FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin

Share | 

Odnos prema rezervistima kada ste imali zajedničke vojne vežbe

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1217
Član od : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Odnos prema rezervistima kada ste imali zajedničke vojne vežbe   09.01.16 9:23

Tako je kolega MILUTINS-sve je to istina i IZVINJAVAM se ako sam MOZDA ovim komentarima promasio temu..... Sad Sad Sad
Na vrh Go down
Sloba1
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

Broj komentara : 904
Član od : 2014-12-21
Dob : 53
M(j)esto Petrovaradin

KomentarNaslov komentara: Re: Odnos prema rezervistima kada ste imali zajedničke vojne vežbe   10.01.16 18:16

Tako, ja sam probao da povučem neku paralelu sa ovim postom jer odmah sam pomislio, aha, vojnik na služenju vojnog roka dobio zaduženje da nam nešto odpredaje a Mi, već, stari i sedi, oronuli shvatili neozbiljno, i pri tom iskoristili momenat da kafu skuvamo, a On dok je spavao u kamionu, osetio nesnosnu vrućinu i ukapirao da nešto nije u redu, dotrčao i te rezervne oficire izgrdio.
Ja kad neki post napišem i kad se razvije diskusija, onda je logično da se uključim i dileme raščišćavam, ovde čovek napiše post i nestane, nema ga nigde, što je meni isto neshvatljivo baš kao i delovi posta koji je napisao.
Na vrh Go down
Vojnik vozač
Gušter
Gušter

Broj komentara : 71
Član od : 2014-05-01
M(j)esto Lukavac

KomentarNaslov komentara: Re: Odnos prema rezervistima kada ste imali zajedničke vojne vežbe   16.01.16 19:55

Evo da se i ja javim u vezi rezervnog sastava JNA,ima sam prilike da učestvujem kao vojnik vozač kamiona. Dakle kasarna u Bitoli godina 1986 postrojavanje  u jutarnjim satima i odlazak  prema Novacima i termoelektrani,za rezerviste određen major,bio je u kasarni i tako desetak dana po okolnim brežuljcima i Bitolskim selima.Nekoliko puta vozio ih u kasarnu, imali su gađanje, itd....
Na vrh Go down
Sloba1
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

Broj komentara : 904
Član od : 2014-12-21
Dob : 53
M(j)esto Petrovaradin

KomentarNaslov komentara: Re: Odnos prema rezervistima kada ste imali zajedničke vojne vežbe   02.10.16 16:35

Ово је једина досад тема, где лице које је поставило тему, није узело учешће. Невероватно, написао, поставио и нестао. Онда није ни требао тему постављати, ако није вољан у њој да учествује. На шта ово личи ?
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Odnos prema rezervistima kada ste imali zajedničke vojne vežbe   Today at 11:52

Na vrh Go down

Odnos prema rezervistima kada ste imali zajedničke vojne vežbe
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Odnos prema rezervistima kada ste imali zajedničke vojne vežbe
» Vojnici po ugovoru u JNA
» Nove uniforme i preustroj u JNA
» RIBA - MORSKA i SLATKOVODNA: vrste, zanimljivosti, pitanja, ribolov, recepti za pripremu...
» ŠLEMOVI JNA