FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
somborac
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
Član od : 2011-10-13

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!   10.04.15 23:47

salutiranje
Pozdrav od Nemanje Sekulić iz Sombora. 91-92 , septembar , 8897/3 , kap. Božilović.
Na vrh Go down
splico89
Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
Član od : 2015-04-24

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!   24.04.15 23:29

Izviđačka četa, VP 6330/2, 1989/1990
Dragisa Jeftic, Goran Galjak, Nenad Skrbic i Knez...legende!

Uspomene na Kakaricku goru, Cemanac, Zlaticu...
Na vrh Go down
6330/2
Gušter
Gušter

Broj komentara : 10
Član od : 2012-10-14
Dob : 44

KomentarNaslov komentara: izviđačka četa vp 6330/2 1991/1992 pozdrav splico89   26.04.15 22:00

@splico89 (citat):

Na vrh Go down
6330/2
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: pozdrav Dragane ja sam oliver izviđač-diverzant 6330/2 masline (5idč)kapetan 1 klase dragiša jevtić kapetan galjak goran(slava mu)kapetan škrbić nenad   26.04.15 22:12

@stefanov (citat):
pozdrav,ovde Dragan Stefanov Izvidjac 6330/2 Masline septembar 88/89 pozdravValentinu ,secam se svih iz cete i svega
Na vrh Go down
splico89
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!   28.04.15 23:38

Kad idemo sva se zemlja trese
od koraka najboljih momaka.

Oj Masline ne treba ti kiše
izviđači znojem te napiše.

Kad odemo ostat će balada
da smo bili najbolja brigada.
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3997
Član od : 2011-09-05
Dob : 46
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!   29.04.15 6:00

@splico89 (citat):

Spličo89.
Jeste li ovo pjevali dok bi marširali od kasarne do poligona ili je ovo izmislio netko od tvoje generacije.
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
splico89
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!   29.04.15 23:20

@Vojnik Graničar (citat):
@splico89 (citat):

Spličo89.
Jeste li ovo pjevali dok bi marširali od kasarne do poligona ili je ovo izmislio netko od tvoje generacije.
Ovo je pjesma koja nas je dočekala, znači nismo je mi izmislili. A pjevali smo je stalno, ujutro na FIS-u, na maršu do poligona, po terenu...
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3997
Član od : 2011-09-05
Dob : 46
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: U novembru četrdesettreće zadobismo bolove naj veće   30.04.15 13:27

@splico89 (citat):

Ovo je pjesma koja nas je dočekala, znači nismo je mi izmislili.
A pjevali smo je stalno, ujutro na FIS-u, na maršu do poligona, po terenu...

Spšlićo89.
Za početak evo ti od mene prvi plus na račun natapanja maslina znojem izviđača.!

Mi kad bi izlazili iz kasarne "Tone Tomšič" i kada bi se vračali u kasarnu pjevali bi ovu pojesmu.

"U novembru četrdesettreće zadobismo bolove naj veće izgubismo narodnog heroja druga Lolu sekretara skoja.
Drug je Lola bio desna ruka Titi zato su ga ubili fašisti".!

Bila je još jedna ali sam nju zaboravio.
Sjećam se da je početak išao ovako: "Na dedinju Tito spava naj mudrija svjetska glava........"
Dalje sam zaboravio.
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
6330/2
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: kako smo pevali i bili ponosni na četu i sve ljude koji su služili u maslinama,i izviđačkoj četi. pozdrav splico 89   06.05.15 11:22

@splico89 (citat):

Na vrh Go down
Legenda 90.
Gušter
Gušter

Član od : 2016-01-31
Dob : 45
M(j)esto Novo Milosevo

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!   31.01.16 18:17

Pozz svima na forumu. 
Sluzio sam vojsku u Maslinama 90/91. u II pionirskoj ceti - inzinjerija (mineri).
Bio sam septembarska partija 90. a sluzili smo do oktobra 1991. 
Imali smo produzetak od 20 dana zbog pocetka ratnih dejstava.
Bili smo poslednja klasa u kojoj su bili regruti iz cele Juge.
Kapetan nam je bio cuveni Vukojan Zvonimir, porucnik S.Knezevic (ne Knez od izvidjaca), a vodnik Janjic mislim... Bilo nas je 60tak...
Ako ima neko neke inform.o vojnicima koji su bili iz drugih Republika (danas drzava), a sluzili su sa mnom neka mi se javi...LEGENDA 90.
Na vrh Go down
Ivanko
Gušter
Gušter

Član od : 2016-09-26

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!   26.09.16 15:12

cheers  Pozdrav svima, služio u Maslinama u Titgoradu 88/89 VP 9370 (Diverzantski odred)  kod Poručnika Radiše Đerića... Ako ima koga iz moje klase nek se javi u pp...
Na vrh Go down
MOSTARAC1969
Gušter
Gušter

Broj komentara : 6
Član od : 2010-11-26

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!   13.10.16 1:48

CURIC (citat):
Evo da se i ja pridruzim, jer sam i ja 1989/90 bio u toj kasarni .

pozdrav svima iz Minhena.

A. Curic   (CURO)

Bio sam i ja kratko u toj protivoklopnoj zvali su me Moki.Bio je jedan plavi iz Beograda sa kojim smo se fotografisali bio je obecao i fotografije da ce nam zajednicke izdraditi,ali nazalost nisam ih nikad dobio.

MOSTARAC1969: komentar modifikovan dana: 13.10.16 1:53; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
MOSTARAC1969
Gušter
Gušter

Broj komentara : 6
Član od : 2010-11-26

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!   13.10.16 1:50

@6330/2 (citat):
@splico89 (citat):

Ako dobro pamtim moj drug iz Mostara je isto bio sa vama Tiro Haris.
Na vrh Go down
Mikele
Gušter
Gušter

Član od : 2016-11-20

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!   20.11.16 23:51

@miks loznica (citat):
rubcicu sad te znam ko si 100 posto ti si bio kod Soskic Dusana rodom iz Pristine,secam se i tvog klasica onog preplasenog iz KULE,ja sam vas jednom vodio do stacionara uceci marsevski i strojevi korak,sigorno se secas blizanaca Marjanovica,Kresimira VIDOVICA,Bogdanoski Jovice,VLAHOVIC MILENKA,ADONISA iz Sarajeva, JOVIC NENADA,ANTE BOCINE,itd ti si u spavaoni spavao preko puta mene dok nisam otisao u otkomandu,imao si visokog desetara,inace se cujem telefonom sa Jovic Nenadom iz Uzica,on je bio vozac u drugom odelenju.pozdrav bila su to zlatna vremena ovo sad ninasta ne lici......
Titigrad Masline komandni vod 91/92... Vidim nikog od klasica nema a ni ljudi kojima sam bio desetar Smile....Dosao kod Husica skinuo se kod Ostojina.. 
Secam se Dusana,oba Marjanovica su mi bili prijatelji iz Beograda mada ja kada sam dosao u maju saban se skinuo:))) pozz
a u 8897/3 u ovoj gornjoj generaciji cata biomsm Randjelovic iz nisa?

Na vrh Go down
Derlic
Gušter
Gušter

Član od : 2016-11-24

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!   24.11.16 11:18

@ante (citat):
Pozdrav od gore navedenog Ante Bočine. Prošlo je dosta vremena od tada tko se ne bi sjećao Mladenović Adonisa - legende, Ćormišev Kokana, Matić Antuna, Blerim Kolallia i ostale ekipe. Onda se raspala Juga i sve ono loše šta rat nosi. Vidin ponekad Radnić Angela iz 8897/2 i stažu Jozu Radmana iz Sinja, a s Blerimon san prijatelj na fejsu. Ne sjećam se po dobru kIkl Miškovića "bezbednjaka", pogotovo je posebno volio mene radi imena. Krsmanović je bio ok, ali se sjećam da je neko Tuzoviću Nerminu zapeja nogu kad smo išli na gađanje, a ja ga iša pravdat, pa me je Krsmanović nagradija nošenjem pješadijske municije, pa onda je bilo i "masku stavi" i meni i Tuzoviću. Znam da je poslin Tuzović povraća, a meni je donio novu masku, jer sam staroj izvadija povratni ventil. Nisam moga po ure poslin normalno disat, a lice mi je bilo puno crvenih plikova od tuđe prljave maske. Potporučnik Milošević je bio dobar čovjek, na rastanku mi je rekao da moli boga da se negledamo preko nišana. Majori Ribičić i Plužarić bili su tada dobri oficiri i ljudi, nadam se da su dobro i pozdravljam ih i sve klasiće.
Pozdrav drug. Radnic Angel je bio moj vozac 1991 u jedinici 8897/3. Kod Kapetana Bozilovica. Volio bih da znam dali me se sjeca. Derlic Zamfil
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!   Today at 10:39

Na vrh Go down

Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 6/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...
» Ljubljana kasarna Maršal Tito, VP 2265 august 1985. - pekari
» Ljubljana kasarna Maršal Tito, intendanti VP 2265 86/87
» Skoplje kasarna Maršal Tito
» Ljubljana vojarna Maršal Tito, VP 2265 aprilska 1984. - kuvari