FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

NIS - Stevan Sindjelic generacija septembar 87/88

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
brico87/88
Gušter
Gušter

Broj komentara : 2
Član od : 2015-10-30

KomentarNaslov komentara: NIS - Stevan Sindjelic generacija septembar 87/88   30.10.15 21:32

Pozdrav svima koji su sluzili vojsku u Stevan Sindjelic 87/88. Ja sam dobio prekomandu iz K.Mitrovice u decembru 87. Od decembra 87 pa do sept. 88 radio sam kao brico u Kasarni. Sisao sam VIZ (vojno istrazni zatvor), regrutni centar i kada su novi gusteri dolazili isao sam na ispomoc na Pantelej. Komandir cete nam je bio pporucnik Trpcevski, koji je iz cina zastavnika dosao u cin pporucnika. 

afro
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3997
Član od : 2011-09-05
Dob : 46
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: NIS - Stevan Sindjelic generacija septembar 87/88   30.10.15 21:35

@brico87/88 (citat):
Pozdrav svima koji su sluzili vojsku u Stevan Sindjelic 87/88.
Ja sam dobio prekomandu iz K.Mitrovice u decembru 87.
Od decembra 87 pa do sept. 88 radio sam kao brico u Kasarni.
Sisao sam VIZ (vojno istrazni zatvor), regrutni centar i kada su novi gusteri dolazili isao sam na ispomoc na Pantelej.
Komandir cete nam je bio pporucnik Trpcevski, koji je iz cina zastavnika dosao u cin pporucnika. 

afro

Dobro nam došao Brico 87/88.
Baš nam je vojska nekako neuredna pa bi te zamolio da nam je dovedeš malo u red ako nije problem.! Very Happy
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/

NIS - Stevan Sindjelic generacija septembar 87/88
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» NIS - Stevan Sindjelic generacija septembar 87/88
» Štip VP 7036 generacija septembar 1986/87
» Niš, kasarna Stevan Sinđelić
» KASARNA SINKOVCI LESKOVAC KLASA SEPTEMBAR 1986.
» Leskovac, kasarna 'Južni logor', klasa septembar 91/92, predislokacija iz Skoplja 'Gjorče Petrov'