FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

SVE KARAULE BIVSE SFRJ

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
Bojan Stražar
Gušter
Gušter

Broj komentara : 18
Član od : 2014-11-18
Dob : 61
M(j)esto žalec /SLO

KomentarNaslov komentara: Re: SVE KARAULE BIVSE SFRJ   03.07.16 14:19

Zdravo drugari primetio sam,da pokušavate napraviti spisak svih karaula bivše SFRJ. Godine 1974/1975 služio sam u Ulcinju vozač u komandi 1 granični odsjek Ulcinj snabdevao sam četiri karaule koje su se zvale redom od rijeke Bojane preko brda Podstegivaš do skadarskog jezera to su bile karaule Bojana, Jezero, Vladimir i Podstegivaš na istomenom brdu.Pošto nisam bio na karauli ne znam pod koji je broj bio dalje na skadarskom jezeru.Nadam se da sam nekeko pomogao s tom informacijo.Ako ima ko ,da je služio na tim karaulama u tom periodu neka se javi.
Na vrh Go down
REJON
Gušter
Gušter

Broj komentara : 21
Član od : 2015-10-29
M(j)esto Srbija

KomentarNaslov komentara: Re: SVE KARAULE BIVSE SFRJ   03.07.16 23:53

Hvala Bojan-Strazar, pravimo arhivu i spisak svih karaula tako da nam je svaka pomoc dobro dosla.
Ubelezicu ove tvoje podatke.
Veliki pozdrav.
Na vrh Go down
Todor967
Gušter
Gušter

Broj komentara : 4
Član od : 2016-09-30

KomentarNaslov komentara: Re: SVE KARAULE BIVSE SFRJ   01.10.16 19:57

Zdravo drugari, bio sam 1987g na granici sa Bugarskom u reonu Krive Palanke gradili smo put izmedju karaule Deve Bair i karaule Koprive koja se nalazila u pravcu prema Srbiji
Na vrh Go down
acopaco
Gušter
Gušter

Broj komentara : 2
Član od : 2016-11-07

KomentarNaslov komentara: Re: SVE KARAULE BIVSE SFRJ   07.11.16 23:57

Pozzzz svima granicarima ja sam sluzo sdp karaula a bio sam dpš,rtb bor i neznam jos na par sam bio karaula ali zaboravio sam.
Na vrh Go down
acopaco
Gušter
Gušter

Broj komentara : 2
Član od : 2016-11-07

KomentarNaslov komentara: Re: SVE KARAULE BIVSE SFRJ   07.11.16 23:58

Da sluzio sam 1991
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: SVE KARAULE BIVSE SFRJ   Today at 5:23

Na vrh Go down