FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Poozdrav od maleene

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
mad-max
Vodnik
Vodnik

Član foruma od prvog dana Spomenica Prvoborca
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 417
Član od : 2009-05-01
Dob : 49
M(j)esto zagreb hrvatska

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   18.10.10 1:24

ma jok !

nebi nikad ni pomislili na ono šta ti misliš !
Na vrh Go down
http://Landravac@gmail.com
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Broj komentara : 585
Član od : 2010-09-27
Dob : 37
M(j)esto drava-city

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   18.10.10 7:39

Drugovi generali pitam za dozvolu da odgovorim .... ( valjda tako nekako ide ) Very Happy

Koliko ja znam ovdje sam gost dakle samim time nisam u niti jednoj od vaših jedinica tako da nemogu da dezertiram I ne podlježem vašim zakonima i propisima i pravilima i .... geek
I još nešto ... koliko sam upoznata žene i nisu baš bile poželjne u vašim redovima lol!
P.S.: A ako se ova vojska ne probudi nekako mi se čini da ću stvarno dezertirati Basketball
Na vrh Go down
purger
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Broj komentara : 4527
Član od : 2009-11-15
Dob : 51
M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   18.10.10 12:46

Ja sam ZA !
Žene su uvijek poželjne u prvim redovima,da se mene pita ja bi te odmah smjestio u sanitet,joj sory ne osjećam se baš ok imam osjećaj da padam u nesv..... ne diš..

Vodnik I klase
Vodnik I klase

M(j)esto drava-city

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   18.10.10 13:49

Jadan čovjek, eto izdahnio kad je forum prazan I nema nikog da mu pruži prvu pomoć No

Nesmijem naglas reči, drugovi vojnici, ali ovaj general teško simulira sram ga bilo lol!
Na vrh Go down
purger

M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   18.10.10 23:44

[You must be registered and logged in to see this link.] (citat):
Jadan čovjek, eto izdahnio kad je forum prazan I nema nikog da mu pruži prvu pomoć No

Nesmijem naglas reči, drugovi vojnici, ali ovaj general teško simulira sram ga bilo lol!
Baš si okrutna lol!

Vodnik I klase
Vodnik I klase

M(j)esto drava-city

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.10.10 9:08

Uvijek i zauvijek tongue
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik

Broj komentara : 486
Član od : 2013-12-16

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.03.14 8:48

Da li je Malena, vojnik, bila vojnik ili će biti vojnik ?
Na vrh Go down
purger

M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.03.14 11:58

Itekako je vojnik!
Pogledaj s koliko nas se bori!

Vodnik
Vodnik

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.03.14 12:05

Itekako je vojnik!
Pogledaj s koliko nas se bori!
I ako malobrojna, komandovaće Juriš ! te će nas i opkoliti  affraid
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase

M(j)esto drava-city

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.03.14 13:38

Malena je uljez  granata
Na vrh Go down
purger

M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.03.14 17:03

Malena je u stanju od svih nas napraviti kalapajsani kalamper! Smile

Vodnik
Vodnik

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.03.14 17:58

Malena je u stanju od svih nas  napraviti kalapajsani kalamper! Smile

Druže Purgeru, jel ti to iz iskustva ličnog il samo pretpostavljaš....neka dozvolite da se povučem, da nesmetam.  Wink
Na vrh Go down
purger

M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.03.14 18:03

Druže Purgeru, jel ti to iz iskustva ličnog il samo pretpostavljaš....neka dozvolite da se povučem, da nesmetam.
Kakvo povlačenje!  Shocked  hm.....pitaj ti Malenu Smile

Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1196
Član od : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.03.14 18:33

Dozvolite da se obratim... salutiranje
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.03.14 20:16

Druže Purgeru, jel ti to iz iskustva ličnog il samo pretpostavljaš....neka dozvolite da se povučem, da nesmetam.
Kakvo povlačenje!  Shocked  hm.....pitaj ti Malenu Smile

I šta ako budem kažnjen, prekoredno redarstvo, il požarstvo, trebam li pokazat svoje sposobnosti, te se malena zaljubi u mene... i onda šta... drug Purger meni izda zabranu izlaska u grad, i pritvor... ihaaaj... ccc... neka mene da se povučem.  lol!
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase

M(j)esto drava-city

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.03.14 20:18

Nema se mene što pitati a krumpire znam na kojekave načine pripremati ali ljudetinu nisam još počela  lol!  i zato purgeru prekini širiti dezinformacije   geek
P.S.: Samo tetkice se povlače  salutiranje

I šta ako budem kažnjen, prekoredno redarstvo, il požarstvo, trebam li pokazat svoje sposobnosti, te se malena zaljubi u mene...

lol!  lol!  lol!  lol!  lol!
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.03.14 21:12

Nema se mene što pitati a krumpire znam na kojekave načine pripremati ali ljudetinu nisam još počela  lol!  i zato purgeru prekini širiti dezinformacije   geek
P.S.: Samo tetkice se povlače  salutiranje

I šta ako budem kažnjen, prekoredno redarstvo, il požarstvo, trebam li pokazat svoje sposobnosti, te se malena zaljubi u mene...

lol!  lol!  lol!  lol!  lol!
........vrlo sam mlad, međ ovim nešto strarijim Vukovima, ... a što je friško, prvo ode...Tako da moram pazit na sebe. Znaš kako je drugarice Malena, ako si Malena  Wink ... nisam se ni jačih boj"o, al moram druga admina respektovati, i poštovati... To sa krumpirima ti je dobro, deo mog krompirastog srca možeš osvojiti...e sad.... al ako budeš good girl ............. Jaooooooo da nisam ti rekao, znaš kakva sam tetkica.... Neverovati... što ja znam kafu da skuvam, pa i onaj ko ne voli kafu propije je... o jajima da ne govorim.  elephant
Na vrh Go down
purger

M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.03.14 21:24

[You must be registered and logged in to see this link.]

Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 2159
Član od : 2012-02-29

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   20.03.14 23:18

Zaista je fascinantno kako neki ljudi prave od sebe...............

Vodnik I klase
Vodnik I klase

M(j)esto drava-city

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   21.03.14 12:37

........vrlo sam mlad, međ ovim nešto strarijim Vukovima, ... a što je friško, prvo ode...Tako da moram pazit na sebe. Znaš kako je drugarice Malena, ako si Malena  Wink ... nisam se ni jačih boj"o, al moram druga admina respektovati, i poštovati... To sa krumpirima ti je dobro, deo mog krompirastog srca možeš osvojiti...e sad.... al ako budeš good girl ............. Jaooooooo da nisam ti rekao, znaš kakva sam tetkica.... Neverovati... što ja znam kafu da skuvam, pa i onaj ko ne voli kafu propije je... o jajima da ne govorim.  elephant

lol!  lol!  lol!   lol!  samo da napomenem, ovo ti nije iskrica, smokvica, ili kako li se već zovu ti portali za online upoznavanje....  ban
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   21.03.14 13:27

lol!  lol!  lol!   lol!  samo da napomenem, ovo ti nije iskrica, smokvica, ili kako li se već zovu ti portali za online upoznavanje....  ban
Da budem iskren, mislim da ovo nije vredno komentarisanja, ali ipak da odgovorim. Svako ima svoje razloge što krije ime. To kod mene nije slučaj, ja se ponosim svojim imenom. Zbog toga nikada ne bih niti sam a siguran sam niti ću pomislit il uradit tako nešto što si ti rekla. Pogrešno si shvatila, ja se volim šaliti kako na svoj tako i na tuđ račun. Neki stručnjaci kažu da je odlika inteligentnih ljudi to što šalu znaju okrenut i na svoj i na tuđ račun. Ti bar znaš nazive tih stranica koje si pomenula, ja neznam ni da postoje, verovala il ne. Ko me zna, to ti može potvrdit.

Ne bih da zvučim neprijatno, niti mi je namera, ništa protiv nemam tvog predloga iz tog stikera/smajlija, ali i to veliko ali, nisi u poziciji, možda i jesi, i ako nebi trebala biti, da ti o tome sudiš. Jedna nas stvar samo povezuje, nit ti nit ja nismo bili u JNA, ali sa bitnom razlikom, da ne pričam na pamet, prelistao sam tvoja pisanija, nisam pronašao niti jednu (ograđujem se, nemoguće je baš sve pročitati na celom forumu) stvar od vrednosti znanja, bio sam ubeđen da postoji, ali nisam pronašao, niti na jednu temu gde nije "prazan" razgovor, koji ipak zna nekad odmorit glavu od misli, a gde si ti napisala nešto što vredi. Čak ništa, ako si ipak član neke zajednice, u ovom slučaju foruma, gde je osnova vojna tematika, sa pripadajućim sivilnim elementima, red je da makar u civilnim delovima daš neki doprinos, tvoja povezanost onda ostaje pitanje za nekog drugog, ne za mene. To je banalnost možda, poput odaska u pekaru a ti tražiš lek za glavu, ili ideš u prodavnicu samo da bi koristila klima uređaj.

Pukovnik jeste u pravu kada je rekao što je rekao aludirajući na mene, to je tačno, razloge sam objasnio.

Nemam više namere, u ovom delu postavit ni reč.
Na vrh Go down
purger

M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   21.03.14 18:45

Srdjane ovaj forum je za sve ljude dobrih namjera.Ti jako dobro znaš kakvi su bili tvoji počeci, objasnili smo ti da tu postoji jedan problem (da ne idem u detalje) prihvatio si to i to je ok.
Brojanje krvnih zrnaca i sud da li su nečiji postovi kvalitetni ili ne kvalitetni ,spam,uvredljivi......posao je ljudi koji su zaduženi za takve stvari.
Na kraju da sve i zanemarimo Malena je ipak dama na ovom forumu!  cheers 

Vodnik I klase
Vodnik I klase

M(j)esto drava-city

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   21.03.14 21:38

Da budem iskren, mislim da ovo nije vredno komentarisanja, ali ipak da odgovorim. Svako ima svoje razloge što krije ime. To kod mene nije slučaj, ja se ponosim svojim imenom. Zbog toga nikada ne bih niti sam a siguran sam niti ću pomislit il uradit tako nešto što si ti rekla. Pogrešno si shvatila, ja se volim šaliti kako na svoj tako i na tuđ račun. Neki stručnjaci kažu da je odlika inteligentnih ljudi to što šalu znaju okrenut i na svoj i na tuđ račun. Ti bar znaš nazive tih stranica koje si pomenula, ja neznam ni da postoje, verovala il ne. Ko me zna, to ti može potvrdit.

Ne bih da zvučim neprijatno, niti mi je namera, ništa protiv nemam tvog predloga iz tog stikera/smajlija, ali i to veliko ali, nisi u poziciji, možda i jesi, i ako nebi trebala biti, da ti o tome sudiš. Jedna nas stvar samo povezuje, nit ti nit ja nismo bili u JNA, ali sa bitnom razlikom, da ne pričam na pamet, prelistao sam tvoja pisanija, nisam pronašao niti jednu (ograđujem se, nemoguće je baš sve pročitati na celom forumu) stvar od vrednosti znanja, bio sam ubeđen da postoji, ali nisam pronašao, niti na jednu temu gde nije "prazan" razgovor, koji ipak zna nekad odmorit glavu od misli, a gde si ti napisala nešto što vredi. Čak ništa, ako si ipak član neke zajednice, u ovom slučaju foruma, gde je osnova vojna tematika, sa pripadajućim sivilnim elementima, red je da makar u civilnim delovima daš neki doprinos, tvoja povezanost onda ostaje pitanje za nekog drugog, ne za mene. To je banalnost možda, poput odaska u pekaru a ti tražiš lek za glavu, ili ideš u prodavnicu samo da bi koristila klima uređaj.

Pukovnik jeste u pravu kada je rekao što je rekao aludirajući na mene, to je tačno, razloge sam objasnio.

Nemam više namere, u ovom delu postavit ni reč.
Iz tvog posta se vidi više o tebi nego o meni. Odgovorna sam samo za ono što napišem, ne i za ono što ti pročitaš ! A po tvom postu pročitao si sve samo ne ono što je napisano doista  (toliko o inteligenciji)... Ako te baš toliko muči, moje ime je Marija. U pravilima foruma se to ne traži pa ne vidim razlog zašto bih ga ja morala imati.
Na vrh Go down
pera84
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik OPOD-a
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik OPOD-a

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Broj komentara : 3366
Član od : 2011-03-17
M(j)esto USA

KomentarNaslov komentara: Re: Poozdrav od maleene   21.03.14 21:55

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Broj komentara : 4229
Član od : 2013-10-10