune,jase licno nebih usudio da krenem na Krcin:affraid:
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   04.04.15 19:06

I sa ovom kozom imas nekih nerasciscenih racuna.Jedna iz njenog stada naisla na vasu zasedu kod Dzinove cesme,e to sto jadna svratila da popije malo vode,to je kostalo zivota:twisted:
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1190
Član od : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   04.04.15 20:50

Ja bih prije rekao da je ovo jarac druze.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   04.04.15 21:00

@Kuhar-Debar. (citat):
Ja bih prije rekao da je ovo jarac druze.
Ma prijatelju jarac ili koza,jedno od tih dvoje naletelo na zasedu kod Dzinove cesme Twisted Evil
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   05.04.15 7:49

ercov54
Kapetan I klase

Mi smo vec u prednosti nad ovim cetvoronoznim prijateljima. Cuvali smo im koze na tavanu.. I ponovni susret nas ne bi uplasio..  affraid

P.S. Fali nam neko iz generacije koji je upoznat sa dranjem koza ovih "granicara"..
Very Happy
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   05.04.15 18:51

@Prke (citat):
ercov54
Kapetan I klase

Mi smo vec u prednosti nad ovim cetvoronoznim prijateljima. Cuvali smo im koze na tavanu.. I ponovni susret nas ne bi uplasio..  affraid

P.S. Fali nam neko iz generacije koji je upoznat sa dranjem koza ovih "granicara"..
Very Happy
Fali nama prijatelju vise generacija,ali dolaskom tebe poceli pomalo da se pojavljuju neki novi momci. sunny Stase poradi sa tim vasim Luzajicem,nije on toliko bas neophodan koliko slike koje ima kod sebe.Rece Aleksa da ide da to pokupi scratch
Bas mi nedostaju slike granicnog kamena iznad letnje karaule:roll:
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   05.04.15 19:22

korab i krcin
Na vrh Go down
AleksKs
Džomba
Džomba

Broj komentara : 108
Član od : 2015-01-19

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   05.04.15 19:27

@Prke (citat):
ercov54
Kapetan I klase

Very Happy
PRKE pa svi znaju da generacija 82/83 nema veze sa ubijanjem i dranjem ovih nam dragih zivotinja. Verovatno drug Ercov nesto vise zna oko ubijanja i dranja tih zivotinja posto cesto potencira tu temu  Very Happy pale
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   05.04.15 19:37

@AleksKs (citat):
@Prke (citat):
ercov54
Kapetan I klase

Very Happy
PRKE pa svi znaju da generacija 82/83 nema veze sa ubijanjem i dranjem ovih nam dragih zivotinja. Verovatno drug Ercov nesto vise zna oko ubijanja i dranja tih zivotinja posto cesto potencira tu temu  Very Happy pale
Aleksa prijarelju,ja bio deset godina pre vas na Bitusi,tako da nisam u toku tih zbivanja.U moje vreme nisu ni praktikovane zasede kao u vase vreme,tako da te zivotinje i nisu mogle naici na nase zasede,a i da se tako nesto i dogodilo u to vreme,sudeci po tadasnjem komandnom kadru na karauli,garant dobilibi sudjenje Rolling Eyes
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   05.04.15 20:06

Krcin
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   05.04.15 21:39

@ercov54 (citat):
korab i krcin
Jedan plusic je malo...   Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   05.04.15 21:45

Prke
Vodnik
Ma ok prijatelju,ni ja ni ti nismo ovde zarad +,vec da nesto poradimo zarad vracanja secanja u najbolje periode bar mog zivota,i da nadjemo nase drugare sa kojima delili zlo i dobro godinu dana.Doduse ja bejah 15 meseci,verovatno glupava generacija pa trebalo vise vremena za nesto nauciti Rolling Eyes
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   06.04.15 19:49

Pronasao sam jos jednog granicara Dahic Ediba iz Tuzle desetara , moja oktobarska klasa , ali tesko bre naterati ih da dodju na Forum. Dali im je rec "Forum" malo zastrasujuca , iako svim silama ih ubedjivam da dodju, da nije nista komplicirano, da je lepo druzenje i sve to , nekako im se cini nemoguce ili veoma tesko da sve to urade :registracija , tema, itd... Ja se svima bez iskljucaka nudim da pomazem ali tesko ih je ubediti... Evo trenutno sto preko Skajpa sto preko FB ili e-mail om komuniciram sa :
-Aleksandrom Bogojevicem ( on je vec na ovde)
- Ivanom Beslicem iz Vinkovaca 
-Davorinom Novakom (trenutno u Kini)
-Raskom Luzajicem iz Kraljeva
-Slavkom Molnarom iz Ruskog Krstura
-Aronom Stembergerom iz Rijeke ( prekjuce smo pricali i videli se preko Skajpa)
- Dahic Edib iz Tuzle  (culi smo se preko Vibera i komuniciramo preko e-maila),
-Suadom Besirovicem iz Bleda (bio pre moje generacije na karaulu - komuniciramo preko FB) 

... a poruke,SMS poruke i pitanja po FB profilima sa sadrzajem : "Dali ste vi..... koji je sluzio na karauli Bituse... ni sam ne znam koliko...

Moramo da dovedemo jos nekog na Forum , moramo... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil.

Imam NOVE SLIKE... 
Poslao mi pomenuti Dahic Edib
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   06.04.15 19:55

Desetar Dahic Edib u opustenoj varijanti pored strazarske kucice  koja svakako svima budi uspomene

[/img]
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   06.04.15 19:59

Mujakovic Salko iz Kalesije (cini mi se ?) , u sredini najviseg ne mogu da prepoznam ( mozda Halapija Bozo ? ) do njega Aron Stenberger iz Rijeke, ispred svih Edib Dahic iz Tuzle.
[/img]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   06.04.15 20:05

Prke
Vodnik
Sta reci prijatelju,osim sve pohvale za tvoj rad.Verovatno i ovi iz generalstaba imaju uvid u tvoje zalaganje,pa ako ONI cene da to zasluzuje priznanje,to i bude.Samo samo da si malo vise prisutan ovde,ali ipak odradjujes veliki posao cheers .Pojaviose momak koji bio na Zirovnici negde tvoje generacije.Trebalobi momka prihvatiti kod nas dok se neko od njegovih ne pojavi Very Happy .A ovaj Dahic bas lici na dobrodusnog momka.Nebi trebalo da bio drcan  Rolling Eyes +++++++++

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   Today at 12:16

Na vrh Go down

Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 5/40Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
» Karaula Drenak 82/83 (treći dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)