FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
"Sad kad razmišljam o JNA, mislim da najveći benefit te službe nije ležao u tome da se mladost obuči za oružani sukob, već u ovome čemu danas forum služi – da se ljudi iz raznih krajeva, koji dolaze iz drugačijih kultura, upoznaju, druže, uče jedni od drugih, da se sprijatelje i na taj način prihvate različitost". član: Zoran108

Share | 

13 Jul- 1991

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Rukermit
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
REPUTACIJA : 0
Član od : 2017-02-12

KomentarNaslov komentara: 13 Jul- 1991   12.02.17 1:43

Pozdrav svima
1991/92 služio vojni rok u Nikšiću ,radio jedno vreme na razglasu,pa na glavnoj prijavnici, a potom komanda stana ..na prijavnici vojnog odseka.Ako je neko bio u to vreme neka se javi.Sećam se Jelić Mirka iz Trebinja s njim sam u kontaktu,Dobrivoj Dželebdžića iz Arilja,Goran iz Sinja,Babić Jadranko, Delić Goran Banjaluka,Kapetan Zoran Radulović,Kapetan Aleksić Radovan,Kapetan Hajdarpašić Ahmo...ekipa vojnog odseka ...Pejović...
Na vrh Go down
Sloba1
Podporučnik
Podporučnik

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1378
REPUTACIJA : 23
Član od : 2014-12-21
Dob : 54
M(j)esto Petrovaradin

KomentarNaslov komentara: Re: 13 Jul- 1991   14.02.17 20:02

Ostavio si malo podataka, a nisi ni rekao ni koja kasarna, ni koji rod vojske. Mislim, mene ne dotiče, jer tamo nisam služio, ali zbog ostalih kolega da se lakše snađu.
Na vrh Go down

13 Jul- 1991
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ptuj 1990/1991
» Vojno skladište Čepin VP 5530 Osijek 1991.
» Bačka Topola VP 9218 1991/92
» Dretelj VP 2885 1991.
» Kovin 1991