FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
AutorPoruka
ercov54
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3319
Član od : 2013-12-01

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   10.11.15 22:38

@Djida (citat):
@mureZE (citat):
@Djida (citat):
Veliki pozdrav Dinosaurusu,Slavonskom,Muretu i Ercovu Very Happy
druže Djida koliko god mi je drago vidjeti slike naše kasarne toliko me srce zaboli kad vidim objekte u ovom stanju. Sam način gradnje i izgled objekta ukazuje na snagu i veličinu vojske koja je tu služila i to iz ubjeđenja a ne zbog platnih listi. Kada vidim objekte koji se sada nalaze u našoj kasarni prosto me uhvati muka jer su isti građeni samo da tu budu izvjestan period a nisu građeni da traju. Možda su ovi objekti funkcionalniji, individualniji ali eto ja bih ipak volio spavati u spavaoni gdje smrde čizme od 40 vojnika, gdje su četiri WC-a na 120 vojnika, gdje je kupatilo na drugom kraju kasarne al gdje je nekako toplije i iskrenije.
Isto i ja mislim Mure,snaga se vojske ugledala u svim stvarima o kojima si rekao,dodao bi i prisetio te da su sve grane industrije radile za Jna.
Koliko je na primer svakog dana samo Prizrenski garnizon trošio hleba,mesa,salate,slatkiša da ne nabrajamo ostale potrebe.
Gotovo je sa tim druže moj,nama treba biti čast što smo pripadali tim generacijama kole su služile narodu,a mlađim naraštajima nekako dočarati ako je moguće to srećno i bezbrižno vreme.

Dragi moji prijatelji Exclamation
Oba ova navoda iliti misljenja govore istinu o tom vremenu i ljdima iz tog vremena.
Malo ostao bez texta divecise vama obojici cheers
Neko pametan moze puno toga da procita izmedju redova!
salutiranje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 1033
Član od : 2014-08-31
Dob : 49
M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   11.11.15 9:11

@ercov54 (citat):
@Djida (citat):
@mureZE (citat):
@Djida (citat):
Veliki pozdrav Dinosaurusu,Slavonskom,Muretu i Ercovu Very Happy
druže Djida koliko god mi je drago vidjeti slike naše kasarne toliko me srce zaboli kad vidim objekte u ovom stanju. Sam način gradnje i izgled objekta ukazuje na snagu i veličinu vojske koja je tu služila i to iz ubjeđenja a ne zbog platnih listi. Kada vidim objekte koji se sada nalaze u našoj kasarni prosto me uhvati muka jer su isti građeni samo da tu budu izvjestan period a nisu građeni da traju. Možda su ovi objekti funkcionalniji, individualniji ali eto ja bih ipak volio spavati u spavaoni gdje smrde čizme od 40 vojnika, gdje su četiri WC-a na 120 vojnika, gdje je kupatilo na drugom kraju kasarne al gdje je nekako toplije i iskrenije.
Isto i ja mislim Mure,snaga se vojske ugledala u svim stvarima o kojima si rekao,dodao bi i prisetio te da su sve grane industrije radile za Jna.
Koliko je na primer svakog dana samo Prizrenski garnizon trošio hleba,mesa,salate,slatkiša da ne nabrajamo ostale potrebe.
Gotovo je sa tim druže moj,nama treba biti čast što smo pripadali tim generacijama kole su služile narodu,a mlađim naraštajima nekako dočarati ako je moguće to srećno i bezbrižno vreme.

Dragi moji prijatelji Exclamation
Oba ova navoda iliti misljenja govore istinu o tom vremenu i ljdima iz tog vremena.
Malo ostao bez texta divecise vama obojici cheers
Neko pametan moze puno toga da procita izmedju redova!
salutiranje
Nema se što reći nego samo riječi pohvale za sve komentare koje ste imali i velika pohvala kolegama koji su prisutni na forumu te onima čitaju naše komentare. cheers Uvijek u razgovoru s mlađim generacijama kad su me pitali kako nam je bilo u JNA jedan je odgovor šteta što je došlo do raspada SFRJ i što niste osjetili te čari, drugarstvo itd.  Very Happy
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 932
Član od : 2013-04-05

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   11.11.15 15:23

Ercove,Slavonski hvala i samo opušteno napred u srčano opisivanje dana provedenih u Jna.
Što se tiče ves-a,koliko je ko od nas bio obučen za vreme Jna napisaću moje iskustvo pa procenite sami.Iako sam bio vozač delio sam dobro i zlo sa mojim drugovima iz jedinice protivavioncima,oslanjali smo se jedni na druge.Po ves-u trebao sam proći mnogo lakše ali bilo je sranja-vanrednog stanja.
Svestan sam da u to vreme većina vojnika u drugim delovima Jugoslavije nije ni znala kakva je situacija na Kosovu,nisu znali kako iskaču oči od suzavca,za vojsku van kasarni,za ogroman broj tadašnje Savezne policije,za spavanje u šatorima skoro devet meseci,za svakodnevno puškaranje između policije i demostranata,za mrtve,za zabranu izlaska u grad.
Nisam se žalio što sam došao kući posle devet meseci već sam bio radostan što uopšte i idem na redovno........a imao sam lagani  ves 12701 vozač motornih vozila u Jna.
Sad kad se pomislim verovatno bi izabrao opet takvo služenje narodu.
Na današnji dan 11.11.1988 u sitnim satima sa još nekoliko drugova iz Kičeva vozom stižemo uveče u Prizren u prekomandu.
Kakva je zima bila ljudi kad bi znali prosto neverovatno,krećući se onako smrzli pešice od stanice prema kasarni gledali se i čudili pustim ulicama Prizrena,prelepoj Bistrici i laganim koracima grabili ka našoj kasarni onako sve važni misleći da nas jedva čekaju,da smo kao mi nešto bitni Very Happy.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   11.11.15 18:35

@Djida (citat):
Ercove,Slavonski hvala i samo opušteno napred u srčano opisivanje dana provedenih u Jna.
Što se tiče ves-a,koliko je ko od nas bio obučen za vreme Jna napisaću moje iskustvo pa procenite sami.Iako sam bio vozač delio sam dobro i zlo sa mojim drugovima iz jedinice protivavioncima,oslanjali smo se jedni na druge.Po ves-u trebao sam proći mnogo lakše ali bilo je sranja-vanrednog stanja.
Svestan sam da u to vreme većina vojnika u drugim delovima Jugoslavije nije ni znala kakva je situacija na Kosovu,nisu znali kako iskaču oči od suzavca,za vojsku van kasarni,za ogroman broj tadašnje Savezne policije,za spavanje u šatorima skoro devet meseci,za svakodnevno puškaranje između policije i demostranata,za mrtve,za zabranu izlaska u grad.
Nisam se žalio što sam došao kući posle devet meseci već sam bio radostan što uopšte i idem na redovno........a imao sam lagani  ves 12701 vozač motornih vozila u Jna.
Sad kad se pomislim verovatno bi izabrao opet takvo služenje narodu.
Na današnji dan 11.11.1988 u sitnim satima sa još nekoliko drugova iz Kičeva vozom stižemo uveče u Prizren u prekomandu.
Kakva je zima bila ljudi kad bi znali prosto neverovatno,krećući se onako smrzli pešice od stanice prema kasarni gledali se i čudili pustim ulicama Prizrena,prelepoj Bistrici i laganim koracima grabili ka našoj kasarni onako sve važni misleći da nas jedva čekaju,da smo kao mi nešto bitni Very Happy.
Djida prekrasno si opisao svoje služenje narodu ali tvoja generacija imala je tu sreću odnosno nesreću da je bila u najtežim događanjima na Kosovu i svim događanjima koja su pogodila taj dio nezaboravne SFRJ. Nije bilo lako sve to proći ali Bogu hvala i to je prošlo kao i sva ostala događanja na bivšim prostorima. Evo ne znam kakav je danas dan kod tebe ali kod mene je toliko toplo da sam danas hodao u majici kratkih rukava na temperaturi +24 vidiš koja su to globalna zatopljenja i promjene, a ja danas stavio zimske gume na automobil. Vjeruj mi imaš moju podršku za služenje bez obzira što sam ja kasnije bio nepunih cca 8 godina u pričuvnom ili rezervnom sastavu policije i vojske. Evo upravo sam kolega provjerio kolika je temperatura bila danas u našem Prizrenu za utjehu da je nakon 27 godina +21 Basketball
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   11.11.15 19:37

@slavonski brod (citat):

Djida prekrasno si opisao svoje služenje narodu ali tvoja generacija imala je tu sreću odnosno nesreću da je bila u najtežim događanjima na Kosovu i svim događanjima koja su pogodila taj dio nezaboravne SFRJ. Nije bilo lako sve to proći ali Bogu hvala i to je prošlo kao i sva ostala događanja na bivšim prostorima. Evo ne znam kakav je danas dan kod tebe ali kod mene je toliko toplo da sam danas hodao u majici kratkih rukava na temperaturi +24 vidiš koja su to globalna zatopljenja i promjene, a ja danas stavio zimske gume na automobil. Vjeruj mi imaš moju podršku za služenje bez obzira što sam ja kasnije bio nepunih cca 8 godina u pričuvnom ili rezervnom sastavu policije i vojske. Evo upravo sam kolega provjerio kolika je temperatura bila danas u našem Prizrenu za utjehu da je nakon 27 godina +21 Basketball
Hvala Slavonski na lepim rečima,dobro si se setio da proveriš vreme u Prizrenu,pre 27 godina rekoh bilo je mnogo hladno,sećam se kao da juče beše.
Neću preterati ako kažem da je bilo možda i minus 10 ili 15.Šta je to za nas mlade momke bilo-ništa.
Vreme prosto leti,ukapirao sam druže moj kako čovek stari vreme sve brže izmiče Very Happy ,sigurno je da previše obaveza i briga pokreće brzinu prolaska godina Exclamation
I ja sam iste sudbine prijatelju što se tiče rezervnog sastava Mad ali nećemo o tome......bilo ne povratilo se kako kažu u mom kraju.
Živ mi bio Slavonski salutiranje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   11.11.15 19:57

@Djida (citat):
@slavonski brod (citat):

Hvala Slavonski na lepim rečima,dobro si se setio da proveriš vreme u Prizrenu,pre 27 godina rekoh bilo je mnogo hladno,sećam se kao da juče beše.
Neću preterati ako kažem da je bilo možda i minus 10 ili 15.Šta je to za nas mlade momke bilo-ništa.
Vreme prosto leti,ukapirao sam druže moj kako čovek stari vreme sve brže izmiče Very Happy ,sigurno je da previše obaveza i briga pokreće brzinu prolaska godina Exclamation
I ja sam iste sudbine prijatelju što se tiče rezervnog sastava Mad ali nećemo o tome......bilo ne povratilo se kako kažu u mom kraju.
Živ mi bio Slavonski salutiranje
 Veliki i cijenjeni prijatelju Djida mene je sunce po dolasku 29.04.1987. godine dočekalo a i otpratilo me 13.01.1988. godine, bilo je zime i hladnoće ali ja ne pamtim da je bilo jako hladno. Sjećam se da je palo snijega u studenom /87 godine kad smo bili na karauli Orčuša i nešto ga je bilo oko Nove godine ali ne u velikim količinama / cca 10 cm /. To je trajalo nekih par dana ali ne znam kakvo je vrijeme bilo poslije moga odlaska to bi mogao se sjetiti brat Dinosaurus Very Happy. Ne znam da li si uspio pročitati što sam stavio na forum kasnije uklonjeno da mi je ove godine dodijeljen čin pukovnika tako da sam naslijedio našeg legendarnog zapovjednika kasarne pukovnika Ojdanić Dragoljuba Basketball
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   11.11.15 20:30

Ti si više sreće imao sa zimskim ćudima Prizrena,ali ne žalim se ja neka su brideli uši,obrazi i ostali delovi,mladost to nije osećala,život u kasarni se odvijao normalno nije moglo i smelo drugačije.
Jedino znam jer sam slušao od graničara da su surovi neljudski uslovi vladali na granici i da su mečke i vukovi bili domaće životinje,Mure to zna najbolje,pa ga ovako javno prozivamo da napiše koju reč o tome.
O pukovničkom unapređenju sam pročitao.
Dragoljub Ojdanić vaš komandant iz Prizrena nema ni jednu sliku na net-u iz vremena u Prizrenu šteta.
Inače u Prizrenu je sa mnom služio rođeni bratanac vašeg komandanta Ojdanić Zoran iz Beograda.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   11.11.15 20:49

@Djida (citat):
Ti si više sreće imao sa zimskim ćudima Prizrena,ali ne žalim se ja neka su brideli uši,obrazi i ostali delovi,mladost to nije osećala,život u kasarni se odvijao normalno nije moglo i smelo drugačije.
Jedino znam jer sam slušao od graničara da su surovi neljudski uslovi vladali na granici i da su mečke i vukovi bili domaće životinje,Mure to zna najbolje,pa ga ovako javno prozivamo da napiše koju reč o tome.
Dragoljub Ojdanić vaš komandant iz Prizrena nema ni jednu sliku na net-u iz vremena u Prizrenu šteta.
Inače u Prizrenu je sa mnom služio rođeni bratanac vašeg komandanta Ojdanić Zoran iz Beograda.
Nemogu a da ne odreagujem prijatelju Very Happy
Znasli ti da svi ti Ojdanici desetak km od mene,tj selo Ravni,samo vec vidim da taj na vreme pobegao u BG,nece momak da guli po nasim brdovitim kamenitim predelima! Rolling Eyes,a da,sad rece komsinka da taj tvoj Zoran od oca Sretena brata Dragoljuba Laughing
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   12.11.15 14:00

@ercov54 (citat):
@Djida (citat):
Znasli ti da svi ti Ojdanici desetak km od mene,tj selo Ravni,samo vec vidim da taj na vreme pobegao u BG,nece momak da guli po nasim brdovitim kamenitim predelima! Rolling Eyes,a da,sad rece komsinka da taj tvoj Zoran od oca Sretena brata Dragoljuba Laughing

Sjetio sam se prijatelji da sam vidio pjevača Eru Ojdanića kod nas u kasarni u posjeti pukovniku, to je bilo kad sam došao po trebovanje namirnica u kuhinju. Legenda od čovjeka kao i naš Ojdanić Very Happy.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   13.11.15 18:00

@slavonski brod (citat):
@ercov54 (citat):
@Djida (citat):

Sjetio sam se prijatelji da sam vidio pjevača Eru Ojdanića kod nas u kasarni u posjeti pukovniku, to je bilo kad sam došao po trebovanje namirnica u kuhinju. Legenda od čovjeka kao i naš Ojdanić Very Happy.
Dobar si Slavonski,nisam znao ali u pravu si da je pevač Era Ojdanić rod sa vašim bivšim komandantom kasarne Ojdanićem.
Ercov verovatno zna više o tome pošto su njegovi zemljaci.
Ercove jesu tvoji predeli brdoviti i kameniti ali su lepi,o dobroti i gostoprimljivosti ljudi u tvom kraju nemam reči.
Putovao sam godinama službeno u Čajetinu i stvarno sam uvek srdačno domaćinski dočekan,ugošćen i ispraćen kao rod rođeni.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   13.11.15 19:11

Sve o porodici Ojdanić najbolje će objasniti kolega Ercov koji prati sva naša zbivanja i objave na visokom nivou te uvijek od mene ima riječi pohvale kao i vi kolege. Idemo kolega ERCOV Very Happy
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   13.11.15 21:08

@djida (citat):
Dobar si Slavonski,nisam znao ali u pravu si da je pevač Era Ojdanić rod sa vašim bivšim komandantom kasarne Ojdanićem.
Ercove jesu tvoji predeli brdoviti i kameniti ali su lepi,o dobroti i gostoprimljivosti ljudi u tvom kraju nemam reči.
Putovao sam godinama službeno u Čajetinu i stvarno sam uvek srdačno domaćinski dočekan,ugošćen i ispraćen kao rod rođeni.

E to su vec neki novi detalji prijatelju da dolazio u Cajetinu.
Svojevremeno radiosam tamo nekih 6 godina,a da pozitivni to stoji,mada kao i u svakoj sredini ima nas svakojakih,ali uvek i stalno cenili ljude sa srtane.
A jos kad bi rekao sa kojom firmom saradjivao,znaobih o cemu se radi scratch
General Ojdanic jako puno uradio za ove krajeve onih zadnjih godina njegove aktivne sluzbe,doduse nesto ostalo ne zavrseno njegovim odlaskom,sto bi rekli radikali u kazamate,ali privedeno zapoceto kraju.
Pojaviose ovde kad izasao iz kazamata,i povukaose u BG!
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   13.11.15 23:23

@ercov54 (citat):
@djida (citat):

E to su vec neki novi detalji prijatelju da dolazio u Cajetinu.
Svojevremeno radiosam tamo nekih 6 godina,a da pozitivni to stoji,mada kao i u svakoj sredini ima nas svakojakih,ali uvek i stalno cenili ljude sa srtane.
A jos kad bi rekao sa kojom firmom saradjivao,znaobih o cemu se radi scratch
General Ojdanic jako puno uradio za ove krajeve onih zadnjih godina njegove aktivne sluzbe,doduse nesto ostalo ne zavrseno njegovim odlaskom,sto bi rekli radikali u kazamate,ali privedeno zapoceto kraju.
Pojaviose ovde kad izasao iz kazamata,i povukaose u BG!
Ercove,Metaloplastika je firma kao odgovor na tvoje pitanje Very Happy
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   14.11.15 0:12

@Djida (citat):
Ercove,Metaloplastika je firma kao odgovor na tvoje pitanje

A nekad bejase jaka firma,u medjuvremenu kao i sve kod nas propalalo prodato!
Kupio lokalni "mocnik"Jevremovic kojise bavi svim i svacim,pocevsi izdavanja sale za vece dogadjaje,stovariste gradjevinskog materijala,a inace metaloplastika radi sa nekim jako malim kapacitetima!
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   17.11.15 19:16

@ercov54 (citat):
@Djida (citat):
Ercove,Metaloplastika je firma kao odgovor na tvoje pitanje

A nekad bejase jaka firma,u medjuvremenu kao i sve kod nas propalalo prodato!
Kupio lokalni "mocnik"Jevremovic kojise bavi svim i svacim,pocevsi izdavanja sale za vece dogadjaje,stovariste gradjevinskog materijala,a inace metaloplastika radi sa nekim jako malim kapacitetima!

Gdje ste mi moji bećari Prizrenci malo ste mi se uspavali pogledam svaki dan a ono nema nikakvih novih objava. Idemo se rastresti inače slijedi jutarnja tjelovježba  cheers bounce
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Razvodnik
Razvodnik

Broj komentara : 208
Dob : 41
M(j)esto jug srbije

KomentarNaslov komentara: rami sadiku   17.11.15 20:47

Slavonski dosta je vise spavanja moramo ubaciti ugalj i to po kazni tu je jutarnja gimnastika.
Na vrh Go down
sarentica
Gušter
Gušter

Broj komentara : 76
Član od : 2013-12-25
Dob : 46
M(j)esto Bugojno

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   17.11.15 22:57

Pozdrav drugovi vojnici.Ugalj se nije nosao ali zato je išla gimnastika do zadnjeg dana.Prošle sednimice poslije 25 godina uspostavio prvi kontakt sa vojnikom i drugom Milovanom.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   18.11.15 17:58

@sarentica (citat):
Pozdrav drugovi vojnici.Ugalj se nije nosao ali zato je išla gimnastika do zadnjeg dana.Prošle sednimice poslije 25 godina uspostavio prvi kontakt sa vojnikom i drugom Milovanom.
Hvala dragome Bogu da si se pojavio na forumu znači upalila jutarnja tjelovježba po krugu kasarne Basketball
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   19.11.15 21:54

@slavonski brod (citat):
Hvala dragome Bogu da si se pojavio na forumu znači upalila jutarnja tjelovježba po krugu kasarne

Prizrenci nesto vas nema na sluzbi Evil or Very Mad 
Izgleda sto kaze neka stara poslovica-kad macke nema,misevi kolo vode- Wink 
Djida kao glavokomandujuci,navikli da nije bas svakodnevno u Prizrenu,ali zabrinjava ne pojavljivanje Dinosaurusa,a ti Slavonski trebaobi da znas sta i gde brat Question
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   20.11.15 16:47

@sarentica (citat):
Evo i mene drugovi,radujem se što opet vidim javljanje DRUGA ŠARENTICE starog Prizrenca.
Dugo te nije bilo ovde druže sa nama u Prizrenu,dajem ti plus i drago mi je,mislio sam da si odustao kao neki.
Veliki pozrdav.......idemo dalje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   20.11.15 18:14

@Djida (citat):
@sarentica (citat):
Evo i mene drugovi,radujem se što opet vidim javljanje DRUGA ŠARENTICE starog Prizrenca.
Dugo te nije bilo ovde druže sa nama u Prizrenu,dajem ti plus i drago mi je,mislio sam da si odustao kao neki.
Veliki pozrdav.......idemo dalje
Kakvo odustajanje kolege najjači smo mi Prizrenci i lijepo je vidjeti na forumu objavu kolege ili druga koji je dugo odsutan Very Happy 
Pozdrav svima. Pozdrav na lijevo!! salutiranje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   20.11.15 18:18

@ercov54 (citat):
@slavonski brod (citat):
Hvala dragome Bogu da si se pojavio na forumu znači upalila jutarnja tjelovježba po krugu kasarne

Prizrenci nesto vas nema na sluzbi Evil or Very Mad 
Izgleda sto kaze neka stara poslovica-kad macke nema,misevi kolo vode- Wink 
Djida kao glavokomandujuci,navikli da nije bas svakodnevno u Prizrenu,ali zabrinjava ne pojavljivanje Dinosaurusa,a ti Slavonski trebaobi da znas sta i gde brat Question
 Ercov i mene zabrinuo brat Dinosaurus otkako je degradiran s činom slabo se javlja na forum. Kad smo se čuli sve je bilo u redu moram ga nazvati pa se javim Question Very Happy Sad
Na vrh Go down
sarentica
Gušter
Gušter

Broj komentara : 76
Član od : 2013-12-25
Dob : 46
M(j)esto Bugojno

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   20.11.15 19:51

Nema odustajanja tek poćinjemo naše druženje.Tu sam na forumu ama baš svaki dan,ćitam i sam u kutu svoje sobe sa sjetom se prisjećam dana provednih u Prizrenu.Mnogi kažu da je to yu nostalgaija,ali mene baš briga šta drugi govore,meni je iskreno jako ugodno i lijepo kada svakodnevno ćitam nove postove od MOJIH Prizrenaca.Za sve drugove vojnike veliki pozdrav iz vjetrovitog i oblačnog Bugojna.....
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   20.11.15 20:26

Upravo se dopisivao s bratom Dinosaurusom sve u redu!! cheers
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   20.11.15 20:29

@sarentica (citat):
Nema odustajanja tek poćinjemo naše druženje.Tu sam na forumu ama baš svaki dan,ćitam i sam u kutu svoje sobe sa sjetom se prisjećam dana provednih u Prizrenu.Mnogi kažu da je to yu nostalgaija,ali mene baš briga šta drugi govore,meni je iskreno jako ugodno i lijepo kada svakodnevno ćitam nove postove od MOJIH Prizrenaca.Za sve drugove vojnike veliki pozdrav iz vjetrovitog i oblačnog Bugojna.....
E prijatelju ja mislio da si odustao jer te odavno nije bilo na forumu,i ja kad mi vreme dozvoli navratim i uz vas se prisećam vojske Prizrenske i kao što reče dane provedene u njoj.
Prvih godina sam se sećao samo ružnih stvari ali kako je vreme prolazilo....i kad se malo bolje razmisli sve je to bilo za ljude.
I iz tih ružnih stvari i događaja izvukao sam samo ono pozitivno,drugarstvo,jedinstvo,zajedničku brigu......
Šta će drugi reći to je njihov problem,slažem se da je to nostalgija za nekim nama dragim danima-danima naše mladosti u Prizrenu.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Today at 5:25

Na vrh Go down

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 4/23Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)