FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Kikinda 91/92

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Edin Višnjić
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
Član od : 2011-03-25

KomentarNaslov komentara: Kikinda 91/92   25.03.11 19:28

Ako ima neko da je služio u Kikindi 91/92 neka se javi. Posebno septembarska klasa. Pozdrav svim gušterima!
Na vrh Go down
mgalic2
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase

Broj komentara : 741
Član od : 2009-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Kikinda 91/92   26.03.11 16:11

Dobrodošao!
Na vrh Go down
Rodic Zeljko
Džomba
Džomba

Broj komentara : 146
Član od : 2009-05-30
Dob : 47
M(j)esto Kikinda

KomentarNaslov komentara: Re: Kikinda 91/92   26.03.11 17:41

Pozdrav,kasarna u Kikindi kao i vecina zarasla u korov,bez vojnika.Nekolicina samo vodi racuna da se bas sve ne pokrade.Ako stignem postavicu koju sliku.
Na vrh Go down
Slatky
Gušter
Gušter

Broj komentara : 11
Član od : 2011-05-27
M(j)esto Vukovar

KomentarNaslov komentara: Re: Kikinda 91/92   27.05.11 18:49

Pozdrav. Ja sam služio tad neko vrijeme u Kikindi više na karauli Međa kao vozač TAM 110.
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik

Broj komentara : 486
Član od : 2013-12-16

KomentarNaslov komentara: Re: Kikinda 91/92   29.05.14 12:01

Pre neki dan sam imao relaciju BP-Ban.Vel.Selo, te sam prolazio pored kasarne u Kikindi, tuga prevelika tuga i žalost, ono je nepažnja, ne poštovanje, vreme, nezainteresovanost zgazilo samlelo, čak je i kapija otvorena na pola, iskrivila se. Tuga.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4111
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: Kikinda 91/92   30.05.14 8:56

@Srdjan Radovanov (citat):
Pre neki dan sam imao relaciju BP-Ban.Vel.Selo, te sam prolazio pored kasarne u Kikindi, tuga prevelika tuga i žalost, ono je nepažnja, ne poštovanje, vreme, nezainteresovanost zgazilo samlelo, čak je i kapija otvorena na pola, iskrivila se. Tuga.

Prijatelju kad si u prilici,napravi neku fotku ovih objekata,ili sličnih ovima gore opisanim.To tebi bar nije problem a ljudima koji su tu proveli dio života biće zanimljivo vidjeti(htio sam napisati drago,ali kako pišeš u kakvom je stanju,predomislio se Very Happy )

Vodnik
Vodnik

Broj komentara : 486
Član od : 2013-12-16

KomentarNaslov komentara: Re: Kikinda 91/92   30.05.14 10:11

@lacoš (citat):
Prijatelju kad si u prilici,napravi neku fotku ovih objekata,ili sličnih ovima gore opisanim.To tebi bar nije problem a ljudima koji su tu proveli dio života biće zanimljivo vidjeti(htio sam napisati drago,ali kako pišeš u kakvom je stanju,predomislio se Very Happy )

Zato nisam ni hteo da fotografišem, ljudi bi se ražalostili, a imao sam aparat u kabini.  Very Happy

Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4111
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: Kikinda 91/92   30.05.14 10:20

@Srdjan Radovanov (citat):
Zato nisam ni hteo da fotografišem, ljudi bi se ražalostili, a imao sam aparat u kabini.  Very Happy

J.bga,nije sve u životu lijepo,nažalost.Sad su to več stari vojnici,mogu oni prihvatiti i ružne stvari.Pucaj ti samo prijatelju pa ako treba plakat,plakat ćemo Very Happy

Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
Član od : 2016-10-16
Dob : 64
M(j)esto Kikinda

KomentarNaslov komentara: Re: Kikinda 91/92   16.10.16 11:47

Bice slike ovih dana.....obecavam
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kikinda 91/92   Today at 14:33

Na vrh Go down