FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
AutorPoruka
ercov54
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3321
Član od : 2013-12-01

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   27.03.16 21:57

E ovde vrata pravo vode u mokri cvor,koji tad nije bio u funkciji,tj nije ni doveden u upotrebno stanje,jer osim prostora niceg drugog nije bilo,sto dovodi do zakljucka da u te godine karaula pustena u upotrebu!
Prva vrata desno vode u spavaonu u kojoj bili momci,dok sledeca prostorija osim par kreveta koje niko nije koristio,bila prazna!
Leva strana ovde nije slikata,sto neznaci da nije,jer nisi valda prijatelju preskocio da slikas nasu spavaonu Rolling Eyes 
Ali primecujese da dodate stepenice,verovatno to sada dodato prilikom renoviranja i menjanja namene nase karaule!
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   27.03.16 22:01

@Prke (citat):

Tako je.
 I u moje vreme je tu bila soska , gde su bile puske i zas. maske.. 
Tek da potvrdim da osim ograde i jos nesto se nije promenilo od vreme druga ercova do moje vreme ( negde 9-10 god.)

Dobroje da me secanje ne vara,mada sve za ocekivati od coveka mojih godina Twisted Evil 
Ne zaboravi da pokupis one momke sa fb i dovedes ovde.Neka momaka nek sacekaju neke njihove drugare,da ne vrljaju po nedodjiji Wink
A da,dali se secas,dali Banjiste bila sledeca karaula prema Debru?,ako se ne secas,valda Zagorac priskoci u pomoc!

ercov54: komentar modifikovan dana: 27.03.16 22:04; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

Broj komentara : 869
Član od : 2014-11-26
Dob : 52
M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   27.03.16 22:02

@ercov54 (citat):

E ovde vrata pravo vode u mokri cvor,koji tad nije bio u funkciji,tj nije ni doveden u upotrebno stanje,jer osim prostora niceg drugog nije bilo,sto dovodi do zakljucka da u te godine karaula pustena u upotrebu!
Prva vrata desno vode u spavaonu u kojoj bili momci,dok sledeca prostorija osim par kreveta koje niko nije koristio,bila prazna!
Leva strana ovde nije slikata,sto neznaci da nije,jer nisi valda prijatelju preskocio da slikas nasu spavaonu Rolling Eyes 
Ali primecujese da dodate stepenice,verovatno to sada dodato prilikom renoviranja i menjanja namene nase karaule!

Samo strpljenja.. 
Sve je snimljeno i slikano..
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   27.03.16 22:04

@ercov54 (citat):
@Prke (citat):

Tako je.
 I u moje vreme je tu bila soska , gde su bile puske i zas. maske.. 
Tek da potvrdim da osim ograde i jos nesto se nije promenilo od vreme druga ercova do moje vreme ( negde 9-10 god.)

Dobroje da me secanje ne vara,mada sve za ocekivati od coveka mojih godina Twisted Evil 
Ne zaboravi da pokupis one momke sa fb i dovedes ovde.Neka momaka nek sacekaju neke njihove drugare,da ne vrljaju po nedodjiji Wink

Da, ali nazalost koliko sam video tema o karauli Mitrovic ne postoji na ovom Forumu...
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   27.03.16 22:08

@Prke (citat):

Samo strpljenja.. 
Sve je snimljeno i slikano..
E to volim da cujem,i nisam ni sumnjao u tebe.
Samo bez zurenja jer nema razloga za hitnost Wink
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   27.03.16 22:13

@Prke (citat):
Da, ali nazalost koliko sam video tema o karauli Mitrovic ne postoji na ovom Forumu...
Koliko vec primetih,ima njih bar trojica,pa nek otvore temu.Pomocice i njima poput nas dobri momci sa drugih tema.
Aj nek ti to bude partijski zadatak da dovedes momke ovde Rolling Eyes
Na vrh Go down
Andrej Javornik
Gušter
Gušter

Broj komentara : 14
Član od : 2016-03-08
Dob : 47
M(j)esto slovenj gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 21:34

I ja sma bio na toj karauli Vidoje Smilevski Bato i drago mi je da sam ovde...
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 21:36

@Andrej Javornik (citat):

Pozdrav za naseg novog clana - granicara Andreja - DOBRODOSAO !
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 21:41

Druze Andrej za pocetak mozes nam reci kada si bio na nasu karaulu , mislim da si rekao da je to bilo 1988/89 godine, ali koja si klasa i koliko si vremena bio tu..
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 21:41

Iskren pozdrav i dobro dosao cheers
I samo da primetim,a odnosise na naseg Prketa,zar tek sad vidis kakvih nas ima.
Momak otkrio temu i odmah dosao,a ne kao neki da ih vec po ko zna koji put prozivam,a obecao sebi da to vise necu raditi! sunny
Na vrh Go down
Andrej Javornik
Gušter
Gušter

M(j)esto slovenj gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 21:52

Na vrh Go down
Andrej Javornik
Gušter
Gušter

M(j)esto slovenj gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 21:54

Bio sam majska klasa na karaulu sam stigao septembra 1988.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 21:55

Heej evo nesto novo ! Fantasticna slika. Ulaz u nasu karaulu, prozor kluba ... i granicari..
Na vrh Go down
ZAGORAC
GENERAL ARMIJE Načelnik Službe Sigurnosti / Bezb(j)ednosti

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Sigurnost/Bezbednost Služba Sigurnosti / Bezb(j)ednosti
Broj komentara : 3427
Član od : 2012-02-13
Dob : 53

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 21:55

Dobro došao kolega po službi.

Poruka za Prketa i ercova: Odvrtite sjećanja,mislim da ono što ste rekli da je blagovaona(trpezarija) nije to.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 21:57

@ZAGORAC (citat):

Poruka za Prketa i ercova: Odvrtite sjećanja,mislim da ono što ste rekli da je blagovaona(trpezarija) nije to.

Da to je trpezarija .. vidi se i iz video klipa...

https://youtu.be/I2eDy-Wbt7c
Na vrh Go down
Andrej Javornik
Gušter
Gušter

M(j)esto slovenj gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 22:01

Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 22:02

Druze Andrej prepoznajes prvi sprat, sad je u razlicitom stanju od onoga kakvog se secamo, ali se secas rasporeda prostorija sigurno..
Na vrh Go down
Andrej Javornik
Gušter
Gušter

M(j)esto slovenj gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 22:02

Evo još jedna..
Na vrh Go down
Andrej Javornik
Gušter
Gušter

M(j)esto slovenj gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 22:03

@Prke (citat):
Druze Andrej prepoznajes prvi sprat, sad je u razlicitom stanju od onoga kakvog se secamo, ali se secas rasporeda prostorija sigurno..
Pa poznajem kao da sam juče tamo bio...kad si ušao u karaulu desno je bio klub onda je bila veza i soba komandira karaule levo je bila kuhinja..

Andrej Javornik: komentar modifikovan dana: 28.03.16 22:08; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 22:04

Evo još jedna..

Naravno , napisaces nam imena onih kojih se secas sa slike... Ovo je verovatno slika u dvoristu gde je bio poligon za pse, prema Bistri
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 22:08

@ZAGORAC (citat):

Evo mene Generale na sluzbi,samo se plasim da ovoga puta nisi u pravu,samo da nam predocis cinjenice zasto mi nismo u pravu Rolling Eyes
Na vrh Go down
ZAGORAC

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Sigurnost/Bezbednost Služba Sigurnosti / Bezb(j)ednosti
Broj komentara : 3427
Član od : 2012-02-13
Dob : 53

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 22:08

@Prke (citat):
Pa poznaje kao da sam juče tamo bio..

Tko je bio zapovjednik karaule?
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 22:13

Isti prostor samo sad bez pregradnog zida!
Na vrh Go down
Andrej Javornik
Gušter
Gušter

M(j)esto slovenj gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 22:14

@Prke (citat):
Evo još jedna..

Naravno , napisaces nam imena onih kojih se secas sa slike... Ovo je verovatno slika u dvoristu gde je bio poligon za pse, prema Bistri
Pa da vidimo...Mutavđič Milanko, Glibo Dragan, Hodnik Slavko, Radovan Blagojevič Rafael Podkoritnik Omerčevič Mehud Omerovič Zaim Mihailovski Vančo.......
Na vrh Go down
Andrej Javornik
Gušter
Gušter

M(j)esto slovenj gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.03.16 22:16

@ZAGORAC (citat):
@Prke (citat):

Tko je bio zapovjednik 
Nažalost ne mogu se setiti..
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   Today at 21:21

Na vrh Go down

Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/18Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Karaula BITUŠE 73/74 (prvi dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)
» Karaula Drenak 82/83 (treći dio teme)