FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

VP 1228/6 ili 5 Skopje, rod ABHO mart-april 1990.

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
peki bosanac
Gušter
Gušter

Broj komentara : 10
Član od : 2011-10-21
Dob : 45
M(j)esto županja

KomentarNaslov komentara: VP 1228/6 ili 5 Skopje, rod ABHO mart-april 1990.    23.10.11 23:02

ako ima neko nek se javi, kapetan Denić Milorad, stariji vodnik Zec

ako ima neko da se sjeca tog dogadjaja nek se javi.... i ako neko nesta zna o kapetanu neka javi
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar

Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 259
Član od : 2010-03-03
Dob : 49
M(j)esto Bački Petrovac

KomentarNaslov komentara: Re: VP 1228/6 ili 5 Skopje, rod ABHO mart-april 1990.    04.11.11 18:41

@peki bosanac (citat):
ako ima neko da se sjeca tog dogadjaja nek se javi.... i ako neko nesta zna o kapetanu neka javi
Denica ,mislim da se secam ,ali u to vreme 87 dme nije bio kapetan,bar mi se tako cini.
Vidis ,treba coveka samo malo pogurati u secanju i odma pali,ja naprimer Denica apsolutno zaboravio.
Na vrh Go down

VP 1228/6 ili 5 Skopje, rod ABHO mart-april 1990.
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» ABHO - izviđači Skopje Gjorče Petrov
» Skopje Goce Delčev septembar 1988.
» Kasarna Gjorče Petrov Skopje
» Skopje, kasarna Gjorče Petrov, VP 3615, klasa septembar 1989.
» VP 7197/2 MART 1986. Niš, 'Filip Kljajić'