FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Pozdrav klasi

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
ercov54
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3319
Član od : 2013-12-01

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   17.01.14 0:23

Mozda se ponekad zaletim u pisanju pa izleti poneka "jaka"rec,ali to je sve dobronamerno,bez ikakve podlosti i nekakvih skrivenih pobuda,a ovo mi je trebalo sve ove godine,nesto mi je nedostajalo da se i dalje druzim sa sebi slicnima.Hvala VAM sto postojite i sto me ovako svesrdno iskreno ljubazno prihvatili,a nisam mogao predpostaviti da i dalje ima ovako sjajnih momaka iz svih krajeva,bez obzira sto smo svi prosli kroz neko ludo vreme koje je valda za nama cheers
Na vrh Go down
alexandar
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) Orden za VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 4380
Član od : 2011-06-23
Dob : 53
M(j)esto Loznica , Srbija

KomentarNaslov komentara: Re   17.01.14 0:29

"Smederevac" ...... salutiranje

GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik Tehničke Službe

Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Tehnička Služba Tehnička Služba
Broj komentara : 1288
Član od : 2013-12-22
Dob : 49
M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   17.01.14 0:35

@ercov54 (citat):
Mozda se ponekad zaletim u pisanju pa izleti poneka "jaka"rec,ali to je sve dobronamerno,bez ikakve podlosti i nekakvih skrivenih pobuda,a ovo mi je trebalo sve ove godine,nesto mi je nedostajalo da se i dalje druzim sa sebi slicnima.Hvala VAM sto postojite i sto me ovako svesrdno iskreno ljubazno prihvatili,a nisam mogao predpostaviti da i dalje ima ovako sjajnih momaka iz svih krajeva,bez obzira sto smo svi prosli kroz neko ludo vreme koje je valda za nama cheers

Ti si stvarno rešio da doguraš do generala... Very Happy ,  salutiranje

Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   17.01.14 0:49

@Mikula 67 (citat):
@ercov54 (citat):

Ti si stvarno rešio da doguraš do generala... Very Happy ,  salutiranje
 Very Happy pa kad nisam u realnom zivotu,bar ovde da prosperiram vojnik a i ti se malo daj u pisanje da krenes u osvajanje cinova Very Happy
Na vrh Go down
Mikula 67

M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   17.01.14 0:55

@ercov54 (citat):
:Dpa kad nisam u realnom zivotu,bar ovde da prosperiram vojnik a i ti se malo daj u pisanje da krenes u osvajanje cinova Very Happy

Razumem, druže razvodniče  salutiranje 2
Trenutno sam zadovoljan sa džombom, samo kad nema više gušterisanja... Laughing

Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   17.01.14 1:02

@Mikula 67 (citat):
@ercov54 (citat):
:Dpa kad nisam u realnom zivotu,bar ovde da prosperiram vojnik a i ti se malo daj u pisanje da krenes u osvajanje cinova Very Happy

Razumem, druže razvodniče  salutiranje 2
Trenutno sam zadovoljan sa džombom, samo kad nema više gušterisanja... Laughing
 Very Happy a uznapredovaosi  Laughing nemoj to sa cinovima,to je najmanje bitno,bitno je sto se druzimo,menjamo secanja i iskustva iz JNA,trazimo drugove,cinimise da bese neko iz tvog grada.Ako to bude gotovsi,nemozes se oteti dok mi ne pronadjes druga sunny
Na vrh Go down
Mikula 67

M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   17.01.14 1:08

@ercov54 (citat):

Very Happy a uznapredovaosi  Laughing nemoj to sa cinovima,to je najmanje bitno,bitno je sto se druzimo,menjamo secanja i iskustva iz JNA,trazimo drugove,cinimise da bese neko iz tvog grada.Ako to bude gotovsi,nemozes se oteti dok mi ne pronadjes druga sunny

Samo ti reci preturiću ceo Šabac da ti nađem klasića  cheers

Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1196
Član od : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   17.01.14 21:14

Auuuuu,sta sve napisaste za ovo kratko vreme dok mene nije bilo.Neko od vas se bas nameracio na veci cin scratch ,ali nema veze samo napred u proboj ...
Hteo bih da pozdravim Mikulu iz Sapca i da napisem ili kazem da zivi u veoma lepom gradu,znam jer sam bio 20 dana u kasarni Mika Mitrovic.Pozdrav svima,nakacio sam se sada i pazite sta i koga ogovarate . cheers  geek  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   17.01.14 21:39

@sasa staza (citat):
Auuuuu,sta sve napisaste za ovo kratko vreme dok mene nije bilo.Neko od vas se bas nameracio na veci cin scratch ,ali nema veze samo napred u proboj ...
Hteo bih da pozdravim Mikulu iz Sapca i da napisem ili kazem da zivi u veoma lepom gradu,znam jer sam bio 20 dana u kasarni Mika Mitrovic.Pozdrav svima,nakacio sam se sada i pazite sta i koga ogovarate . cheers  geek  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
 Very Happy a da se to mozda na mene ne odnosi,slobodno me prozovi,ja neumem da se ljutim,a i nemam razloga.Utakmica je u toku,pa kako se ko snaje na terenu Batine  Laughing
Na vrh Go down
Mikula 67

M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   17.01.14 21:48

@sasa staza (citat):

Hahahahahahaah, hvala za komentar grada, jedno vreme sam radio kao vojnik po ugovoru u inženjerijskom bataljonu (kasarna na Savi) verovatno ti je poznata  Smile  i često bio i u Miki, pola komšija iz zgrade su bili vojna lica iz Mike.

Ercov, čestitam na unapređenju  salutiranje

Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   18.01.14 0:00

OOOOOOOOOOOOOOOO pa to je neko dobio visi cin-cestitke i od mene drugar,znaci sada ce biti i veca plata i imace valjda i za jedno pivo. drunken  drunken  drunken  cheers  cheers  cheers
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   18.01.14 0:10

Very Happy pa da,ako si na mene mislio,a nema ljutis,ja te upozorih da utakmica u toku,nisi trebao da izlazis iz igre,izgubio si prednost Rolling Eyes ,a vec smo ugovorili pola-pola,a moze i pivo sto bi Djoda rekao,a plate se odricem u humanitarne svrhe da pomognem drzavnom budzetu,nesto stalno kukaju da nemaju para Twisted Evil  granata
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   18.01.14 0:12

Na Savi nisam imao vremena da idem jer smo bili stacionirani u Miki,zato sto smo dosli iz Karlovca.A spavali smo u prvoj zgradi sa leva strane kada se udje na glavnu kapiju.Izlazio sam par puta u grad a cak i jednog vikenda gledali Macvu na stadionu i normalno nismo platili ulaznice.A moji par drugara su doziveli da ih tu na ulazu u grad sretne stariji covek,uvede u dvoriste i kucu i otvori-zamrzivac,frizider ,pusnicu,ostavu i kaze-deco-uzimajte u ruke,torbe i nosite vasim drugarima sve sto hocete. salutiranje  cheers
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   18.01.14 0:16

Ako je tako onda se i ja odricem plate da pomognemo narod,decu i ostale koji su uvek bili uz nas.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   18.01.14 0:20

nesto me kopka kako si zaradio znacku primernog vojnika,sad to moram da se grebem,posto si ti ekspert za grebanje,aj pouci me,tj uvedi me u posao,a sto se tice budzeta,nama nemoze pomoci niko,koliko god da imaju oni to na vreme potrose,a za nas obicne smrtnike njih boli ...uvo Twisted Evil
Na vrh Go down
Mikula 67

M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   18.01.14 0:25

sasa staza, (citat):
A moji par drugara su doziveli da ih tu na ulazu u grad sretne stariji covek,uvede u dvoriste i kucu i otvori-zamrzivac,frizider ,pusnicu,ostavu i kaze-deco-uzimajte u ruke,torbe i nosite vasim drugarima sve sto hocete. salutiranje  cheers

E ime moje, to je pravi Šabački domaćin...

Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   18.01.14 0:44

@sasa staza (citat):
Na Savi nisam imao vremena da idem jer smo bili stacionirani u Miki,zato sto smo dosli iz Karlovca.A spavali smo u prvoj zgradi sa leva strane kada se udje na glavnu kapiju.Izlazio sam par puta u grad a cak i jednog vikenda gledali Macvu na stadionu i normalno nismo platili ulaznice.A moji par drugara su doziveli da ih tu na ulazu u grad sretne stariji covek,uvede u dvoriste i kucu i otvori-zamrzivac,frizider ,pusnicu,ostavu i kaze-deco-uzimajte u ruke,torbe i nosite vasim drugarima sve sto hocete. salutiranje  cheers
kad vec o tome pricas,a sad ja imam primer od tvojih komsija kako se ophodili prema nama malenim vojnicicima.Elem negde van grada dobili zadatak da se iskopa nekakva ABHO osmatracnica,a gospoda staresine odabrale nekakav deo izmedju njiva sa nekakvim zilavim rastinjem.A ko da kopa po tvrdom terenu kad na domaku ruku i krampova njiva sa tek izniklim kukuruzom.Nebudemo lenji,iskopamo skloniste u rekordnom roku u njivi,ali sad dodje gazda njive pa pocinje prestava.Dovedu nase staresine i pocinje dreka na nas jadne bedne umorne,i da ne duzim,morali da sve zatrpamo i da cupamo kukuruz i isti sadimo na mesto gde ga iskopali,i morali da donosimo vodu da zalivamo,ali sve je to bilo uzalud jer to je nemoguce da se uopste primi.Znao je to gazda njive,ali hteo nas da kazni Twisted Evil A Mikula hvala hvala Very Happy ,ja poslusao savet Sase pa urodilo plodom,poslusaj i ti i rezultat bude vidljiv Very Happy
Na vrh Go down
Mikula 67

M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   22.01.14 20:50

@ercov54 (citat):
,ja poslusao savet Sase pa urodilo plodom,poslusaj i ti i rezultat bude vidljiv Very Happy

Pa Ercov ponovo čestitke za unapređenje  cheers ,
a ti ime moje Sale popustio  Shocked još samo da dobije značku PV...

Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   22.01.14 21:09

@Mikula 67 (citat):
@ercov54 (citat):
,ja poslusao savet Sase pa urodilo plodom,poslusaj i ti i rezultat bude vidljiv Very Happy

Very Happy ja sam rekao da krupnim koracima idem napred,a i tebe savetovah,trebaosi poslusati,ipak starijisam od tebe,a srarijeg treba i vredi poslusati,a sad za PV,e to bude povuci potegni,ipak samo ime kaze PRIMERAN,eeej treba to zasluziti,a nesto nema tvog imenjaka,verovatno diskusije po njemu ispod nivoa. Very Happy dobriste vi momci,pred vama je vreme,dajte prednost veteranu bijeg
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Broj komentara : 4229
Član od : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   22.01.14 21:11

@ercov54 (citat):
@Mikula 67 (citat):
@ercov54 (citat):

Very Happy ja sam rekao da krupnim koracima idem napred,a i tebe savetovah,trebaosi poslusati,ipak starijisam od tebe,a srarijeg treba i vredi poslusati,a sad za PV,e to bude povuci potegni,ipak samo ime kaze PRIMERAN,eeej treba to zasluziti,a nesto nema tvog imenjaka,verovatno diskusije po njemu ispod nivoa. Very Happy dobriste vi momci,pred vama je vreme,dajte prednost veteranu bijeg

Drugovi kasno je za značku..Ercov je uskoro podoficir,nije više redov
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   22.01.14 21:11

Ma neka-nema veze-vidi se ko je za vrlo kratko vreme napredovao u cinovima pa clanovi foruma neka sami zakljuce ko je do cinova dosao casno i posteno a ko PREKO veze...............E Mikula vidis i sam sta se radi ali samo opusteno pa ce videti forumasi cija nana vozi tudju biciklu.
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   22.01.14 21:13

SAMO VAS POSMATRAM.....
Na vrh Go down
Mikula 67

M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   22.01.14 21:18

@ercov54 (citat):

dobriste vi momci,pred vama je vreme,dajte prednost veteranu bijeg

Sa ovim si mi vezao usta, ostao sam bez teksta, od sad samo čestitam unapređenja bez komentara  silent
Samo napred  king

M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   22.01.14 21:21

@sasa staza (citat):
SAMO VAS POSMATRAM.....

Pazi ti Saleta, "te samo Vas posmatram", "te..." i tap eve mlađ.vod.  Laughing

Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   22.01.14 21:24

@Mikula 67 (citat):
@ercov54 (citat):

dobriste vi momci,pred vama je vreme,dajte prednost veteranu bijeg

Sa ovim si mi vezao usta, ostao sam bez teksta, od sad samo čestitam unapređenja bez komentara  silent
Samo napred  king
Nije imalo razloga za takav komentar,nista lose nisam rekao,a i ovo sto rekoh svodise na sasvim saljivo razmisljanje,ako me nisi tako shvatio zaomije Sad
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav klasi   Today at 10:38

Na vrh Go down

Pozdrav klasi
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 6/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Osnovne komande vojsci
» Pula kasarna Vladimir Gortan
» Travnik, jun '88.