FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Pozdrav klasi

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1196
Član od : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   14.01.14 18:49

Slusaj Ercov-e,nemoj da se zameramo-posle zavrsene JNA dobio sam cin Potporucnika u rezervi,e sad sto sam ovde desetar ni meni nije drago ali sta cu.Znaci ima da postujes visi cin inace za kaznu moraces da das litar-litar radi pomirenja. salutiranje  tongue  tongue  tongue
Na vrh Go down
dpuric
GENERAL ARMIJE Načelnik Pravne Službe
GENERAL ARMIJE Načelnik Pravne Službe

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Pravna Služba Pravna Služba
Broj komentara : 3172
Član od : 2012-10-22
Dob : 50
M(j)esto Kraljevo

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   14.01.14 19:36

drunken  drunken
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 3319
Član od : 2013-12-01

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   14.01.14 20:18

@sasa staza (citat):
Slusaj Ercov-e,nemoj da se zameramo-posle zavrsene JNA dobio sam cin Potporucnika u rezervi,e sad sto sam ovde desetar ni meni nije drago ali sta cu.Znaci ima da postujes visi cin inace za kaznu moraces da das litar-litar radi pomirenja. salutiranje  tongue  tongue  tongue
 Very Happy  Laughing Opet i slovima da se nasmejem,dragi moj druze DESETARU,iliti gospodine kako ti drago tako i racunaj,ovde se ceni rad i red,ovde se vrednuju prave zasluge,zato i dobio si cin desetara koji je tim radom i redom zasluzen,a to sto si se pre grebao pa dobio to sto akcentujes,to je rodjeni moj ovde izgubilo vrednost Very Happy ,ali ja nesumnjam,pametansi radan ljubazan,opet bices ti i kapetan ili vec nesto jace,imas ti kapacitet,dalekoces dogurati Razz ,a za litar-litar,ma ja sam uvek za prijateljsko druzenje,ne samo sa tobom,vec ima ovde jako puno dobrih momaka,a za ovo sto rekoh ti znas da se salim ali malo.ima ovde i istine Very Happy  Very Happy ,jos samo ovo kad sam vec na ovoj temi,ja se trudio grebao radio,ali izasao kao redov iz JNA,izgleda nisam to kvalitetno radio,a vec sam razvodnik ovde,e po tome se vidi nepristrasnost tima koji prati rad Twisted Evil
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   15.01.14 18:54

Ma kakvo moje crno grebanje u vojci,imao sam 14 predmeta i ucio noc i dan da izadjem na ispit spreman inace jao meni da ne prodjem.Za svaki cin sam izlazio na ispit tako da teorija zavere oko grebanja za  cinove pada u vodu.Sledece godine u ovo vreme nadam se bar cinu generala pa cu onda ja ove nove koji dodju na forum da postrojavam i pokazujem nule-oooooooooooo-sitno.... cheers  cheers  cheers  scratch  tongue  tongue  tongue
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   15.01.14 22:03

@sasa staza (citat):
Ma kakvo moje crno grebanje u vojci,imao sam 14 predmeta i ucio noc i dan da izadjem na ispit spreman inace jao meni da ne prodjem.Za svaki cin sam izlazio na ispit tako da teorija zavere oko grebanja za  cinove pada u vodu.Sledece godine u ovo vreme nadam se bar cinu generala pa cu onda ja ove nove koji dodju na forum da postrojavam i pokazujem nule-oooooooooooo-sitno.... cheers  cheers  cheers  scratch  tongue  tongue  tongue
 Very Happy  Very Happy Ali zaboravljas da te konkurencija prati u stopu,samo kad ja udjem u sistem ima da napredujem brzopotezno,doduse mladjisi imas vise vremana,ali "tvrd je orah,vocka cudnovata,zube slomi al je ne polomi" cheers  cheers  Very Happy
Na vrh Go down
Mikula 67
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik Tehničke Službe
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik Tehničke Službe

Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Tehnička Služba Tehnička Služba
Broj komentara : 1286
Član od : 2013-12-22
Dob : 49
M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 0:17

@ercov54 (citat):
@sasa staza (citat):
 Very Happy  Very Happy Ali zaboravljas da te konkurencija prati u stopu,samo kad ja udjem u sistem ima da napredujem brzopotezno,doduse mladjisi imas vise vremana,ali "tvrd je orah,vocka cudnovata,zube slomi al je ne polomi" cheers  cheers  Very Happy

Alo Vas dvojica, deder otkrijte gde ste se grebali da se i ja javim, ubi ovo gušterisanje... sunny

Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 0:27

@Mikula 67 (citat):
@ercov54 (citat):
@sasa staza (citat):

Alo Vas dvojica, deder otkrijte gde ste se grebali da se i ja javim, ubi ovo gušterisanje... sunny
 Very Happy  Laughing Sasa staza ti je kompetentan za oblast grebanja,ja sam ti nov,jedva nekako stigoh do razvodnika,al  i staza juri ubrzano sunny ,ali nebrini,samo ti budi prisutan radan,i cinovi dolaze Wink
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Broj komentara : 18514
Član od : 2012-10-30
Dob : 48
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 1:50

@ercov54 (citat):
...jos samo ovo kad sam vec na ovoj temi, ja se trudio grebao radio, ali izasao kao redov iz JNA, izgleda nisam to kvalitetno radio, a vec sam razvodnik ovde, e po tome se vidi nepristrasnost tima koji prati rad Twisted Evil

@Mikula 67 (citat):
Alo Vas dvojica, deder otkrijte gde ste se grebali da se i ja javim, ubi ovo gušterisanje... sunny

Za svaki slučaj, tu vam je info kako se napreduje na forumu, ako možda netko stvarno ne zna.  Very Happy 

http://jna-sfrj.forum-aktiv.com/t246-novi-rangovi-na-forumu
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 12:34

Informaciju o tzv.grebanju nesmem dati ni pod kojim uslovima pa makar me stavili na muke ili smanjili sadasnji cin. A mogu odati tajnu samo ako dobijem unapredjenjeali i to mi nije prioritet tako da cu moje klasice ostaviti u neizvesnosti gde i kako ... geek  scratch  drunken  tongue
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 20:13

@Max Blitz (citat):
@ercov54 (citat):
...jos samo ovo kad sam vec na ovoj temi, ja se trudio grebao radio, ali izasao kao redov iz JNA, izgleda nisam to kvalitetno radio, a vec sam razvodnik ovde, e po tome se vidi nepristrasnost tima koji prati rad Twisted Evil

@Mikula 67 (citat):
Alo Vas dvojica, deder otkrijte gde ste se grebali da se i ja javim, ubi ovo gušterisanje... sunny

Za svaki slučaj, tu vam je info kako se napreduje na forumu, ako možda netko stvarno ne zna.  Very Happy 

http://jna-sfrj.forum-aktiv.com/t246-novi-rangovi-na-forumu
 Very Happy Znamo mi,nego Sasa staza deli lekcije.Uobraziose sto bezi malo ispred nas,a nezna da ga stizemo i ima izgleda da ga predjemo,iako se on trudi da zadrzi prednost sunny
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 20:19

Very Happy 
@sasa staza (citat):
Informaciju o tzv.grebanju nesmem dati ni pod kojim uslovima pa makar me stavili na muke ili smanjili sadasnji cin. A mogu odati tajnu samo ako dobijem unapredjenjeali i to mi nije prioritet tako da cu moje klasice ostaviti u neizvesnosti gde i kako ... geek  scratch  drunken  tongue
 Very Happy Rodjeni,nevredi da se ljutis,ali konstantno sam ti za petama,dovoljno da tebe nesto spreci koji dan,i eto mene stobom zajedno da desetarimo po forumu,ali nema problema,sve je ovo igrica nas odraslih,a ja ocekujem obecanih litar-litar,a sad ko kome duguje i nije bitno,bitno je da to prijateljski iskoristimo cheers  cheers
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 21:10

Samo napred zamnom u novo pisanje postova na forumu i druzenja jer nebitno je dali je neko guster ili nacelnik bezbednosti kao nas MaxBlitz.Ovo mi je nekakav beg iz nase stvarnosti gde sam nasao ljude sa svih strana sa kojima sam delio istu muku 15 meseci.A ja ocekujem od svih koji mozda krenu na moju stranu da mi se jave a sta ce biti dalje ......? scratch  scratch  scratch  cheers
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Broj komentara : 4229
Član od : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 21:13

@sasa staza (citat):
Samo napred zamnom u novo pisanje postova na forumu i druzenja jer nebitno je dali je neko guster ili nacelnik bezbednosti kao nas MaxBlitz.Ovo mi je nekakav beg iz nase stvarnosti gde sam nasao ljude sa svih strana sa kojima sam delio istu muku 15 meseci.A ja ocekujem od svih koji mozda krenu na moju stranu da mi se jave a sta ce biti dalje ......? scratch  scratch  scratch  cheers

Ja ću verovatno  bounce  bounce ...uhvatio me radar kod vas bounce  bounce  bounce  bounce  bounce
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 22:01

@dinosaurus (citat):
@sasa staza (citat):

Ja ću verovatno  bounce  bounce ...uhvatio me radar kod vas bounce  bounce  bounce  bounce  bounce
Ne brze od zivota Very Happy pa te nece uhvatiti radar Laughing
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 22:06

@sasa staza (citat):
Pa nisi me valda pogesno shvatio rodjeni,ovo je nas FB,i ovde se sticu prijatelji,samo sto nema profilnih i ostalih licnih fotki,mada i za to postoje tehnicke mogucnosti cheers
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 22:13

@ercov54 (citat):
@dinosaurus (citat):
@sasa staza (citat):

Ne brze od zivota Very Happy pa te nece uhvatiti radar Laughing

Very Happy Nisam ja kriv...posredi je nesporazum izmedju kapitalizma i saobraćajnih propisa Cool
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 22:29

Dobro da mi pojasni dinosaurus,ja odavno vidim da nesto kod nas ne funkcionise,sve nam nesto ide neuskladjeno kilavo,a znaci nesklad izmedju uredjenja i zakona Evil or Very Mad
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 22:38

@ercov54 (citat):
Dobro da mi pojasni dinosaurus,ja odavno vidim da nesto kod nas ne funkcionise,sve nam nesto ide neuskladjeno kilavo,a znaci nesklad izmedju uredjenja i zakona Evil or Very Mad

A kako drugačije Ercov...nismo valjda mi problem Very Happy
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 22:58

@dinosaurus (citat):
@ercov54 (citat):

A kako drugačije Ercov...nismo valjda mi problem Very Happy
Bili mi problematicni ili ne,znam ko na kraju bude kriv,i normalno ispostavi se racun da plati,a to smo mi,oni nekadasnje bivse srednje klase,a ta nam se klasa negde izgubila u tranziciji,mozda se nekadi pronadje,za neke nove mlade narastaje cheers ,a ja cu jos malo kao sto biva da pocnem da pisem memoare,da budem parodija nasim umnim glavama affraid
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 23:10

Rano je još za memoare Ercov,tek si započeo sa Bitušom.. Wink 

Platiću im ali kad me nadju na forumu... Razz  a možda ih i ubedim u teoriju Batine
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 23:33

@dinosaurus (citat):

Platiću im ali kad me nadju na forumu... Razz  a možda ih i ubedim u teoriju Batine
 Very Happy E imas sjajan argument za ubedjivanje Batine ,a za Bitusu jurim jos nekog da mi pomogne da razradimo temu,ali brate moj nesto sve kilavo,ili neko ovde promasio adresu.Ili meni nije mesto u ovoj prici,ili oni prerano kapitulirali pionir
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 23:45

@ercov54 (citat):
@dinosaurus (citat):

Very Happy E imas sjajan argument za ubedjivanje Batine ,a za Bitusu jurim jos nekog da mi pomogne da razradimo temu,ali brate moj nesto sve kilavo,ili neko ovde promasio adresu.Ili meni nije mesto u ovoj prici,ili oni prerano kapitulirali pionir

Koliko ja pratim temu..a pratim..tema je odlična i odlično je vodiš.Nastavi svoju priču jer je očigledno da imaš puno toga za napisati a vremenom će se pojaviti i klasići.Ako se ne pojave kojim slučajem,tvoji tekstovi biće uspomena na karaulu Bituša.. salutiranje
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   16.01.14 23:59

@dinosaurus (citat):
@ercov54 (citat):
@dinosaurus (citat):

Koliko ja pratim temu..a pratim..tema je odlična i odlično je vodiš.Nastavi svoju priču jer je očigledno da imaš puno toga za napisati a vremenom će se pojaviti i klasići.Ako se ne pojave kojim slučajem,tvoji tekstovi biće uspomena na karaulu Bituša.. salutiranje
Zatecen sam recenim,hvala na podrsci,znam da je iskrena jer nema razloga da se lazemo nismo deca Embarassed
Na vrh Go down
alexandar
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) Orden za VZ
Broj komentara : 4380
Član od : 2011-06-23
Dob : 53
M(j)esto Loznica , Srbija

KomentarNaslov komentara: Re   17.01.14 0:07

Svakako da je tako  Very Happy 
Polako i opusteno......druzimo se , pisemo i komentarisemo , i verujem sve tako dok nas bude. Do "poslednjeg mohikanca". Wink 
Ko se pridruzi dobro dosao , a ko ne , jos bolje ostao  Very Happy

Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   17.01.14 0:08

Naravno druže

A da ne odem skroz u off..da pozdravim i svoje klasiće koji izgleda vezu goblene pa ih nema na forumu
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   Today at 1:13

Na vrh Go down

Pozdrav klasi
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 5/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Osnovne komande vojsci
» Pula kasarna Vladimir Gortan
» Travnik, jun '88.