FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Dragan Romic
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
Član od : 2016-01-04
M(j)esto Kanada

KomentarNaslov komentara: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   04.01.16 19:06

Pozdrav svima,Dragan Romic is generacije '87,Vipava juzna kasarna.Bila su to lepa vremena.Bio sam kod Zaima Imamovica 2.ceta, cetni evidenticar.Iz Beograda sam.Neki od mojih drugara kojih se secam i kontaktiram jos uvek su Nenad Knezevic,Igor Hitrec,Andrej Klobucar,Mesic Semsudin,Meho Omeragic,Slavoljub Zivkovic,Srdjan Radosevic,Viktor Zlatkov,Neven Simic..Bio je momak iz Kule koji mi je uradio tetovazu i Denis(moreplovac) iz Zadra,ako ih se neko seca i zna gde su neka se javi.Ako ima jos neko ko je sluzio tada neka se javi.Ziveli.
Na vrh Go down
dpuric
GENERAL ARMIJE Načelnik Pravne Službe
GENERAL ARMIJE Načelnik Pravne Službe

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Pravna Služba Pravna Služba
Broj komentara : 3108
Član od : 2012-10-22
Dob : 50
M(j)esto Kraljevo

KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   04.01.16 19:28

Dragan Romic dobro dosao na forum!
Na vrh Go down
djurap
Gušter
Gušter

Broj komentara : 40
Član od : 2015-02-12

KomentarNaslov komentara: s   18.02.16 14:27

@Dragan Romic (citat):
Pozdrav svima,Dragan Romic is generacije '87,Vipava juzna kasarna.Bila su to lepa vremena.Bio sam kod Zaima Imamovica 2.ceta, cetni evidenticar.Iz Beograda sam.Neki od mojih drugara kojih se secam i kontaktiram jos uvek su Nenad Knezevic,Igor Hitrec,Andrej Klobucar,Mesic Semsudin,Meho Omeragic,Slavoljub Zivkovic,Srdjan Radosevic,Viktor Zlatkov,Neven Simic..Bio je momak iz Kule koji mi je uradio tetovazu i Denis(moreplovac) iz Zadra,ako ih se neko seca i zna gde su neka se javi.Ako ima jos neko ko je sluzio tada neka se javi.Ziveli.
poz lik.
bio  sam u juznoj kasarni  ix 86  do pocetka januara 87 to je malo pre tebe. secam se zaima imamovica  bio je strog ali pravedan.nasao sam negde na forumu da je poginuo u ratu na strani armije bih.
ja sam posle obuke otisao na granicu.
dobro se secam union piva i vipavskog rdeceg vina
svako dobro djuro
Na vrh Go down
mahi
Gušter
Gušter

Broj komentara : 62
Član od : 2013-03-07
Dob : 55

KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   08.03.16 10:09

JA  JA   NEKATERI  IMAMO  LEPE  SPOMINE  NA  SLUZENJE  V  JNA  TUDI  JAZ SEM  SLUZO  V  JUZNO  PREKOMANDA   TOLMIN  KARAVLA  LIVEK  POZDRAV
Na vrh Go down
Dani Viktor
Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
Član od : 2014-05-16
Dob : 48
M(j)esto Horgos

KomentarNaslov komentara: Cao momci   06.04.16 20:27

Zdravo momci..Sluzio sam u severnoj u Vipavi 87 1/a mitraljezac septembarska..do decembra..por Ilic Radovan.. ..pa prekomando.za karaulu Fiksinci  88/jan Bednjanic Stanko dobar covek....cin sam vec zaboravio....ako me neko seti nek se javi..Dani Viktor(madjar)..Hvala
moze skype dani_viktor...Horgos Srbija
Na vrh Go down
mahi
Gušter
Gušter

Broj komentara : 62
Član od : 2013-03-07
Dob : 55

KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   02.05.16 11:30

@Dragan Romic (citat):
POZDRAV  IZ  SLOVENIJE  SLUZIL  SEPTEMBERSKA 79 ISTO  JUZNA  KASARNA  MARTIN  GRAJF  RUDI PREKOMANDA  TOLMIN  KARAVLA  LIVEK  POZDRAV salutiranje
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Today at 0:18

Na vrh Go down

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Vipava Septembarska '87 juzna kasarna
» Vipava/Ajdovščina VP 1266 90/91
» Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna
» ZAGREB Kasarna Maršal Tito 1986-1989.
» Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81