FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
FOSIL
Džomba
Džomba

Broj komentara : 150
Član od : 2012-04-26

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   26.07.12 21:29

Ja imam prijedlog da to malo izmiksamo i nazovemo ""SEKSO-REVOLUCIJA". Laughing
Na vrh Go down
Juan
Gušter
Gušter

Broj komentara : 74
Član od : 2011-11-06

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   26.07.12 21:37

Biti će i sekso i ševe, revolucijabez brige,......samo kad se pojave admini foruma

Ako je abortus ubojstvo, što je pušenje.....kanibalizam?.....a drkanje, genocid.....????
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   26.07.12 21:48

Sve su to ljubavni poroci od kojih uvijek boli "GLAVA"! Laughing
Na vrh Go down
Juan
Gušter
Gušter

Broj komentara : 74
Član od : 2011-11-06

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   26.07.12 21:49

Stvarnost je iluzija uzrokovana nedostatkom alkohola.
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   26.07.12 21:54

I najveći iluzionisti u stvarnosti znaju da je iluzija laž !
Na vrh Go down
Puky
Gušter
Gušter

Broj komentara : 32
Član od : 2012-08-15

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   18.08.12 6:34

Hmmmmm ......
Čudim se kako na forumu nema više žena. Jedno vrijeme sam bio komandir ženskom vodu. Mogu vam reči da su žene puno odgovorniji i pouzdaniji vojnici od muškaraca cheers (bez ljutnje).
Jest da su tvrdoglavije, ali kad prihvate zadatak nema toga što će ih zaustaviti u izvršenju. I najbolje nikada ne pitaju "Zašto?".
Na kraju krajeva žene su i izdržljivije od muškaraca. Ako se netko sijeća Igmanskog marša pirat u koloni se nije smrzla nijedna žena, a muštarci su se posmrzavali kao "pi..." tongue

Kapetan
Kapetan

Broj komentara : 3758
Član od : 2011-09-29

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   18.08.12 9:27

Kad ugleda ženu, muškarac postane lovac; kad ulovi ženu, muškarac postane plijen......

Što ne možeš promijeniti,...... podnosi onakvo kakvo je.

Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

Broj komentara : 900
Član od : 2012-10-28
Dob : 52
M(j)esto Austrija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   28.10.12 15:18

Na početku se žena trudi da odoli napadima muškarca a na kraju da spriječi njegovo povlačenje!

Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   28.10.12 16:47

Vodite ljubav, a ne rat.. A možete i oboje - vjenčajte se.

Podporučnik
Podporučnik

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1874
Član od : 2011-01-25

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   28.10.12 16:57

ljubav je slepa ali brak otvara oci.
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   28.10.12 17:10

Bigamija znači imati jednu ženu previše;...... monogamija je ista stvar.

Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 2089
Član od : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   02.11.12 9:17

[You must be registered and logged in to see this link.] (citat):
Za vrijeme služenja vojnog roka u vojarni "Maršal Tito" VP 2265 Ljubljana 84.godine postojao je jedan vod žena koje su obučavane za rezervne oficire kao pričuvni sastav u sklopu tadašnje JNA.Njihov vojni rok trajao je šest mjeseci a bilo je milina svako jutro gledati ih na postrojavanju sa nama na poligonu,to je nezaboravno vrijeme a i djevojke su bile ljepotice.Gledajući ih svako jutro u stroju na postrojavanju za zastavu i na poligonu gdje smo vježbali nama je bilo lakše podnositi vojničke dane.Pozdrav forumaši Very Happy

Iako če da izgleda smešno, ozbiljno mislim (ili ne? )

Dali su i one imale jutranju fizkulturu, dali su morale da se skidaju do pojasa, kao mi obična vojska?

Inače... one su želele da idu u vojsku, a mi želeli da izađemo... čudan svet. scratch

Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   02.11.12 14:08

Ma nisu bile obnažane, zato što su se htjele mobilizirati a mi smo se morali svalačiti do pojasa baš zato što smo se htjeli skidati!!!!

Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   05.11.12 15:48

Žene su imale istu vrstu pješačke obuke kao i mi muškarci i svako jutro postrojavanje za zastavu kao i mi samo što prigodom tjelesnih vježbi nisu skidale gornji dio tj.majice ali bilo je lijepo gledati ih kako trče na krugu-poligonu,mi smo trčali tik uz njih pa smo ponekad malo dobacivali ali umjereno jer nam onda desetar ne bi dozvolio približavanje.To je bilo nezaboravno i dan danas kada se sjetim nakon toliko godina hvata me neka milina u grudima kao da se sada to događa.jedino prednost koju su imale i gdje se vidjelo da im je ljepše to su bile njihove sobe apartmani u odnosu na naše jer su imale tv.prijemnik i uređenu dnevnu sobu samo za sebe i mi nismo mogli tu ulaziti,tko zna možda je neko bio privilegovan samo mi to nismo znali ili nismo uočavali pošto smo bili još mladi za takvo razmišljanje ha.ha.ha Very Happy .Pa eto procijenite sami zašto je bilo lijepo služiti vojni rok kada su žene blizu.
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   05.11.12 18:21

U zraku se osjećao Miris Estrogena......a vi ste trčali za tim.....

Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

Broj komentara : 900
Član od : 2012-10-28
Dob : 52
M(j)esto Austrija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   16.11.12 20:46

Mi bili razočarani kad smo čuli da žene ne mogu u OMJ pale Navodno zbog ulaženja kroz kupolu jer bi im sise smetale Shocked

Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   17.11.12 23:35

Eeeee,nisu džaba pjesnici sročili toliko stihova o ženama,a jedan kaže- "Njeno veličanstvo žena".Ja se često pitam,zašto veličanstvo?,sam sebi dam odgovor,valjda zato što imaju ono što mi nemamo.
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   18.11.12 1:12

[You must be registered and logged in to see this link.] (citat):
Hmmmmm ......
Čudim se kako na forumu nema više žena. Jedno vrijeme sam bio komandir ženskom vodu. Mogu vam reči da su žene puno odgovorniji i pouzdaniji vojnici od muškaraca cheers (bez ljutnje).
Jest da su tvrdoglavije, ali kad prihvate zadatak nema toga što će ih zaustaviti u izvršenju. I najbolje nikada ne pitaju "Zašto?".
Na kraju krajeva žene su i izdržljivije od muškaraca. Ako se netko sijeća Igmanskog marša pirat u koloni se nije smrzla nijedna žena, a muštarci su se posmrzavali kao "pi..." tongue

Jesu kada su vojničke šinjele dali ženama,to nas džentlmenstvo uvijek košta Very Happy
Na vrh Go down
Sloba1
Zastavnik
Zastavnik

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Broj komentara : 856
Član od : 2014-12-21
Dob : 53
M(j)esto Petrovaradin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   02.12.16 18:38

Juče sam video u gradskom busu ženu vojnika, u maskirnoj uniformi, kosa fino podvijena, kapa kao kačket, skoro da se ne može odmah prepoznati, ali kad se zagledaš bolje, jeste žena u pitanju. Silaze tamo kod kasarne u Petrovaradinu odmah na prvoj stanici kod mosta u pravcu Petrovaradina.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...   Today at 1:12

Na vrh Go down

Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 8/8Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Pitam ono što sam oduvijek htjela, a nisam imala hrabrosti za to ...