FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
"Sad kad razmišljam o JNA, mislim da najveći benefit te službe nije ležao u tome da se mladost obuči za oružani sukob, već u ovome čemu danas forum služi – da se ljudi iz raznih krajeva, koji dolaze iz drugačijih kultura, upoznaju, druže, uče jedni od drugih, da se sprijatelje i na taj način prihvate različitost". član: Zoran108

Share | 

228. samostalna četa veze, VP 9807, Zvezdara, Beograd

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
nekad bio mlad
Gušter
Gušter

Broj komentara : 6
REPUTACIJA : 1
Član od : 2013-11-01
Dob : 53
M(j)esto blizu zagreba

KomentarNaslov komentara: Re: 228. samostalna četa veze, VP 9807, Zvezdara, Beograd   25.01.18 15:48

Drago mi je da se još netko javio s ove (pra)stare slike. Ja se još sjećam Buzuk 3. s desna do zastavnika, te drugi s lijeva čuči Paripović, treči s lijeva koji stoji s brkovima je Mančev Atanas. Pozdrav tebi Nikola i tebi Andrej i sve najbolje u ovoj godini.
Na vrh Go down
nikolaul
Gušter
Gušter

Broj komentara : 32
REPUTACIJA : 0
Član od : 2014-02-26
Dob : 60
M(j)esto Ulcinj MNE

KomentarNaslov komentara: Re: 228. samostalna četa veze, VP 9807, Zvezdara, Beograd   25.01.18 21:55

Hvala na pozdravima, javi se ponekad, zdravo svima.
Na vrh Go down
trivun
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
Član od : 2017-04-07

KomentarNaslov komentara: Re: 228. samostalna četa veze, VP 9807, Zvezdara, Beograd   02.02.18 22:45

Pozdrav! Bio sam vozač 1991 god. u VP 9807 juli,avgust komandanta brigade pukovnika Banjca i potpukovnika Ninkovica,pa sam malo više bio (ne)poslušan i ostajao po gradu kad bi ih razvezao,pa dobijem premestaj u komandi čete kod majora Nurage Dzanica (kojeg ovom prilikom i trazim da se javi,predobar čovjek). Spasio mi glavu na ratištu i on i poručnik Mikić (neponovljivo dobri ljudi).Tu sam vozio i zamjenika Radenkovic Ljubišu. Molim koji sve znaju nesto o njima nek se jave,bio bi neizmjerno zahvalan. Od svojih drugova vozača našao sam Milana iz Čačka,a u potrazi sam za vozačem hrane Steljic Zoranom i Omerovic Alijom koji je bio kafedzija. Ljudi pozdrav
Na vrh Go down
barowc
Gušter
Gušter

Broj komentara : 2
Član od : 2018-01-24

KomentarNaslov komentara: Re: 228. samostalna četa veze, VP 9807, Zvezdara, Beograd   05.02.18 13:41

Evo grupa "Janeza"
Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 6742
REPUTACIJA : 89
Član od : 2014-08-01
Dob : 55
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: 228. samostalna četa veze, VP 9807, Zvezdara, Beograd   05.02.18 14:00

barowc, smanji sliku na 800px da bude preglednija...

Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: 228. samostalna četa veze, VP 9807, Zvezdara, Beograd   

Na vrh Go down

228. samostalna četa veze, VP 9807, Zvezdara, Beograd
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 228. samostalna četa veze, VP 9807, Zvezdara, Beograd
» 'Maršal Tito' Beograd VP 5140 bataljon veze 1988/89
» ŠROV 69. klasa Beograd
» Banjica - Beograd
» VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd