FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Ramljani - Gospić

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Sloba1
Zastavnik
Zastavnik

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 828
Član od : 2014-12-21
Dob : 53
M(j)esto Petrovaradin

KomentarNaslov komentara: Re: Ramljani - Gospić   06.11.16 21:29

Čitam komentare one od početka, i počelo je u smislu. Zdravo stari gde si, šta ima. Ja sam dobro, a ti, pa onda... čista privatna prepiska, a to treba da se radi ne ovde već u privatnim porukama. Bez ljutnje ali tome nije mesto ovde.
Na vrh Go down
new_folder
Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
Član od : 2014-05-12
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Ramljani - Gospić   07.11.16 4:33

@krismutvar (citat):
pozdrav svima koji su služili u Ramljanima.I ja sam tamo služio '88 god.bio sam kurir i živio gore u komandi samo se ne sječam kako su se zvali komandiri i gdje su na kraju završili.onaj glavni je bio zadrti oficir,drugi je bio ok  a treći je bio oženjen za ženu pokraj kasarne.meni jee bilo ok jer sam svaki dan išao u poštu u Ličko Lešće i nije mi bilo dosadno ko nekima u kasarni.zanima me jel neko zna kako je to tamo završilo i jel bilo otpora kad je rat počeo.bio sam neki dan tamo kad sam išao na plitvice i vidio znakove od mina pa  me baš interesira.LP
Pozdrav
Ja sam se razdužio septembra '87 i nisam više bio u prilici da prolazim tim krajem...
Inače sve što si rekao mi je poznato, ne znam šta se na kraju izdešavalo ali malo istražujući blisku istoriju po netu mogu da zaključim da je objekat napušten....
Na vrh Go down

Ramljani - Gospić
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ramljani - Gospić
» Gospić
» VP 4063 Gospić