FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorPoruka
ercov54
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3319
Član od : 2013-12-01

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   29.08.15 0:52

Dok ocekujemo Prketa da nastavi svoje putesestvije,malo da ne zaboravimo o cemu se radi Twisted Evil
Velebrdo ili vec?
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 1219
Član od : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   29.08.15 19:19

@Prke (citat):
Naravno da cu detaljno da objavljujem...
Evo sledeci deo puta, znaci 2 slike - krivina i odma posle nje...

[/img]

[/img]
Dok je ljeta tu se i moze voziti ali zimi nisam siguran.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

Broj komentara : 868
Član od : 2014-11-26
Dob : 52
M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   30.08.15 21:04

Idemo dalje.. 
Krivina na izlasku iz Rostusa i naravno ogledalo...
[/img]

[/img]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   30.08.15 23:06

Prke
Zastavnik

Proslo prijatelju puno godina. Embarassed 
U secanju samo osnovni objekti u Rostusi,kao sto vec rekoh,pocevsi od dzamije,kafane,poste i naravno pogona tkacnice.Doduse ima jos jedan objekat meni jako poznat,ali iz neke druge price,doduse ja i Matic posluzili  samo kao kuriri za prenos poruka izmedju Romea i Julije Rolling Eyes
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   31.08.15 22:10

Nije Prketova,samo pokusavam da doticnog probudim. Rolling Eyes
Nesto previse odmara,i nijese puno zamarao na planinarenju po Bitusi,da se ovoliko izlezava Evil or Very Mad
A na nasem igralistu polako nice crkva!
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   01.09.15 9:17

Posle krivine..
Jos uvek u Rostusi...
Ne odmaram druze Majore, bas sam u frci, ali slika ima za celu godinu objavljivanja... Mislim da je dinamika taman...
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

[/img]

[/img]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   01.09.15 20:34

Prke
Zastavnik

Ok prijatelju,mladjisi momak,znas kako i sta treba raditi,samo manjka tj nedostaje pojasnjenje slika koje postavljas Rolling Eyes 
Upozorenje da slucajno nepreskocis levu ostru krivina na ulazu na teritoriju Bituse,mislim da treba sad da naidje scratch
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   01.09.15 21:15

@ercov54 (citat):
Prke
Zastavnik

Ok prijatelju,mladjisi momak,znas kako i sta treba raditi,samo manjka tj nedostaje pojasnjenje slika koje postavljas Rolling Eyes 
Upozorenje da slucajno nepreskocis levu ostru krivina na ulazu na teritoriju Bituse,mislim da treba sad da naidje scratch

Mislim da je ovo deo puta gde se moze malo sta komentarisati... Put je bio relativno dobar bez rupa,jedino malo tesan, videlo se da je prilicno novi asfalt, sve do Bitusa gde je put bio prilicno los.. ali cek da stignemo do ulaza u Bituse... Najpre da stignemo do puta koji se razdvaja ka Velebrdu...
Znaci najpre pogled sa puta ka Velebrdu...
Secam se da kad sam prvi put pogledao ovo mesto, marta 1983, delovalo mi je kao da je iz bajke.. Onako nacickane kuce po brdu, kao da su izrasle iz stena ... Stvarno mi je ostala lepa slika u secanju...
Sada je kao malo izmenjeno.
Priznajem da nisam imao "onaj" utisak kad sam ga video posle 32 godina..
Nekako je previse da ne kazem "moderno", jer cu mozda biti pogresno shvacen...
Nema vise one magije...
Ili su moje oci omatorile da bi registrovale taj osecaj magicnosti...
[/img]

[/img]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   01.09.15 21:58

E ovo jako vredi,a nista manje ne vredi i tvoje pojasnjenje.
A da,sinoc jedan momak trazi tu tvoju generaciju jer kaze da dane i noci proveo gore sa granicarima na karauli.Uputiosamga da pogleda na temi jer ima puno slika sa momcima iz sela!
Trazi momak generaciju 88/89 scratch
Na vrh Go down
humka83
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik

Broj komentara : 354
Član od : 2013-01-09

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   01.09.15 23:45

@Prke (citat):
@ercov54 (citat):
Prke
Zastavnik

Mislim da je ovo deo puta gde se moze malo sta komentarisati... Put je bio relativno dobar bez rupa,jedino malo tesan, videlo se da je prilicno novi asfalt, sve do Bitusa gde je put bio prilicno los.. ali cek da stignemo do ulaza u Bituse... Najpre da stignemo do puta koji se razdvaja ka Velebrdu...
Znaci najpre pogled sa puta ka Velebrdu...
Secam se da kad sam prvi put pogledao ovo mesto, marta 1983, delovalo mi je kao da je iz bajke.. Onako nacickane kuce po brdu, kao da su izrasle iz stena ... Stvarno mi je ostala lepa slika u secanju...
Sada je kao malo izmenjeno.
Priznajem da nisam imao "onaj" utisak kad sam ga video posle 32 godina..
Nekako je previse da ne kazem "moderno", jer cu mozda biti pogresno shvacen...
Nema vise one magije...
Ili su moje oci omatorile da bi registrovale taj osecaj magicnosti...
[/img]

Prke bili smo mladji i razumljivo je to sto kazes, ali nesmeta nama koji te pratimo i koja vecina nema tu mogucnost da posjeti svoje mjesto gdje smo sazrijevali, samo naprijed uzivamo skupa stobom, prelijepa je ta Makedonija, nadam se da cu se i ja jednog dana posjetiti svoj dio. LP
[/img]
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   02.09.15 1:11

Svaka cast Prke kod ovih zadnjih slika zaista dah zastaje.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   02.09.15 13:25

humka83
Vodnik I klase

Prke bili smo mladji i razumljivo je to sto kazes, ali nesmeta nama koji te pratimo i koja vecina nema tu mogucnost da posjeti svoje mjesto gdje smo sazrijevali, samo naprijed uzivamo skupa stobom, prelijepa je ta Makedonija, nadam se da cu se i ja jednog dana posjetiti svoj dio. LP

Ma znam ja da ste svi koji ste ovde na Forumu moja krvna grupa.
Znam da kroz mene , svoje misli upucujete mestu gde ste sluzili JNA.
Ja sam cekao 32 godine da posetim moju karaulu. Iako sam bi iz Makedonije put me za tih 32 godine nikad nije naveo tamo. Ali eto resio sam... Otisao sam direkno. 
Do sada sam komunicirao sa mnogo "mojih" odnosno sa onima koji sau sluzili samnom, i svi oni su zajedno sa milslima  bili ove godine samnom na nasu karaulu.
Zao mi je sto nisu na Forumu ... Ja jos uvek pokusavam da ih dovedem.
Na FB -u imam grupu "Pronadji drugove iz bivse JNA" ali tamo namerno ne saljem slike od moje posete u Bituse.
Nadam se da ce ih to primorati da dodju ovamo.
....
Ne brinite drugovi. Snimljen je gotovo svaki minut mog puta i boravka u to divno mesto.
Ne zelim ispustiti nisto.
Ja i moj drug MAX smo glavni junaci ove price, koje cu nesebicno podeliti sa svima vama.
Raduju me komentari i pitanja.
Meni je lakse da spodelim sve to sa vama , jer  tako ce karaula Bituse ziveti na ovom Forumu.

sunny
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   02.09.15 13:27

@Kuhar-Debar. (citat):

Druze moj, dali se secas kad si prvi put pogledao u Velebrdo...
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   02.09.15 22:13

@Prke (citat):
humka83
Vodnik I klase

Ja sam cekao 32 godine da posetim moju karaulu. Iako sam bi iz Makedonije put me za tih 32 godine nikad nije naveo tamo. Ali eto resio sam... Otisao sam direkno. 
Do sada sam komunicirao sa mnogo "mojih" odnosno sa onima koji sau sluzili samnom, i svi oni su zajedno sa milslima  bili ove godine samnom na nasu karaulu.
Na FB -u imam grupu "Pronadji drugove iz bivse JNA" ali tamo namerno ne saljem slike od moje posete u Bituse.
....
Ne brinite drugovi. Snimljen je gotovo svaki minut mog puta i boravka u to divno mesto.
Ja i moj drug MAX smo glavni junaci ove price, koje cu nesebicno podeliti sa svima vama.
Meni je lakse da spodelim sve to sa vama , jer  tako ce karaula Bituse ziveti na ovom Forumu.

sunny
Upravo tako prijatelji,a vec rekao Prke da kroz tebe i jasam bio tamo.A tvoj zakljucak da osecanje kad prvi put dosao tamo,sasvim drugacije od sadasnjeg,verovatno kroz zivot prosao jako puno sto pozitivno sto negativno,tako da osecanja pomalo otupela.
Isti slucaj i kod mene.Verovatno sam susret sa Bitusom selom nebi mirno podneo,a vec izlazeci gore na visoravan prema karauli,e vec to neka druga prica. sunny
Opet kazem,tebi i MAXU hvala sto smogli snage da odradite to sto odradili.MAXU vise hvala,jer ti imao jak razlog to se podrazumeva,a on iz cisto prijateljskih razloga pratio tebe na nimalo lak i predvidiv put cheers
A stose tice tih tvojih drugara sto nece da se pojave na temi,pa prestani da ih nagovaras,nisu oni mala deca da podlozni ubedjivanju,dovoljno samostalni da sami donose odluke,ocigledno kako ti rece,nisu tvoja krvna grupa,doduse ni ja nemogu da razumem takvo hladno ophodjenje,ali sto kazu kod nas-koliko ljudi,toliko cudi- Rolling Eyes
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   03.09.15 3:29

@Prke (citat):
@Kuhar-Debar. (citat):

Druze moj, dali se secas kad si prvi put pogledao u Velebrdo...
Naravno da se secam bilo je to jedno popodne u Augustu 89 god.
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   03.09.15 3:37

@ercov54 (citat):
@Prke (citat):
humka83
Vodnik I klase

....

sunny
Upravo tako prijatelji,a vec rekao Prke da kroz tebe i jasam bio tamo.A tvoj zakljucak da osecanje kad prvi put dosao tamo,sasvim drugacije od sadasnjeg,verovatno kroz zivot prosao jako puno sto pozitivno sto negativno,tako da osecanja pomalo otupela.
Isti slucaj i kod mene.Verovatno sam susret sa Bitusom selom nebi mirno podneo,a vec izlazeci gore na visoravan prema karauli,e vec to neka druga prica. sunny
Opet kazem,tebi i MAXU hvala sto smogli snage da odradite to sto odradili.MAXU vise hvala,jer ti imao jak razlog to se podrazumeva,a on iz cisto prijateljskih razloga pratio tebe na nimalo lak i predvidiv put cheers
A stose tice tih tvojih drugara sto nece da se pojave na temi,pa prestani da ih nagovaras,nisu oni mala deca da podlozni ubedjivanju,dovoljno samostalni da sami donose odluke,ocigledno kako ti rece,nisu tvoja krvna grupa,doduse ni ja nemogu da razumem takvo hladno ophodjenje,ali sto kazu kod nas-koliko ljudi,toliko cudi- Rolling Eyes
I ja bih malo da se nadovezem na sve ovo sto ste rekli ovde,slazem se sa drugom Ercovom i njegovom konstatacijom da ne treba nikog moliti da dodje na forum ako on nece svojom dragom voljom i ostajem pri tome,druga stvar nebih se slozio sa majorom da je Max zasluzniji od Prketa za posjetu i slike jer vjerujem da nije bilo Prketa od te akcije i posjete i ovog ogromnog izvora slika nebi bilo nista,stog mislim da Prke zasluzuje najvisu ocenu tu a naravno i Maxu hvala od srca,za sada toliko lijep pozdrav za sve ucesnike teme Bituse a tu svakako moram naglasiti Ercova i Prketa jer bez njih ova tema bi vjerovatno presusila.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   03.09.15 9:18

Evo jos jedne krivine kako ne bih dosao do raskrca na brzaka..
[/img]

A onda raskrnica Bituse-Velebrdo.
Mozete primetiti da jos od ove tacke put prema Bitusi je u losijem stanju nego put do ovde. 
Na ovom raskrscu mi se desila jedna neprijatna epizoda koju ne bih mogao da javno ispricam ali bio sam sa kuvarom Veroljubom Đurđanovićem , pa nas dvojca znamo o cemu se radi... Nikad necu zaboraviti taj incident jer smo kuvar i ja jedva izvukli zive glave.. Ako slucajno dodje na forum setice se - milion posto..
To je mozda jedina tamna tacka koja mi se desila dok sam sluzio na karauli...
Ali bilo - pa proslo...
[/img]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   03.09.15 21:17

@Prke (citat):
[/img]

Mozete primetiti da jos od ove tacke put prema Bitusi je u losijem stanju nego put do ovde. 
Na ovom raskrscu mi se desila jedna neprijatna epizoda koju ne bih mogao da javno ispricam ali bio sam sa kuvarom Veroljubom Đurđanovićem , pa nas dvojca znamo o cemu se radi... Nikad necu zaboraviti taj incident jer smo kuvar i ja jedva izvukli zive glave.. Ako slucajno dodje na forum setice se - milion posto..
Ali bilo - pa proslo...
[/img]

Ej prijatelju,rekoh ja tebi da nikako neprodjes ostru levu krivinu prema ulazu u Bituse Rolling Eyes
Kao sto tebe vezu nekakve uspomene,tako i mene vezu uspomene,ali za krivine.Izgleda ja rodjen na krivini pa se nekakva dogadjanja vredna pamcenja dogadjala na krivinama Very Happy
A vec pocinje da me hvata trema kako se priblizavate Bitusi Sad
A moj kuharu ok je tvoje razmisljanje oko zasluga Prketa i MAXA.Bitno da momci odradili veliki posao na kome jako zahvalan sunny
Nista ja sam nebih mogao uraditi moji prijatelji da nije bilo prvenstveno Prketa i tebe kuharu,a nesto nema momka iz Zenice,sto se tica teme,a veliku zahvalnost dugujem,a takodje posto ovo i vasa tema,momcima koji u startu jako pomogli da tema zazivi,a mozese videti u prva dva dela koji momci zdusno pomagali i na tome veliko hvala.
Jakomi smeta sto momak koji u pocetku bio samnom i sa ostalim prijateljima,koji trpeo kritike zbog lozenja vatre da se ne ugasi,sad vise nije sa nama. scratch
Par puta ja se izvnuh za nepravdu koja njemu ucinjena,bez licne krivice,ali izgleda to moje izvinjenje nije adekvatno shvaceno,ali sta da se radi,svako ima pravo na svoje misljenje i svoje zakljucke study

I vec rekoh prijatelju Prke da slucajno ne prodjes tu levu krivinu,a vec i vrapci znaju da i krivina ispred izlaska na plato prema karauli,jako bitna za neka dogadjanja u mojih 19 tadasnjih godina affraid
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Kapetan
Kapetan

Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Broj komentara : 3997
Član od : 2011-09-05
Dob : 46
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Neprijatna situacija u karauli Bituša.   04.09.15 0:14

@Prke (citat):

Na ovom raskrscu mi se desila jedna neprijatna epizoda koju ne bih mogao da javno ispricam ali bio sam sa kuvarom Veroljubom Đurđanovićem , pa nas dvojca znamo o cemu se radi...
Nikad necu zaboraviti taj incident jer smo kuvar i ja jedva izvukli zive glave..
Ako slucajno dodje na forum setice se - milion posto..

Ali bilo - pa proslo...
Mogao si nam bar natuknuti neki detalj ako ne želiš sve da kažeš.
Jeste li vas dvojica zakuhali situaciju ili netko od civila.
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   04.09.15 3:40

@Prke (citat):
[/img]

Ali bilo - pa proslo...
[/img]
Bilo pa proslo Prke lose stvari treba zaboravljati a dobre drzati u sjecanju ,moje misljenje je da i na takav nacin covjek postaje bolja osoba.
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   04.09.15 3:45

@ercov54 (citat):
@Prke (citat):
[/img]

Ali bilo - pa proslo...
[/img]

Ej prijatelju,rekoh ja tebi da nikako neprodjes ostru levu krivinu prema ulazu u Bituse Rolling Eyes
Kao sto tebe vezu nekakve uspomene,tako i mene vezu uspomene,ali za krivine.Izgleda ja rodjen na krivini pa se nekakva dogadjanja vredna pamcenja dogadjala na krivinama Very Happy
A vec pocinje da me hvata trema kako se priblizavate Bitusi Sad
A moj kuharu ok je tvoje razmisljanje oko zasluga Prketa i MAXA.Bitno da momci odradili veliki posao na kome jako zahvalan sunny
Nista ja sam nebih mogao uraditi moji prijatelji da nije bilo prvenstveno Prketa i tebe kuharu,a nesto nema momka iz Zenice,sto se tica teme,a veliku zahvalnost dugujem,a takodje posto ovo i vasa tema,momcima koji u startu jako pomogli da tema zazivi,a mozese videti u prva dva dela koji momci zdusno pomagali i na tome veliko hvala.
Jakomi smeta sto momak koji u pocetku bio samnom i sa ostalim prijateljima,koji trpeo kritike zbog lozenja vatre da se ne ugasi,sad vise nije sa nama. scratch
Par puta ja se izvnuh za nepravdu koja njemu ucinjena,bez licne krivice,ali izgleda to moje izvinjenje nije adekvatno shvaceno,ali sta da se radi,svako ima pravo na svoje misljenje i svoje zakljucke study

I vec rekoh prijatelju Prke da slucajno ne prodjes tu levu krivinu,a vec i vrapci znaju da i krivina ispred izlaska na plato prema karauli,jako bitna za neka dogadjanja u mojih 19 tadasnjih godina affraid
Gde li su nam osobe ,drugovi vojnici koji su ucestvovali u 1 i 2 dijelu Bituse,,dali otidjose bez pozdrava.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   04.09.15 8:47

@Vojnik Graničar (citat):
@Prke (citat):

Na ovom raskrscu mi se desila jedna neprijatna epizoda koju ne bih mogao da javno ispricam ali bio sam sa kuvarom Veroljubom Đurđanovićem , pa nas dvojca znamo o cemu se radi...
Nikad necu zaboraviti taj incident jer smo kuvar i ja jedva izvukli zive glave..
Ako slucajno dodje na forum setice se - milion posto..

Ali bilo - pa proslo...
Mogao si nam bar natuknuti neki detalj ako ne želiš sve da kažeš.
Jeste li vas dvojica zakuhali situaciju ili netko od civila.

Nismo mi zakuhali, mozda smo samo malo vise popili...
Dvojca civila koji su celo vreme bili sa nama u selu, na kraju kad su nas ispracali...
Tu je bio i pistolj... 
A ja i kuvar smo bili u selo gotovo ceo dan, da ugovorimo igranku...
Naravno mi bez oruzja...
Vojska je kasnije krenula da nas trazi..
Ja sam jedva vukao Veroljuba jer je bio dosta pijan..
ITD...
Veroljub zna celu pricu..
A evo sad delimicno i svi vi..
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   04.09.15 9:10

Kuhar-Debar.
Podporučnik

Gde li su nam osobe ,drugovi vojnici koji su ucestvovali u 1 i 2 dijelu Bituse,,dali otidjose bez pozdrava.

Druze moj, evo od kad sam ovde , moj glavni cilj je da se skupimo sto vise nas, pa zato mislio  da najlakse mogu da ubedim ove moje, eto i vi sami (Ercov i ti) nekolko puta pisete da ne treba nikog moliti... ali mislim da bi to bilo ono pravo, kad bi se skupilo sto vise nas...

Molim vas, vas  koji ste bili na pocetku stvaranja teme, eto iako ste dosta pricali o zivotu na karauli i o dosta drugih stvari , ponovite po neku od svojuh prica. Budite sa nama..
Bar vama je poznat onaj divan osecaj kad podelis sa nekim secanja na vreme kad smo bili mladi vojnici Jugoslovenske Narodne Armije... 
Na vrh Go down
mureZE
Desetar
Desetar

Broj komentara : 285
Član od : 2015-05-22
Dob : 45
M(j)esto zenica

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   04.09.15 11:43

Druze Ercov ja sam tu, imam malo više privatnih obaveza ali redovno pratim šta se dešava, a i ovo što se sada dešava na karauli Bituše je stvaranje nove dimenzije u odnosu na našu mladost. Svaka čast graničaru Prketu koji ovim fotografijama mene vraća u neka druga vremena, i ja sam saam nestrpljiv da vidim kako to izgleda sada a mogu da zamislim koliko je nestrpljenje kod vas i kako jedva čekate da vidite one predjele koji su vam ostali u sjećanju. 

Zato obratite pažnju malo na forum nas Prizrenaca mislim da ste VI "krivi" za naš zastoj u pisanju ali razlog je taj što pratimo šta se dešava kod vas na Bituši a za sebe mogu reći da uživam u fotografijama i vašim komentarima i zbog toga ne bih da vas uznemiravam.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   04.09.15 15:35

Ajdemo, idemo ka Bitusi..
Kad danas gledam slike voleo bih da sam mogao da saznam sve o objektima oko puta, eto nesto se tu kopalo.. Ali trebalo bi mi puno vremena.. 
Ja sam prikupio dosta informacija u prici sa civilima, ali bilo je toliko vremena da pitam samo osnovne stvari...
Idemo sa slikama na svakih desetak metara ka Bitusi i karauli... Arrow 
[/img]

[/img]
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)   Today at 9:12

Na vrh Go down

Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 38/40Idi na stranicu : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
» Karaula Drenak 82/83 (treći dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)