FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 1032
Član od : 2014-08-31
Dob : 49
M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 90/91   15.09.16 20:49

@stažo skok (citat):
@dusan stanojevic (citat):
zovem se dusan stanojevic i bio sam u prizrenu u tenkistima u nekadasnjoj trecoj ceti kod pot.porucnika lazica a posle u prvoj ceti kod porucnika dadica
bio sam kurir komandanta jovanovica dali ima jos tenkista iz moje klase septembar 90

Zdravo Dušan Stanojevič.Zovem se Skok Janko,bili smo zajedno u Prizrenu tenkisti.Treča četa,komandir Lazič Dragan.Ako se sečaš staže,to sam ja.

Dobro došao na forum kolega stažo Skok. Lijepo je vidjeti nove članove foruma imate i na ostalim temama o Prizrenu kolega iz generacije.
Na vrh Go down
2016-09-07
Gušter
Gušter

Broj komentara : 5
Član od : 2016-09-07

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 90/91   16.09.16 14:20

Poz obojici - Papic iz Jc, Sep 90, 2 tenkovska ceta kod Urbacoka/Alesa/Dragan i Madje. Mislim da se sjecam staze iz 3-e cete, mislim da je polovina od 3-e cete zavrsila u 2-oj na kraju. Mislim da se jedan od vojnika prezivao Milanovic, bili smo onako pravo dobri drugovi. Moj staza je prvo bio Radisavljevic, poslije neki novi kojem sam ime zaboravio.

poz svima!
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 90/91   16.09.16 18:38

@2016-09-07 (citat):
Poz obojici - Papic iz Jc, Sep 90, 2 tenkovska ceta kod Urbacoka/Alesa/Dragan i Madje. Mislim da se sjecam staze iz 3-e cete, mislim da je polovina od 3-e cete zavrsila u 2-oj na kraju. Mislim da se jedan od vojnika prezivao Milanovic, bili smo onako pravo dobri drugovi. Moj staza je prvo bio Radisavljevic, poslije neki novi kojem sam ime zaboravio.

poz svima!

Sada dečki raspalite po forumu o provedenim danima u kasarni te o kolegama i oficirima u vaše vrijeme.
Na vrh Go down
stažo skok
Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
Dob : 45
M(j)esto Izola

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 90/91   18.09.16 19:38

@slavonski brod (citat):
@2016-09-07 (citat):

poz svima!

Sada dečki raspalite po forumu o provedenim danima u kasarni te o kolegama i oficirima u vaše vrijeme.

Da,treču četu su na kraju razformirali.Pola je išla u drugu a pola u prvu četu.Stažo prve čete bio je Žikič.Moj komandir voda bio je Martinovič Antun Željko-Tuna.Čuo sam da je poginuo.Ako ko zna šta o tome želio bi znati.
Pozdrav.
Na vrh Go down
2016-09-07
Gušter
Gušter

Broj komentara : 5

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 90/91   19.09.16 10:55

@stažo skok (citat):
@slavonski brod (citat):
@2016-09-07 (citat):

poz svima!

Da,treču četu su na kraju razformirali.Pola je išla u drugu a pola u prvu četu.Stažo prve čete bio je Žikič.Moj komandir voda bio je Martinovič Antun Željko-Tuna.Čuo sam da je poginuo.Ako ko zna šta o tome želio bi znati.
Pozdrav.
Sjecam se Tune ali nemam nikakvih informacija o njemu. najjasnije se sjecan oficira iz prve cete jer su oni imali spavaonice na istoj "strani" hodnika ka i mi. Taj Zikic, jel on bio stazo u prvoj ili trecoj ceti? Stazo iz druge cete mi je ostao jasno u sjecanju (uvijek smo govorili da smo mi baksuzi jer smo dobili ovog Radisavlöjevica koji je imao malo cudne fazone. kako se zvao onaj vojnik iz trece cete koji je prije vojske bio na vojnoj akademiji pa napustio (a neki bkiski rodjak mu je bio neki pukovnik)?
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 90/91   19.09.16 19:39

@2016-09-07 (citat):
@stažo skok (citat):
@slavonski brod (citat):
@2016-09-07 (citat):

poz svima!

Pozdrav.
Sjecam se Tune ali nemam nikakvih informacija o njemu. najjasnije se sjecan oficira iz prve cete jer su oni imali spavaonice na istoj "strani" hodnika ka i mi. Taj Zikic, jel on bio stazo u prvoj ili trecoj ceti? Stazo iz druge cete mi je ostao jasno u sjecanju (uvijek smo govorili da smo mi baksuzi jer smo dobili ovog Radisavlöjevica koji je imao malo cudne fazone. kako se zvao onaj vojnik iz trece cete koji je prije vojske bio na vojnoj akademiji pa napustio (a neki bkiski rodjak mu je bio neki pukovnik)?
 Kolega vezano uz Martinovića iz kojega mjesta je bio ako se sjećaš.
Na vrh Go down
stažo skok
Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
Dob : 45
M(j)esto Izola

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 90/91   20.09.16 14:49

Žikič je bio u prvoj a ja u trečoj četi.Martinovič je bio iz Svinjarevaca kod Vukovara.
Na vrh Go down
Barcic
Gušter
Gušter

Broj komentara : 4
Član od : 2016-11-14

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 90/91   15.11.16 15:07

hajde javi te se generacijo oktobarska prizren 1981,,niste valjda svi pomrli,,hahahah
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 90/91   Today at 2:51

Na vrh Go down

Ramiz Sadiku Prizren 90/91
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 4/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91