FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Strumica 1988/1989

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorPoruka
miha_u
Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
Član od : 2016-05-03
M(j)esto Novo mesto

KomentarNaslov komentara: Re: Strumica 1988/1989   03.05.16 13:46

@zarko (citat):
Pozdrav
Ja sam sluzio u Strumici ,septembarska klasa 1988/89 u inzinjerskoj ceti /27.Ako neko zna nesto o vojnicima te klase neka pise da bi mogli da kontaktiramo.Bilo ja puno ljudi:kanjevac srdjan,dejan kicanovic,milan jovanovic-pauk,miha udovcic,jalsovec franc,desetar senad hero iz prozora,senad begic,skrelj regep,dragan tomic,penjivrag veselin i mnogo drugih.
Pozdrav od Skopje
Zarko
 Žarko, poslje toliko godina, drago mi je, da sam  slučajno pronašao ovaj forum i uključio se. Puno te pozdravljam šofer Miha.
Na vrh Go down
miha_u
Gušter
Gušter

M(j)esto Novo mesto

KomentarNaslov komentara: Re: Strumica 1988/1989   03.05.16 14:30

@boban033 (citat):
Pozdrav svima slučajno natrčah na ovaj forum i slagao bih kada bih rekao da nisam osetio neku nostalgiju nekih lepih vremena u našim životima.Strumica septemar 88/89 četa/27 inžinjerijska, kapetan Jovica Antić vodnik mislim Mićo Kelečević čini mi se tako nemogu se setiti svih imena,došao u decembru 88 u Strumicu iz Karlovca HR rukovalac građevinskih mašina i vozač u četi.Neko je gore pomenuo Popčevo mi smo mislim ako se dobro sećam baš u leto 89 pravili vodovod za to selo  sa mašinama bili smo smešteni u nekim zgradama TO pored nekog jezera i brane nemogu se setiti imena ali nadam se da će neko iz te ekipe se javiti jer su to stvari kojih se seća svak.PS Jeste kapetan kuhinje bio Balaj ja sam vozio sledovanja hrane kad smo bili na terenu a on je uvek bio tu sećam ga se odlično,toliko za sada.
Haa, Mićo Kelečević. Ogroman čovek.  Kad sam vozio KRAZa (največe vozilo u avto - razklapajuči most) zamolio m e, da mu dam da vozi.  Smile  " Ne mogu druže podporučniče, kazniče nas kapetan Antić". A on meni :" Netreba da sazna!"   Ihh ala sam uživao, kad je Mičo našto želeo od mene. E nisam mu dao.  Smile
Na vrh Go down
miha_u
Gušter
Gušter

M(j)esto Novo mesto

KomentarNaslov komentara: Re: Strumica 1988/1989   03.05.16 14:50

Pozdrav svima, naročito septembarcima 88/89. Još se privikavam forumu. Služio sam  inžinjercima kao vozač. Najviše smo radili na izgradi puteva i ostale infrastrukture. Igrati basket sa pokojnim D, Kičanovičem, Sašom iz ZG i ostalim, još uvjek mi je u prekrasnom sječanju. Ekipu, koju bi rado ponovo video ili "čuo" barem nekoga od:  Žare iz Skopja, Miki - BG, Srđan, Zdravko Milutinović, Skender Thaci, Sašo ZG, Dragan Tomić, desetar Senad, Veselin ...

A što  se tiče kapetana u trpezariji Balaja, da, volio je fuzbal i košarku isto. Kada smo ga sredili u košarci, za večeru nismo dobili burek. "Nema više bureka!!"  Rekao je kapetan.  Sve se je to riješilo tako, da smo mu pustili po neku igru da pobjedi.  Neznam, dali je on to znao.
Pozdrav svima  MIha iz Novog mesta
Na vrh Go down
aleks
Gušter
Gušter

Broj komentara : 10
Član od : 2016-06-20

KomentarNaslov komentara: Re: Strumica 1988/1989   26.06.16 1:18

septembar 90/91 granicar 2.vod komandir voda Dafko Vancev,komandir čete Miroslav Stefanović RAMBO.Od decembra na karauli Stari Dojran.U zadnje dve godine bio sam tri puta u Strumici i Dojranu i podsetio se na vojnicke dane,a mogu reći da se Strumica mnogo promenila i izgradila.POZDRAV ZA SADA
Na vrh Go down
Lala Basaid
Desetar
Desetar

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 286
Član od : 2014-01-09

KomentarNaslov komentara: Re: Strumica 1988/1989   26.06.16 14:08

aleks dali si u strumici bio u komandi granicara.
Na vrh Go down
aleks
Gušter
Gušter

Broj komentara : 10
Član od : 2016-06-20

KomentarNaslov komentara: Re: Strumica 1988/1989   01.07.16 0:36

nisam,a i ne sećam se gde je bila komanda graničara.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Strumica 1988/1989   Today at 2:14

Na vrh Go down

Strumica 1988/1989
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 17/17Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» Strumica 1988/1989
» Rogoznica, 1988/1989
» Karaula "ŠPIČNIK" VP 5457, granični odsjek Maribor sept. 1988.-1989.
» LJUBLJANA 1988/1989
» Karaula 'Brezovnik' 1988/1989