FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin

Share | 

Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Next
AutorPoruka
ercov54
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3506
Član od : 2013-12-01

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   24.11.16 0:51

Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

Broj komentara : 907
Član od : 2014-11-26
Dob : 53
M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   24.11.16 20:17

Doncev zivi blizu mene ... sigurno cemo se sresti ,nek samo bude zdravlja. Postoji jos jedan - Mihajlovski iz Delceva i to je blizu mene , ali o njemu nemam nikakvih informacija osim da ga drug Javornik nekoliko puta spominje ovde na Forumu.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   24.11.16 20:28

Ideeemo daalje.. Redosledno... Ka KRcinu...Potpisi neki novijeg datuma - Lako citljivi.. neki straiji..

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   27.11.16 22:49

@Prke (citat):
Ideeemo daalje.. Redosledno... Ka KRcinu...Potpisi neki novijeg datuma - Lako citljivi.. neki straiji..

Sebe da trazim na bukvi,nema potrebe,jer ne secamse da sam ostavljao autograme poput ovih momaka Wink
A i da sam ostavljao,odavno ta bukva bila bi poput mene van upotrebe,jer 40+godina,nije tako zanemarljiv period! affraid
Ali zadivljuje secanje tvoje Prke na tako sitnim detaljima,i ideji da te iste detalje ostavis zabelezene za istoriju salutiranje
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   27.11.16 22:58

Марјанчо ДончевKaraula BITUŠE

generacija avgust 85

Rasa Jaksic JOLIC , DONCEV, ANTIC , CEROVIC I KUHAR

Puno puta pomenuta cesma iz price Prketa moje i kuharove.
Samo sto ovi momci iz generacije 85 nisu jahali cesmu poput ovih Prketovih,ali doduse ovi u vecem broju,moguce da ista nebi izdrzala masu ovih momaka Evil or Very Mad Very Happy
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 1297
Član od : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.11.16 19:19

@ercov54 (citat):

generacija avgust 85

Samo sto ovi momci iz generacije 85 nisu jahali cesmu poput ovih Prketovih,ali doduse ovi u vecem broju,moguce da ista nebi izdrzala masu ovih momaka Evil or Very Mad Very Happy
Da slika je zaista lijepa i podsjeca na jedno divno proslo vreme a vidi se i na momcima da im nije lose i da drugarstvo postoji na slici,e sad zasto se nisu popeli na cesmu kao prketovi momci to neznam mozda nisu imali hrabrosti tko zna hehe i potpuno sam siguran da nije Dzinova cesma ili dali bi trebao biti tako siguran scratch
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.11.16 19:22

@Prke (citat):

I ja svoje ime nemogu naci tu jer na zalost nisam prohodio tim prelijepim stazama mada u ono vreme imao zelju ali komandir karaule nije imao razumijevanja na zalost silent
Na vrh Go down
duci64
Razvodnik
Razvodnik

Broj komentara : 209
Član od : 2012-08-15
M(j)esto NOVI KNEZEVAC

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   01.12.16 10:40

sto se tice potpisa moj se nalazi na jednom kamenu kod strelista iznad debra
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   04.12.16 21:18

@Kuhar-Debar. (citat):
@ercov54 (citat):

generacija avgust 85

Da slika je zaista lijepa i podsjeca na jedno divno proslo vreme a vidi se i na momcima da im nije lose i da drugarstvo postoji na slici,e sad zasto se nisu popeli na cesmu kao prketovi momci to neznam mozda nisu imali hrabrosti tko zna hehe i potpuno sam siguran da nije Dzinova cesma ili dali bi trebao biti tako siguran scratch
Budi siguran prijatelju da ovo nikako nije Dzinova cesma,jer ista je sasvim gore prema reonu,a cudime da se ne secas ove cesme,jer prilikom nestajanja vode na karauli,sa ove cesme donosili vodu za potrebe kuhinje!
Doduse to iz mog vremena,a cesma sasvim iznad karaule desno!
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   05.12.16 16:13

@ercov54 (citat):
@Kuhar-Debar. (citat):
@ercov54 (citat):

generacija avgust 85

Budi siguran prijatelju da ovo nikako nije Dzinova cesma,jer ista je sasvim gore prema reonu,a cudime da se ne secas ove cesme,jer prilikom nestajanja vode na karauli,sa ove cesme donosili vodu za potrebe kuhinje!
Doduse to iz mog vremena,a cesma sasvim iznad karaule desno!
Da istina tokom mog Bitisanja nije bilo nedostatka vode pa nismo imali potrebe upotrebiti tu cesmu,imao sam prilike proci kraj nje u par navrata sad se sjecam ali mi sve nekako drugacije izgledalo u moje vreme ili meni sjecanja blede neznam. Wink
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   10.12.16 0:12

Koliko god nasi tereni mogu da budu dobri divni za gledati i prolaziti njima,a mogu da budu "teski" turobni i jako hladni!
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   10.12.16 12:10

Nastavljam sa pricom - preko fotografija..
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   12.12.16 23:21

@Prke (citat):
Nastavljam sa pricom - preko fotografija..

Prke prijatelju,sudeci po snimcima,jos uvek na stazi prema Krcinu,a izlazeci iz sumovitog dela,ulazite odmah u granicni pojas!Malo vuce znatizelja,dokle imali vremena i snage izaci prema samoj granici,ali otom potom!
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   13.12.16 0:17

Preturajuci po raznim grupama i ostalim pricama sa ovom tematikom,a sve sa namerom naci nekog svog,naleteh na sliku naseg Luzajica koja posluzila grupi kao maskota iliti vec,a bez namere da reklamiram grupu,samo da prenesem Luzajica ovde gde mu i mesto sa svojima!! salutiranje
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   13.12.16 16:03

@ercov54 (citat):

Koliko god nasi tereni mogu da budu dobri divni za gledati i prolaziti njima,a mogu da budu "teski" turobni i jako hladni!
Da slika nam pokazuje jednu zimsku idilu,a da je hladno i promrzlo u to uopste nesumnjam,naprotiv mislim da je skoro pa kao u Sibiru. rendeer
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   13.12.16 16:06

@ercov54 (citat):

Preturajuci po raznim grupama i ostalim pricama sa ovom tematikom,a sve sa namerom naci nekog svog,naleteh na sliku naseg Luzajica koja posluzila grupi kao maskota iliti vec,a bez namere da reklamiram grupu,samo da prenesem Luzajica ovde gde mu i mesto sa svojima!! salutiranje
Luzajic svakako zasluzuje da bude ovde medju nama a jos kad bi odlucio da se aktivno ukljuci bio bi pun pogodak ali sumnjam da ce se to desiti kad vec nije do sada ali tko zna sta nosi noc a sta dan,vredi cekati. Rolling Eyes
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   14.12.16 0:57

@Kuhar-Debar. (citat):
Luzajic svakako zasluzuje da bude ovde medju nama a jos kad bi odlucio da se aktivno ukljuci bio bi pun pogodak ali sumnjam da ce se to desiti kad vec nije do sada ali tko zna sta nosi noc a sta dan,vredi cekati.
Prijatelju moj,dzaba i meni i bilo kome od nas da se nadamo ovde Luzajicu,to je nemoguca misija,ali obrati paznju za naredne slike novog momka,a bice ih jops.Posveti malo paznju da nije neko od tvojih!!!
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   14.12.16 1:09

Dragan BogdanovicKaraula BITUŠE

12. децембар ·
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   14.12.16 1:59

@ercov54 (citat):
@Kuhar-Debar. (citat):
Luzajic svakako zasluzuje da bude ovde medju nama a jos kad bi odlucio da se aktivno ukljuci bio bi pun pogodak ali sumnjam da ce se to desiti kad vec nije do sada ali tko zna sta nosi noc a sta dan,vredi cekati.
Prijatelju moj,dzaba i meni i bilo kome od nas da se nadamo ovde Luzajicu,to je nemoguca misija,ali obrati paznju za naredne slike novog momka,a bice ih jops.Posveti malo paznju da nije neko od tvojih!!!
Svakako prijatelju obraticu paznju znas mene da pratim sve i da sam tu,tko jeste tko nije mi smo tu,eh sad dali ce te slike pokazati nekog meni poznatog iz moje klase cisto sumnjam jer kad se vec nisu pojavili ni ovde ni tamo u onoj drugoj grupi moja nada je skoro propala za takvo nesto ali stekao sam velike prijatelje u tebi i Prketu mada mi se nesto vise ne javlja nadam se da nije ljut jer nema razloga ali tko zna mada on sumnjam da se moze naljutiti.
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   14.12.16 2:03

@ercov54 (citat):

Dragan BogdanovicKaraula BITUŠE

12. децембар  ·
Ako si prijatelju mislio na njega ne poznajem ga na zalost.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   14.12.16 23:41

@Kuhar-Debar. (citat):
Svakako prijatelju obraticu paznju znas mene da pratim sve i da sam tu,tko jeste tko nije mi smo tu,eh sad dali ce te slike pokazati nekog meni poznatog iz moje klase cisto sumnjam jer kad se vec nisu pojavili ni ovde ni tamo u onoj drugoj grupi moja nada je skoro propala za takvo nesto ali stekao sam velike prijatelje u tebi i Prketu mada mi se nesto vise ne javlja nadam se da nije ljut jer nema razloga ali tko zna mada on sumnjam da se moze naljutiti.
Ima nekih novih momaka,moguce da nesto bude i iz tvoje klase,a kao sto vec rece,ovde ja ti i Prke,i nikad ne sumnjaj u Prketa,jer znas da u frci tamo,a zasto te nema u Bitusi tamo,mislim da si odavno tamo clan,ali ne primecujemte!
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   14.12.16 23:56

Slika dobijena iz Bituse,a sa prizorom igralista preko puta karaule,a u zadnjem delu nas Golem Krcin,kuda mnogo granicara prolazilo,i mnogo uspomena ostalo!
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   15.12.16 0:54

@Kuhar-Debar. (citat):
@ercov54 (citat):
@Kuhar-Debar. (citat):
 Ovde sam dragi moj druze. Taman posla da sam se naljutio.... Pozdrav od tvog Prketa. Jos uvek nas trojca odrzavamo vatru ovde na temi Karaula Bituse... Zivi mi bili !
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   15.12.16 13:30

@Prke (citat):
@Kuhar-Debar. (citat):
@ercov54 (citat):
@Kuhar-Debar. (citat):
 Ovde sam dragi moj druze. Taman posla da sam se naljutio.... Pozdrav od tvog Prketa. Jos uvek nas trojca odrzavamo vatru ovde na temi Karaula Bituse... Zivi mi bili !
Znao sam ja druze da se ne ljutis samo provjeravam,ziv mi bio Wink
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   16.12.16 16:05

@ercov54 (citat):

Slika dobijena iz Bituse,a sa prizorom igralista preko puta karaule,a u zadnjem delu nas Golem Krcin,kuda mnogo granicara prolazilo,i mnogo uspomena ostalo!
I zaista stoji impozantno u pozadini i stvarno mu prilici naziv Golemi Krcin.
Na vrh Go down

Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 18/29Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Next
 Similar topics
-
» Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (prvi dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)