FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeObjaveRegistracijaLogin
"Sad kad razmišljam o JNA, mislim da najveći benefit te službe nije ležao u tome da se mladost obuči za oružani sukob, već u ovome čemu danas forum služi – da se ljudi iz raznih krajeva, koji dolaze iz drugačijih kultura, upoznaju, druže, uče jedni od drugih, da se sprijatelje i na taj način prihvate različitost". član: Zoran108

Share | 

Benkovac 1976

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
bb1010
Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
REPUTACIJA : 0
Član od : 2016-01-11

KomentarNaslov komentara: Benkovac 1976   11.01.16 10:25

Zdravo

tražim momce koji su bili u Benkovcu 1976 godine kao moj otac.
VP 6043/3.

imate možda informacije ako se može u posijet u kasarnu Benkovac ili je zatvoreno.

Pozdrav svima.
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 2436
REPUTACIJA : 147
Član od : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

KomentarNaslov komentara: Re: Benkovac 1976   25.01.16 19:42

bb1010 (citat):
Zdravo

tražim momce koji su bili u Benkovcu 1976 godine kao moj otac.
VP 6043/3.

imate možda informacije ako se može u posijet u kasarnu Benkovac ili je zatvoreno.

Pozdrav svima.

U posjet se ne može jer je u funkciji od prvih dana zadnjih sukoba.Prije dvije godine je potpuno restaurirana u jednu sasvim lijepu kombinaciju starog i novog vremena.Od samog ulaza(vidljivo sa ceste ako se dugo ne zadržavaš)je predivno ukrašena prema pisti i oko piste raznom vojnom tehnikom tj muzejskim eksponatima te uspomenama iz raznih povijesnih razdoblja.Kad bi došao tvoj otac i rekao da je služio te '76 u istoj vjerovatno bi ga nakon desetak minuta sproveli kroz objekt ali bez slikanja.Nekakav odnos prema starijim osobama iz drugih republika kod određenih časnika/oficira izaziva poštovanje pa iste i puste sa dežurnim dočasnikom/podoficirom u obilazak,toliko od mene.

bb1010
Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
REPUTACIJA : 0
Član od : 2016-01-11

KomentarNaslov komentara: Re: Benkovac 1976   26.01.16 11:42

Hvala za info. Znači uvjek je netko tamo, da ga možemo zamoliti, da ulazimo za par minuta?

Pozdrav,

Brigita
Na vrh Go down

Benkovac 1976
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Benkovac 1976
» BENKOVAC 1985-1986
» BENKOVAC 1984-1985
» Aerodrom Zemunik Zadar