FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
AutorPoruka
ercov54
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3318
Član od : 2013-12-01

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   24.11.16 0:51

Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

Broj komentara : 868
Član od : 2014-11-26
Dob : 52
M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   24.11.16 20:17

Doncev zivi blizu mene ... sigurno cemo se sresti ,nek samo bude zdravlja. Postoji jos jedan - Mihajlovski iz Delceva i to je blizu mene , ali o njemu nemam nikakvih informacija osim da ga drug Javornik nekoliko puta spominje ovde na Forumu.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

Broj komentara : 868
Član od : 2014-11-26
M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   24.11.16 20:28

Ideeemo daalje.. Redosledno... Ka KRcinu...Potpisi neki novijeg datuma - Lako citljivi.. neki straiji..

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   27.11.16 22:49

@Prke (citat):
Ideeemo daalje.. Redosledno... Ka KRcinu...Potpisi neki novijeg datuma - Lako citljivi.. neki straiji..

Sebe da trazim na bukvi,nema potrebe,jer ne secamse da sam ostavljao autograme poput ovih momaka Wink
A i da sam ostavljao,odavno ta bukva bila bi poput mene van upotrebe,jer 40+godina,nije tako zanemarljiv period! affraid
Ali zadivljuje secanje tvoje Prke na tako sitnim detaljima,i ideji da te iste detalje ostavis zabelezene za istoriju salutiranje
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   27.11.16 22:58

Марјанчо ДончевKaraula BITUŠE

generacija avgust 85

Rasa Jaksic JOLIC , DONCEV, ANTIC , CEROVIC I KUHAR

Puno puta pomenuta cesma iz price Prketa moje i kuharove.
Samo sto ovi momci iz generacije 85 nisu jahali cesmu poput ovih Prketovih,ali doduse ovi u vecem broju,moguce da ista nebi izdrzala masu ovih momaka Evil or Very Mad Very Happy
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 1218
Član od : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.11.16 19:19

@ercov54 (citat):

Марјанчо ДончевKaraula BITUŠE

generacija avgust 85

Rasa Jaksic JOLIC , DONCEV, ANTIC , CEROVIC I KUHAR

Puno puta pomenuta cesma iz price Prketa moje i kuharove.
Samo sto ovi momci iz generacije 85 nisu jahali cesmu poput ovih Prketovih,ali doduse ovi u vecem broju,moguce da ista nebi izdrzala masu ovih momaka Evil or Very Mad Very Happy
Da slika je zaista lijepa i podsjeca na jedno divno proslo vreme a vidi se i na momcima da im nije lose i da drugarstvo postoji na slici,e sad zasto se nisu popeli na cesmu kao prketovi momci to neznam mozda nisu imali hrabrosti tko zna hehe i potpuno sam siguran da nije Dzinova cesma ili dali bi trebao biti tako siguran scratch
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 1218
Član od : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   28.11.16 19:22

@Prke (citat):

I ja svoje ime nemogu naci tu jer na zalost nisam prohodio tim prelijepim stazama mada u ono vreme imao zelju ali komandir karaule nije imao razumijevanja na zalost silent
Na vrh Go down
duci64
Razvodnik
Razvodnik

Broj komentara : 203
Član od : 2012-08-15
M(j)esto NOVI KNEZEVAC

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   01.12.16 10:40

sto se tice potpisa moj se nalazi na jednom kamenu kod strelista iznad debra
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)   Today at 5:36

Na vrh Go down

Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 18/18Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
 Similar topics
-
» Karaula BITUŠE 73/74 (prvi dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)
» Karaula Drenak 82/83 (treći dio teme)