FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
"Sad kad razmišljam o JNA, mislim da najveći benefit te službe nije ležao u tome da se mladost obuči za oružani sukob, već u ovome čemu danas forum služi – da se ljudi iz raznih krajeva, koji dolaze iz drugačijih kultura, upoznaju, druže, uče jedni od drugih, da se sprijatelje i na taj način prihvate različitost". član: Zoran108

Share | 

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Brankom
Gušter
Gušter

Broj komentara : 6
REPUTACIJA : 0
Član od : 2014-01-12

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   12.01.14 23:04

Ja sam Branko Marković ,i bio sam kod Borivoja Orovića od 3.8.1985. do decembra iste godine ,kada me prebacuju u Bar. Komandir voda mi je bio stariji vodnik Ivanić.Sećam se i potporučnika Sakića,ali ne sećam se šta mi je on bio,valjda zamenik komandira.Molim vas ,drugovi javite mi se!
Na vrh Go down
Djurica
Gušter
Gušter

Broj komentara : 4
Član od : 2010-11-13
Dob : 57

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   24.10.15 6:17

@Djurica (citat):
Moli bih ako ima nekog ko zna nesto više o  sledećim oficirima  VP 6330/3

Vodnik Jeftić Dragiša
Poručnik Zajko Ešref
Kapetan I klase Purlija Danilo

Da ostavi ovde podatke

Ja sam Karlaš Djurica živeo sam tada u Pančevu sada sam u Obrenovcu
a vojsku sam sluzio u periodu aprli 80 do juna 81.
Unapred zahvalan za odgovore.
Na vrh Go down
Mido
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
Član od : 2016-10-13

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   13.10.16 8:23

Pozdrav drugari,
Ja sam 14.klasa ŠRO SbSl u Titogradu.Avgustovska klasa.Načelnik škole KIK Grahovac Mile.Volio bih ako ima klasića da se jave.Midhat Karović Sarajevo
Na vrh Go down
dpuric
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Pravna Služba Pravna Služba
Broj komentara : 3342
REPUTACIJA : 561
Član od : 2012-10-22
Dob : 51
M(j)esto Kraljevo

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   13.10.16 21:24

Mido, dobro dosao na forum!
Na vrh Go down
belanji
Gušter
Gušter

Broj komentara : 7
REPUTACIJA : 1
Član od : 2013-08-16
Dob : 51
M(j)esto VOJVODINA

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   05.01.18 15:42

Eh izviđači stalno smo ratovali sa vama mi vama sa trećeg sprata bacamo otpad a vi nama na treći sprat dimne bombe hahaha.Ja sam bio u vojnoj policiji 85/86 nismo se puno družili mi smo bili stalno na nekim zadacima ali ipak bilo je lepo...............
Na vrh Go down
kartum
Gušter
Gušter

Broj komentara : 39
REPUTACIJA : 1
Član od : 2016-12-14
Dob : 47
M(j)esto Banja Luka Republika Srpska

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   08.01.18 20:34

@Djurica (citat):
@Djurica (citat):
Moli bih ako ima nekog ko zna nesto više o  sledećim oficirima  VP 6330/3

Vodnik Jeftić Dragiša
Poručnik Zajko Ešref
Kapetan I klase Purlija Danilo

Da ostavi ovde podatke

Ja sam Karlaš Djurica živeo sam tada u Pančevu sada sam u Obrenovcu
a vojsku sam sluzio u periodu aprli 80 do juna 81.
Unapred zahvalan za odgovore.

Ovoj post tek sad primjetih. 
Sluzio sam u Maslinama 90/91 u mb bateriji. Zajko Esref , tada KIK, je u jesen/zimu 1990. godine  unapredjen u cin majora i vec tad je bio komandant bataljona. Ova druga dvojica mi nisu poznati.

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   

Na vrh Go down

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2