FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Kičevo 1987.

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Šain
Gušter
Gušter

Broj komentara : 7
Član od : 2015-06-02

KomentarNaslov komentara: Re: Kičevo 1987.   15.01.16 23:50

A na koga te pjesnikasociram gospodine milutins ,čini mi se da se tako zovete
Na vrh Go down
Mladjo
Razvodnik
Razvodnik

Broj komentara : 230
Član od : 2012-03-31
Dob : 46
M(j)esto Kicevo Makedonija

KomentarNaslov komentara: Re: Kičevo 1987.   20.01.16 13:16

Kasarna u kicevu jos postoji ...doduse znatno je reducirana i poligon za obuku vozaca sada se koristi za kruzne trke deo kasarne desno od ulaza je poruseno i tamo su sada civilne zgrade ...od izdvojenih straza postoji samo celopeci sve su ostale (krusino 1 i 2 ,dolenci,karbunica,kod cigana )sto porusene sto predate civilima na uprevljanje ...streliste jos postoji ali prilikom odlaska JNA oficir....necu da kazem ime porusio je svu automatiku buldozerom ...(dom jna stari)sada se raspada ...novi dom je univerzitet a strazarska kucica je kafic ,objekt ONO i mala strazara postoje ali sada su deo bolnice
Na vrh Go down
papiloni
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
Član od : 2016-02-14

KomentarNaslov komentara: Re: Kičevo 1987.   14.02.16 16:48

postovanje svima na forumu ,ako neko moze da mi pomogne,bilo bi dobro.
ja sam iz cacka zovem se MILAN UROSEVIC a sluzio sam vojni rok u skoplju izvidjac od aprila 84/te do maja 85/te,
U julu ili avgustu 84 nemogu sad da se setim slali su nas nekoliko  na doobuku u kicevo u saobracajnu jedinicu,tamo smo polozili za C i E kstegoriju ali igrom slucaja posto sam u vojsci imao samo fotokopiju dozvole nisam nosio original ,jer posto sam kasnije postao cetni evedinticar,nije mi trebala dozvola,jer nisam do kraja vojnog roka nista ni vozio,I DANAS SUTRA ,DANAS SUTRA JA TO NIKAD NEUPISAH.IMALI NEKO KAKVU SMERNICU KAKO JA DA DODJEM DO NEKE POTVRDE IZ KICEVSKE KASARNE DA SAM POLAGAO ZA C I E KATEGORIJU kako bih upisao to sada u dozvolu.MOJA KASARNA JE BILA GOCE DELCEV na starom aerodromu V.P. 8511/2 KOMANDIR CETE PORUCNIK DRAGOLJUB KESEROVIC ,secam se desetara iz kiceva da je bio iz bajne baste,ali njegovog prezimena nemogu da se setim ali ime mu je MILAN kao i meni zato sam ga i zapamtio,ako neko ima smernice za pomoc zovni te me na 063444170 ,milan -mico urosevic cacak
Na vrh Go down
dobojbosna
Gušter
Gušter

Broj komentara : 4
Član od : 2016-02-27

KomentarNaslov komentara: Možeš li se sjetiti nekog imena   27.02.16 22:08

@Šain (citat):
Jun klasa 87" vozači 5380/4A1 pozdravljam drugove iz voda i komandire  desetina i voda i komadanta bataljona i centra Kičevo u to vrijeme.Volio bih se čuti s nekim.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kičevo 1987.   Today at 16:39

Na vrh Go down

Kičevo 1987.
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» KUMBOR 1986./1987.
» XIV. Ljetna univerzijada Zagreb 1987.
» Lora - Split