FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Moje iskustvo s izlaskom preko žice "na crno"

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4

koliko si puta zbriso ?
a)nijednom
63%
 63% [ 5 ]
b)1-5 puta
13%
 13% [ 1 ]
c)vise od 5 puta
24%
 24% [ 2 ]
Ukupno glasova : 8

AutorPoruka
Mladjo
Razvodnik
Razvodnik

Broj komentara : 230
Član od : 2012-03-31
Dob : 46
M(j)esto Kicevo Makedonija

KomentarNaslov komentara: Re: Moje iskustvo s izlaskom preko žice "na crno"   09.03.16 13:56

nije me stalo da budem osnivac teme ...sopjite ih ....a zivota mi mojega nijesam zna da postoji ta tema
Na vrh Go down
puc(f)lek
Džomba
Džomba

Broj komentara : 107
Član od : 2016-02-29

KomentarNaslov komentara: Re: Moje iskustvo s izlaskom preko žice "na crno"   17.03.16 23:25

Samo jednom, kao velika gustercina, sa sitnim brojanjem oko 300 dana.
 Avtopark, subota, lijep suncan dan, vani vrvi od zivota, na dohvat ruke ima i Beqiri prodavaonicu voca i povrca i vojska ima amatersko takmicenje u preskakanju zice. Nema nikoga na kapiji avtoparka. Sljedim ko ovca i skoknem po lubenicu.
 Na srecu, Beqiri nije prodavao i pecene piletine. Tamnokos sam (bio) i da me uhvate, mogli bi mi gladko suditi, sa tom lubenicom i piletinom u rukama, kao crncu.
Na vrh Go down
Mladjo
Razvodnik
Razvodnik

Broj komentara : 230
Član od : 2012-03-31
Dob : 46
M(j)esto Kicevo Makedonija

KomentarNaslov komentara: Re: Moje iskustvo s izlaskom preko žice "na crno"   18.03.16 15:20

na muci se poznaju junaci puc(f)lek
Na vrh Go down
puc(f)lek
Džomba
Džomba

Broj komentara : 107
Član od : 2016-02-29

KomentarNaslov komentara: Re: Moje iskustvo s izlaskom preko žice "na crno"   20.03.16 18:07

Ne smijem previse, da razmisljam, jer sada sam se sjetio i drugog preskakivanja. Ali ovaj put "uredno" kroz glavni ulaz. Dežurni kasarne tog dana je bio skijas. Bila je nedelja popodne i prvi put je  padao snijeg. Vojska je bila vani...ko mala djeca. Glavna kapija je bila sirom otvorena (nikad prije ili kasnije nisam to vidio to cudo) i bez problema smo se mogli setali i sa druge strane. Nas nekoliko (manja ceta) je odsetalo koji korak vise,sve do cetrte ulice u gostionu (samo jednom sam bio tamo). Skupili smo pare i narucili litru domaceg, belog, i naravno, da je bio dobar. I kod vracanja "skijas" nije radio kontrolu i bilo je jos vojske izpred kapije. Tog dana svi smo bili nedužni kao taj prvi snijeg.
 Kakva vremena, tih godina mi nije padalo na pamet, da bi pio vino,ali… Smile
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Moje iskustvo s izlaskom preko žice "na crno"   Today at 2:51

Na vrh Go down

Moje iskustvo s izlaskom preko žice "na crno"
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 4/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Moje iskustvo s izlaskom preko žice "na crno"
» Imate li gay prijatelje
» Maribor - kasarna "Tone Tomšič" - VP 8164/20-3 - godina 1988.
» Prvi susreti sa televizorom
» Moje radno mesto