FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
vladimir
Podporučnik
Podporučnik

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1874
Član od : 2011-01-25

KomentarNaslov komentara: Kako osvojiti Ženu a kako muškarca   13.10.11 21:25

malena Sto ti je? ovo je trik pitanje ili ?
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan

Broj komentara : 3758
Član od : 2011-09-29

KomentarNaslov komentara: Re: Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?   14.10.11 6:45

Kad ugleda ženu, muškarac postane lovac;........
kad ulovi ženu, muškarac postane plijen..
lol!
Na vrh Go down
gayvojnik
Gušter
Gušter

Broj komentara : 63
Član od : 2009-11-08

KomentarNaslov komentara: Re: Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?   14.10.11 21:44

jadni muskarci, malena nemoj da budes tako okrutna
Na vrh Go down
vladimir
Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1874
Član od : 2011-01-25

KomentarNaslov komentara: Kako osvojiti Ženu a kako muškarca   15.10.11 0:08

citat/Rado bi te povalio poslije/ pretpostavljam daje ovo nesto lose. kako bi izgledalo / i pre i poslije/ ?
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?   15.10.11 14:46

Je li loše ovisno s kojeg kuta gledaš...no bit nije u tome je li.... ili nije loše,.... već o načinu poimanja stvari, no i to je ipak samo vic što znači ništa osobno od nje pa ga tako i u tom kontekstu zapravo treba gledati, naposljetku u čovjeku treba gledati dobro prije svega, a još više dobro i poslije svega!!
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase

Broj komentara : 585
Član od : 2010-09-27
Dob : 37
M(j)esto drava-city

KomentarNaslov komentara: Re: Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?   15.10.11 20:45

[You must be registered and logged in to see this link.] (citat):
malena Sto ti je? ovo je trik pitanje ili ?
na što se odnose tvoja pitanja?
a jeste se i vi uhvatili za slamku ... ajde bar tipkate konačno po forumu lol!
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?   15.10.11 20:56

Tipkamo,..... tipkamo ali tebe ni za lijek,..... bounce
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase

M(j)esto drava-city

KomentarNaslov komentara: Re: Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?   15.10.11 20:59

Gringo ja sam uvijek tu... i kad nisam ja sam tu... vidiš da sam i sad ovdje lol! i nemoj da i ti širiš dezinformacije lol!
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?   15.10.11 21:36

Ma ne bi ja nikad.....znaš , zar ne?? ali fališ nam ipak!!!!
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase

M(j)esto drava-city

KomentarNaslov komentara: Dobro jutro....   16.10.11 8:41

hahahahaha ajmo otvoriti temu kome fali malena lol! lol! lol! ...
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?   16.10.11 18:42

Pa kaj se čeka....???
Na vrh Go down
Sloba1
Zastavnik
Zastavnik

Broj komentara : 857
Član od : 2014-12-21
Dob : 53
M(j)esto Petrovaradin

KomentarNaslov komentara: Re: Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?   02.12.16 18:31

Osvojiti... osvajanje, malo je ovako grub izraz. Zašto osvajati ? Postoje simpatije, osećanja, klupa, parkić, duhovitost, zabava. Vidi se to odmah, da li ima tu neke "vatrice" ili ne, ili nema obostranog osećanja, već samo onako drugarski odnos.
Na vrh Go down
PORUCNIK
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 4114
Član od : 2014-08-01
Dob : 54
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?   02.12.16 19:14

[You must be registered and logged in to see this link.] (citat):
Osvojiti... osvajanje, malo je ovako grub izraz. Zašto osvajati ? Postoje simpatije, osećanja, klupa, parkić, duhovitost, zabava. Vidi se to odmah, da li ima tu neke "vatrice" ili ne, ili nema obostranog osećanja, već samo onako drugarski
Moj sLOBO1, JE LI TO TEBI USPJELO ILI SAMO VJERUJES U TO?

Sloba1
Zastavnik
Zastavnik

Broj komentara : 857
Član od : 2014-12-21
Dob : 53
M(j)esto Petrovaradin

KomentarNaslov komentara: Re: Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?   02.12.16 19:49

Tako je bilo u moje vreme druga polovina 1970 tih i 1980-te godine. Reč "hemija" što sad pominju, to onda niko nije pominjao, sve neki izrazi, te stajling, pa selfi... Sve me to nervira sad. Meni je uspelo tada u to moje vreme, u današnje vreme, partnerku sam upoznao tako što smo na prvi pogled se našli, to se jednostavno desi, obično kad se nema uspeha, tada treba se prepustiti i ne biti opterećen, ne razmišljati o tome i onda kad se najmanje nadaš, desi se da upoznaš ljubav svoga života ili vezu koja će biti iskrena i trajati.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?   Today at 10:40

Na vrh Go down

Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 4/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kako osvojiti ženu, a kako muškarca?
» Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81
» RIBA - MORSKA i SLATKOVODNA: vrste, zanimljivosti, pitanja, ribolov, recepti za pripremu...
» OFICIRSKE SABLJE U JNA
» Evo malo stariji januarska 80 Slavonaka Požega a onda Ljubljana vojna policija