FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Vojarna Bohinjska Bela 1990/1991

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
farmer3
Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
Član od : 2015-09-16

KomentarNaslov komentara: Vojarna Bohinjska Bela 1990/1991   16.09.15 14:29

Pozdrav ljudi,
davne 1990/1991 sam služio vojni rok u kasarni u Bohinjskoj Beli, u četi kapetana Rajka Đoremau 3.vodu kod staže pa me zanima ima li još koga iz moje generacije.
Sjećam se i st.vodnika Slavka Cvijanovića, komandanta Željka Krajca , Govedarice iz kuhinje...
Hvala na svakoj informaciji
Na vrh Go down
dretelj
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
Član od : 2015-03-28

KomentarNaslov komentara: Re: Vojarna Bohinjska Bela 1990/1991   11.11.15 17:10

@farmer3 (citat):
Pozdrav ljudi,
davne 1990/1991 sam služio vojni rok u kasarni u Bohinjskoj Beli, u četi kapetana Rajka Đoremau 3.vodu kod staže pa me zanima ima li još koga iz moje generacije.
Sjećam se i st.vodnika Slavka Cvijanovića, komandanta Željka Krajca , Govedarice iz kuhinje...
Hvala na svakoj informaciji
pozz ja sam tamo sluzio od 90 decembar do kraj januara 91 onda prekomanda u Brćko
Na vrh Go down

Vojarna Bohinjska Bela 1990/1991
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Vojarna Bohinjska Bela 1990/1991
» Bohinjska Bela '86/'87
» Ptuj 1990/1991
» Izvidjaca Ceta Osijek 1990-1991 , Bijela Kasarna - Milan Stanivukovic
» Sinj - Tadija Anušić 1990/91