FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorPoruka
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Broj komentara : 585
Član od : 2010-09-27
Dob : 37
M(j)esto drava-city

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   22.08.11 7:59

Obradoviću pitati ću ju kad se sjetim ajde da vam nebude neugodno lol!
ajde ju ti Perice lijepo pitaj što te zanima pa ćeš sve znati... početi ću naplačivati usluge sekretarice lol! lol! lol!
Vlado u krivu si samo što netko tko može voljeti dvije tri osobe s tim da ne govorim o prijateljstvu ( ali ne o prijateljstvu s benificijama) taj ne zna što znači voljeti Wink ( da ne kažem da ne voli ni sam sebe)
Na vrh Go down
vladimir
Podporučnik
Podporučnik

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1874
Član od : 2011-01-25

KomentarNaslov komentara: Pitam ono što sam oduvijek htijela a nisam imala hrabrosti    22.08.11 9:09

pita madjarica muza crnogorca.kako nisam dobra tebe a dobra cela Subotica. odgovor bas zato
Na vrh Go down
KeleOMJ
Gušter
Gušter

Broj komentara : 19
Član od : 2012-05-12

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   13.05.12 15:34

Pozdrav drugaricama vojnicima.Ja za vreme sluzenja JNA nisam imao prilike upoznati ni jednu zenu vojnika.
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

Broj komentara : 150
Član od : 2012-04-26

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   07.06.12 21:28

Za vrijeme služenja vojnog roka u vojarni "Maršal Tito" VP 2265 Ljubljana 84.godine postojao je jedan vod žena koje su obučavane za rezervne oficire kao pričuvni sastav u sklopu tadašnje JNA.Njihov vojni rok trajao je šest mjeseci a bilo je milina svako jutro gledati ih na postrojavanju sa nama na poligonu,to je nezaboravno vrijeme a i djevojke su bile ljepotice.Gledajući ih svako jutro u stroju na postrojavanju za zastavu i na poligonu gdje smo vježbali nama je bilo lakše podnositi vojničke dane.Pozdrav forumaši Very Happy

FOSIL: komentar modifikovan dana: 19.07.12 22:17; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
ajdedadanimaajdedanocima
Gušter
Gušter

Broj komentara : 44
Član od : 2010-11-10
Dob : 51
M(j)esto USA

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   07.07.12 0:11

zene su bile zapostavljene po pitanju vojske
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   08.07.12 10:52

Nije greška samo u ženama već postoji i kod nas muškog roda.Kod nas je bila razvijena svijest da žene ne mogu odraditi dio zadataka koji se postave pred njih u vojnom pogledu jer su slabije i nejače od nas muškaraca.Da li je to tako?Ja mislim da nije i da je upravo suprotno,postoje čak određeni poslovi zadatci koje će žene bolje,kvalitetnije i pedantnije odraditi od nas,to je moje mišljenje ako se tko ne slaže neka slobodno replicira, neću se ljutiti jer zanima me mišljenje i drugih,ako nisam u pravu neka to i dokažu.Pogledajte sada stanje stvari,žene su uključene u vojsku,policiju da ne nabrajam još raznih zanimanja koja su prvenstveno bila rezervirana za mušku populaciju.Žene pokazuju i dokazuju da sa nama rame uz rame mogu odraditi i najteže zadatke i da se možemo pouzdati u njih kao naše partnere u sadašnjosti, nadam se u budućnosti još više.Pozdrav Forumaši ma gdje bili! Very Happy
Na vrh Go down
galapagos
Gušter
Gušter

Broj komentara : 5
Član od : 2009-09-16

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   09.07.12 0:23

Nije vojska za zene, to je bilo i ostalo moje misljenje
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   09.07.12 23:00

Ok.tvoje mišljenje,poštujem to.Ja samo govorim iz svog iskustva jer sam svjedok tomu,radim takav posao gdje su i žene u velikoj mjeri zastupljene i u koje se mogu pouzdati u svakom pogledu.Pozdrav !
Na vrh Go down
purger
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 4527
Član od : 2009-11-15
M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   13.07.12 20:17

Znam da će me mnogi popljuvat ali od kada su se žene počele izjednačavat sa muškarcima tada je sve i krenulo na ovom svijetu naopako.
Sranje koje može žena napravit to nas 10 nije u stanju!
Bilo je najbolje u ono doba kad su se lovile lol!

Gušter
Gušter

Broj komentara : 74
Član od : 2011-11-06

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   14.07.12 20:09

[You must be registered and logged in to see this link.] (citat):
Znam da će me mnogi popljuvat ali od kada su se žene počele izjednačavat sa muškarcima tada je sve i krenulo na ovom svijetu naopako.

"Google" je žensko, 100%! Na sve ima odgovor"

Neka cura sjedi na klupi i jede sladoled

On: Heii , mogu li te nešto pitat ?
Ona : Naravno
On : Alii ne znam baš . Znam da ćeš pogrešno shvatit !
... Ona : Nee , pitaj
On: Smijem li jednom liznut ?
Ona : *Pružii mu svoj sladoled * ...
On : Eto vidiš , pogrešno si shvatila ...
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   17.07.12 20:08

Ima jedna pjesma o ženama,evo samo refren; Njeno veličanstvo žena,nježna ko leptir čvrsta ko stijena,priznaćeš svakom takva je žena.
Žene su pokretači dobra i zla zavisi samo sa koje se strane nalaziš.
Na vrh Go down
Juan
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   17.07.12 20:31

Muškarci su većinom frustrirani seksom , žene pažnjom, a razlika između tih dvaju frustracija jest samo u počinjenoj možebitnoj šteti.
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   18.07.12 13:17

Nemojte puno kritizirati žene,pa one su naše najveće blago,što bismo mi bez njih,ima li netko odgovor na to ?Ja imam svoj bilo bi mi dosadno,ne znam što bi sa sobom i kakav bi bio smisao mog života kada ne bi imao svoju družicu sa kojom bi podijelio sve svoje tuge i radosti,svoje probleme,ona je moja desna ruka,vjerujem da se i većina Vas slaže sa mojim mišljenjem samo netko iz principa ne bi rekao ovo što ja sada iznosim,ali to je u suštini tako i neka tako i ostane jer kada bi se tu nešto pokušalo promijeniti izgubili bismo svoj identitet,sumnjam da bismo postali bolji,tužniji i nesigurniji bismo sigurno bili. Moje ozbiljno mišljenje je da ma što mi mislili i govorili o ženama one su dio nas i povezani smo kao majka i dijete sa pupčanicom,ovisimo jedni o drugima u kojoj mjeri nismo niti svjesni.Možda griješim ali kada se uzme stotina ljudi i isto toliko ćudi onda je teško naći pravi odgovor tko je u pravu a tko u krivu.Pozdrav moji dragi "FORUMAŠI" ma gdje bili ! Very Happy
Na vrh Go down
Juan
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   18.07.12 19:54

Muz i zena

Jedne veceri, prošle nedjelje, moja zena i ja smo bili u krevetu.

Strast se pocela rasplamsavati... kad je ona rekla: - Ne mogu sada, nisam raspoložena... Htjela bih da me samo malo držiš u narucju.
Rekoh: - Šta ???

I onda je rekla rijeci kojih se boji svaki muž na planeti:

- Ti jednostavno ne razumiješ moje emocionalne potrebe koje imam kao zena, da bih zadovoljila tvoje fizicke potrebe koje imas kao muškarac. Na moj zbunjeni pogled je odgovorila:

- Zar me ne možeš voljeti zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog Onoga sto radim s tobom u krevetu?

Shvativsi da to vece nece biti nista, okrenuo sam se i zaspao.

Iduceg dana sam nazvao sefa i rekao da uzimam slobodan dan, da bih proveo vrijeme sa njom. Otisli smo na rucak, a onda sam je odveo u jednu robnu kucu sa ogromnim odjeljenjem sa ženskom garderobom.

Pratio sam je okolo, dok je isprobavala nekoliko vrlo skupih kompleta. Nije se mogla odluciti koji uzeti, pa sam joj rekao da cemo ih sve kupiti.

Htjela je i cipele, koje bi se slagale sa tim kompletima, pa sam joj rekao da uzme po jedan par za svaki komplet. Stigli smo i do dijela sa nakitom gdje sam joj uzeo par lijepih naušnica sa dijamantima.

Da vam kazem... bila je taakoo uzbudjena. Mora da je mislila da sam na korak do bankrota. Pomislio sam da me testira kada je zatrazila i znojnice za tenis, iako nikada u zivotu nije uzela reket u ruke. Mora da sam je bacio u razmisljanje kad sam joj rekao:
- Naravno, draga.

Skoro da je bila blizu seksualnog zadovoljstva od silnog uzbudjenja.
Smjeseci se, konacno je rekla:

- Mislim da bi ovo bilo sve, hajdemo do kase.

Jedva sam se suzdrzavao od smjeha kad sam joj odgovorio:

- Ne mogu sada, nisam raspolozen.

Lice joj je poprimilo bljed izgled kada je izustila:
- Sta ????

Onda sam joj rekao:
- Samo sam želio da drzis ove stvari u narucju neko vrijeme... Ti jednostavno ne razumiješ moje financijske probleme koje imam kao muskarac, da bih zadovoljio tvoju želju za kupovinom koju imaš kao žena.

I bas kad je imala pogled kao da me želi ubiti, dodao sam:

- Zar me ne mozes voljeti zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog stvari koje ti kupujem?

Sigurno, ni veceras nece biti ništa ...
Na vrh Go down
ajdedadanimaajdedanocima
Gušter
Gušter

Broj komentara : 44
Član od : 2010-11-10
M(j)esto USA

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   22.07.12 4:23

[You must be registered and logged in to see this link.] (citat):

Ti samo glasno kazes sto mnogi od nas misle, a neki ne smiju da kazu
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   25.07.12 21:18

U današnje vrijeme više ne postoji riječ "ne smije",zašto ne bi smjeli?Dajte ženama da se osjećaju snažne i sugurne uz nas makar i na trenutak jer su one to zaslužile nije svijet stvoren samo za nas muškarce što bismo mi bez njih!

FOSIL: komentar modifikovan dana: 25.07.12 21:26; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
purger
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 4527
Član od : 2009-11-15
M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   25.07.12 21:23

I ja svoju Exclamation
Kad spava najviše! Exclamation

Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   25.07.12 21:36

Kad ugleda ženu, muškarac postane lovac; ......kad ulovi ženu, muškarac postane plijen.. affraid
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   25.07.12 21:40

Ok,prosvijetlio sam se,idemo dalje nastavljamo obuku i aktivnosti prema planiranom dnevnom redu,svi vojnici na broju,odsutnih nema!
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   25.07.12 21:43

Juan,dobro si rekao i slažem se sa tvojim mišljenjem samo pitam se tko je kriv za to,žene koje čekaju lovca ili mi koji nastojimo po svaku cijenu doći do lovine!
Na vrh Go down
Juan
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   25.07.12 21:56

U moje vrijeme, muškarci su bili zadovoljni sa deset zapovijedi božjih i jednom ženom, sada je situacija obrnuta.
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   26.07.12 10:07

Sada se to vrijeme opet vraća,opet sam zadovoljan jednom ženom,deset zapovjedi i naravno forumom !
Na vrh Go down
Juan
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   26.07.12 20:22

Forumom........???? Čudno je to kako je malo potrebno da budemo sretni, i još je čudnije kako nam baš to malo uvijek nedostaje.
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   26.07.12 21:15

Forum je za mene mjesto gdje se čovjek može malo opustiti i bez ikakvih pritisaka dati sebi oduška u slobodnom vremenu, ponešto napisati pa ako treba kritizirati i biti kritikovan,svaka dobronamjerna kritika je dobro došla ali sa određenom dozom umjerenosti jer sve je za ljude.Tako se ja osjećam kada prelistam i pregledam novosti koje su na tkzv.dnevnom redu ali bez obaveza.
Na vrh Go down
Juan
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   26.07.12 21:17

U svim revolucijama je cilj oboriti nešto staro. Jedino je u seksualnoj cilj oboriti nešto mlado. Very Happy

Dobra vila mi je ispunila dvije želje. Treći put nisam mogao.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   Today at 14:34

Na vrh Go down

Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 7/8Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...