FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Albumi i samolepljive sličice

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Kaplar M
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik

Broj komentara : 650
Član od : 2010-11-06
Dob : 51
M(j)esto Belgrade

KomentarNaslov komentara: Albumi i samolepljive sličice   17.06.15 8:56

Siguran sam da nema člana ovog Foruma koji nije imao bar jedan album sa samolepljivim sličicama. Praistorijske životinje, Svetsko prvenstvo u fudbalu od Minhena 1974 pa naovamo, olimpijade u Montrealu, Moskvi, Los Anđelesu, junaka Sandokana, Otpisanih... Ja nažalost nisam sačuvao ni jedan, ali bi bilo lepo ako neko ima da nas malo podseti kojom fotografijom.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2815
Član od : 2012-11-13
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

KomentarNaslov komentara: Re: Albumi i samolepljive sličice   17.06.15 12:24

Par albuma mi pada na pamet, no poćeo bih od Auto moto albuma, onaj prvi smo slićice lijepili sa karbon ljepilom, dok je ovaj iz osamdesetih bio sa samoljepljivim slićicama

legendarni sandokan

i još legendarniji Životinjsko carstvo, em pojedeš čokoladu, em imaš album

Nažalost, ostale su mi samo uspomene, niti jedan album.

Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2815
Član od : 2012-11-13
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

KomentarNaslov komentara: Re: Albumi i samolepljive sličice   17.06.15 12:33

evo onaj prvi album Oto-moto u koje smo morali sami lijepiti slićice

vezano za ovaj album

postojala je nagradna igra u sredini albuma su bile nacrtane samo glave Duška Dugouška/Zekoslava Mrkve i Patka Daće/Patak Frka, zadaća je bila da se docrtaju tijela, prva nagrada je bila kinoprojektor 8 mm sa dva crtana filma, druga je bila štafelaj sa platnom, uljane boje i kistovi, treće se ne sjećam, samo znam da je druga bila moja.

Vodnik
Vodnik

Broj komentara : 486
Član od : 2013-12-16

KomentarNaslov komentara: Re: Albumi i samolepljive sličice   03.11.15 9:10

Životinjsko Carstvo, Italia 90te, Umpah Pah, to je ono što mi se urezalo u sećanje. Naime Životinjsko Carstvo je sakupljao moj stari dok sam ja bio mali, za mene da mi ostane u amanet kao korisna stvar, i danas dan imam sakupljen album, čak sam se i najeo čokolada kao nagrade. Italia 90te sam sakupljao sam, i sećam se da sam razmenjivao slicice sa nekim deckom iz Osijeka putem pošte. Dugo nisam video taj album, neznam gde je, trebao bih ga potražiti.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 1032
Član od : 2014-08-31
Dob : 49
M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Albumi i samolepljive sličice   03.11.15 17:27

@Srdjan Radovanov (citat):
Životinjsko Carstvo, Italia 90te, Umpah Pah, to je ono što mi se urezalo u sećanje. Naime Životinjsko Carstvo je sakupljao moj stari dok sam ja bio mali, za mene da mi ostane u amanet kao korisna stvar, i danas dan imam sakupljen album, čak sam se i najeo čokolada kao nagrade. Italia 90te sam sakupljao sam, i sećam se da sam razmenjivao slicice sa nekim deckom iz Osijeka putem pošte. Dugo nisam video taj album, neznam gde je, trebao bih ga potražiti.

Da te kolega Slavonski Brod vrati u davne 90 godine uz drugarski pozdrav!!
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik

Broj komentara : 486
Član od : 2013-12-16

KomentarNaslov komentara: Re: Albumi i samolepljive sličice   03.11.15 17:39

@slavonski brod (citat):

Hvala lepo! Karlos Valderama, onaj čupavi desno, i danas dan zezam staru da je isti Valderama, čupavo nešto što se kreće lol!
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 1032
Član od : 2014-08-31
Dob : 49
M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Albumi i samolepljive sličice   03.11.15 18:30

@slavonski brod (citat):

Hvala lepo! Karlos Valderama, onaj čupavi desno, i danas dan zezam staru da je isti Valderama, čupavo nešto što se kreće lol!
Evo prijatelju vidiš kakvi smo mi Slavonci uvijek spremni za šalu i za gostoprimstvo imaš poziv za kavu kada budeš u prolazu lumpovanje
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Albumi i samolepljive sličice   Today at 5:39

Na vrh Go down

Albumi i samolepljive sličice
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Albumi i samolepljive sličice